Programa Bir Göz Atarmısınız

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve hltgmbz tarafından 18 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. hltgmbz

hltgmbz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    http://i.hizliresim.com/4lGBGq.png Hipertrofi dönemi
    http://i.hizliresim.com/ZdObOo.png Kuvvet dönemi
    Hipertrofi dönemi 3 sonra 3 hafta kuvvet ve 3 er hafta daha yapılması gerekiyormuş.

sporda 3 ayım bitti 4. ayın içerisindeyim. Bulunduğum şehirdeki spor salonlarındaki hocalar genelde besyo okuyup iri yapılı oldugu için salona alınmış kişiler 3 farklı salon var 3ünede gittim ve daha ektemorf nedir gainer nedir hareketlerin doğru yapılışı hiç birini bilmeyen insanlara program yazdırmak istemiyorum küçümsediğimden dolayı değil ama o işi yapıyosa bence bilmese bile oturup araştırmalı diye düşünüyorum ama facebookta geziniyolar genelde.
    Ben ektemorf vücut tipine sahibim boyum 1.80 67 kiloyum ( 4 ay önce 58 kiloydum ) yağ oranım cok düşük. Gücüm kuvvetim orta sanırım barbell curl da 10 - 10 takıyorum , bench 17,5 - 17,5 , dumble curl de 12.5 - 15 - 15 - 17.5 çalışıyorum yani kısmen bu şekilde. Sizce bu programı uygulamalımıyım.Aklımı karıştıran kısmı A günü her bölge ve 1 hareket B günü cok az farklı C günü aynı . Günde bölgeyi 1 hareketle calıstırıp hacim kazanabilirmiyim. Çok konuştum kusura bakmayın

2. hltgmbz

hltgmbz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    hocam gözünüzü seviym bi yardım edin be şimdiki uyguladıgım program yarın biticek

3. kimyamuh

kimyamuh Üye

Beğenileri:
    111
    Ödül Puanları:
    53
    hocam o programlar internette sık sık gördüğümüz programlar. fakat ben gerçekten beğenmiyorum onları. benim sana tavsiyem ağırsağlam'ın kas geliştirme programı. google a aynen böyle yaz.çıkıyor zaten. denenmiş ve faydası fazlası ile görülmüş bir program. 2-4 günlük rutin ve 3-6 günlük rutinleri var. sana uygun olanı al ve uygula. gerçekten çok çok kaliteli bir program. ben kendim yağ yakımı programını uyguluyorum. çok rahatladım , çok mutluyum ve çok etkili kesinlikle.

4. hltgmbz

hltgmbz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    hocam çok teşekkür ederim yardımın için bakıyorum hemen

5. Mehmetcan Süleymanoğlu

Mehmetcan Süleymanoğlu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kardeşim kendi vücuduna uygun program bulman en iyisi bir kişinin yaptıgı veya uyguladıgı programları yapacaksın diye birşey yok

Sayfayı Paylaş