Protein tozu önerisi

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve MrMuscle tarafından 6 Nisan 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. MrMuscle

MrMuscle Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    Bsn true-mass Veya MuscleTech MassTech almayı dusunyorum sizce hangisini almalıyım?

2. josef_1531

josef_1531 Üye

Beğenileri:
    145
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    ADANA
    MuscleTech MassTech..

3. MrMuscle

MrMuscle Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    Gerekçesi nedir?

4. josef_1531

josef_1531 Üye

Beğenileri:
    145
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    ADANA
    BSN TrueMass Karb. kompleksidir..
    3 ölçek 1 servis yapıyor (145) gr
    50 gr protein 70 gr karbonhidrat mevcut..

MuscleTech MassTech ise Weıght Gainer, yani tam anlamıyla kilo aldırıcı..
    5 ölçek üründe 830 kalori 45 gr protein mevcut.
    Ayrıca protein sentezinin yüksek olduğu bir ürün..

Bsn türkiyede yer edinmemiş bir marka, sebeb nedir bilemiyorum,bu yüzden pek güvenemiyorum ama MuscleTech bazı isim yapmış mağazalarda mevcut bunlarıda göz ardı etmemek lazım..
    Son olarakta, MuscleTech Daha kaliteli bir marka...

MrMuscle bunu beğendi.
  5. MrMuscle

MrMuscle Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    BSn oldukça odul almış bir marka biraz baktım da herkes onu oneriyor tadı da oldukça guzelmiş. Fiyatıda daha uygun sanırım ondan alacağım yorumun için teşekkürler.h

Son düzenleme: 10 Nisan 2008
  6. MrMuscle

MrMuscle Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    Hem karbonhidrat fazla olunca tokluk da fazla oluyor bu hoş değil BSn servisi 140 gr daha az oran ile kullanılıyor çolumu vs daha kolay hemde yuzde oalrak baktıgımza ki en iyisi bu şekilde bakma protein açısından daha zengin niteliği farklı olabilir belki. Karbonhidrat açısından da daha az zengin dolayısıyla daha az okluk hissi verir. Sanırım benim için en uygun bu:)

7. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    ana bayii veya satış temsilcisinden aldığın sürece kaliteli bir ürün kullanmış olacaksın.belkide bu yuzden muscle tech önermişlerdir sana.

8. josef_1531

josef_1531 Üye

Beğenileri:
    145
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    ADANA
    Evet esas belirtmek istediğim buydu,distribütör mağazadan alırsan daha güvenilir olur,fakat BSN'nin türkiyede distribütör mağazası olduğunu tahmin etmiyorum..
    Ben BSN, TrueMass'ı kullandım faydasınıda gördüm(ıce cream) fakat ilk ürünle ikinci ürün arasında aroma farkı vardı bu yüzden pek güvenemiyorum,Ayrıca kullandığım ürünlerin hepsinde güvenlik folyosu vardı fakat BSN'de yoktu...

9. muscle

muscle Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm 2 ay önce body e başladım kilom 50 boyum 1,75 ******* whey protein isolat kullanmaya başladım sizce bu ürün iyi mi kilo almak için tavsiye edebileceğiniz ürün varmı

10. josef_1531

josef_1531 Üye

Beğenileri:
    145
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    ADANA
    Forumu okuyalım,mesaj yazmadan önce arama yapınız..

11. MrMuscle

MrMuscle Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    Gittigidiyordan alıcam urunu amerikadna getirtiyolarlar buyuk ihtimal dukkan satıcıları bunlar. 100 de 100 orjinal ve bandrollu oldugun soyluyorlar ve dogru olduguna eminim hep gittigidiyorda dukkan satıcıları gerçek dukkanı olan insanlar ve bu sayede gg de satış hakkı kazanıyorlar amerikadan direk getirtip ustune cuzzi karlarını koyup satıyorlar, guveniyorum. Fiyat olaraktan gayet makul, ABd de 40 dolar ol şey burda 90 milyon yani olucak o kadar. Zaten GG yi tek tercih etme yanım kenim sipariş ettigimde gumruge takılma korkusu yoksa yapılan şey aynı onlarda getittiriyor yada kendileri gidip alıyorlar.

12. evroka

evroka Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    başlık ve konu kirliliğine bir önlem olarak soruma ilk bu başlık altından cevap aramak istedim başlık sahibi arkadaş kusura bakmasın.

25 yaşındayım. 1.75 boy 68 de kliom var. ecto yapım olmakla beraber göbekliyim de...

Yaklaşık 5 aylık bir B.B. geçmişimle beraber temmuz'dan geçen haftaya kadar hiç elim ağırlığa değmedi. 1 haftadır çalışmalara başlamış olmakla beraber gördüm ki zamanla biraz da bilinç kazanmışım.

Beslenemmin yeterli olmadığını farkettim. Şöyle ki: Günde 12-15 arası yumurta tüketmekteyim (en fazla 3'ü tam). Günde kilo başına 2-2,5 oranında yaklaşık 140-150 gr protein almak hedefim.
    Karbonhidrat olarak komplex car. almaya çalışıyorum (lifalif, makarna, pilav, tahılıı ekmek, konserve mısır v.b)

Şimdi benim siz terübeli arkadaşlardan İLK DEFA protein tozu alacak B.B gönüllüsü bu arkadaşınıza kendi naçizane öğrenimlerinin yanında varsa ayrı bi tavisyeleriniz ve yorumlarınızı beklemekteyim...

Sitemizden bakıp, kendi değerlendirmemle ( içerdiği pro, yağ mikrarı) bi iki ürün bana göz kırptı :

Ultimate Nutrion ISO Sensation 93

32 gr'da; 28 gr pro, 1 gr carb, sodyum 50 mg, kolestrol 2 mg ----- % 87.5 protein

Ultimate Nutrition Prostar Whey Protein

28 gr'da; 114 Kcal kalori, 23 gr pro, 2 gr carb, 1,5 gr yağ, 49 mg sodyum, 110 mg potasyum ------ % 82.1 protein

Bir de ;
    Weider Cfm Whey Protein ile

Optimum Whey 100% Whey Gold Standart

tavsiye ve görüşlerinizi bekliyorum...

Son düzenleme: 4 Kasım 2008
  13. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    kilo alıcaksan protein tozu yerine gainer almalısın tadı kötüyse kullanamam demişsin beslenmeden karşılayamıyorsan kalori ihtiyacını gainer al ama tadı iyidir kötüdür kullancaksan iyi kötü kullancan

14. M&F

M&F Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle merhaba arkadaşlar, vgyi 2 yıl önce düzenli bir şekilde yaptım güzel sonuçlar da aldım ancak zaman sıkıntısı nedeniyle devam edemedim. 2 ay önce bu spora yeniden başladım dumbelllls düzenli bir şelikde gidiyorum (haftada 3-4 gün).Boyum 1.78 Kilom 64 ancak bel ve göğüs bölgemde yağlanma var. Yağlarımdan kurtulup bir taraftan da hacimimi arttırmak istiyorum. Sorularıma gelirsek;
    1-) Protein tozu kullanarak hacimimi arttırıp bir taraftan da yağlarımdan kurtulabilir miyim ?
    2-) İsteklerime uygun protein tozu sizce hangisi ? (hardcore çalışmıyorum amacım sağlıklı ve düzgün fizikli olmak) :)

15. umtblgc

umtblgc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar öncelikle kendimden bahsedeyim 21 yaşında 1.84 boyunda 60 - 65 kilo aralığındayım beden eğitimi öğretmenliği okuyorum ve profesyonel sporcuyum , fitness ve vücut geliştirmeye yeni başlayacağım şekilli ve fit bir görünüm istiyorum kullanabileceğim benim için en yararlı olacak ve 100 ile 130 lira aralığında bir protein tozu önerebilirmisiniz şimdiden teşekkür ederim

16. alimemis

alimemis Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Hidrolize whey kullanarak yag karbonhidrat almazsin proteinde sorun teskil etmez onemli olan beslenme ve antrenman

GT-I9505 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş