Program hazirlarken nelere dikkat etmeliyiz

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Hüseyin özbay tarafından 3 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Hüseyin özbay

Hüseyin özbay Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    öğrenci
    Öncelikle merhaba
    16 yasinda 75 kilo 178 boyda birim 6 aydir bb yapiyorum yagli bir vucuda sahibim ama gelisme kayit edemedim bunun nedeni ise
    belirli bir diet ve antrenman programimin olmamasi
    bana `bize ne bundan git salondaki hocana yapsin` diyebilirsiniz ama salondaki hoca elinde telefon oturuyo bench sehpasina salona bayan gelirse onunla ilgileniyo selam veriyoruz telefondan basini kaldirmiyo vucudumuda sizler bilmediginiz icin sizden istegim bana yemek ve antrenman programi hazirlarken nelere dikkat etmem gerektigini en ince ayrintisina kadar anlatmanizi istiyorum
    iyi forumlar :)

2. HouseMafia

HouseMafia Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    https://www.bodyforumtr.com/threads/evde-dumbell-ile-çalışma-programı.13409/
    Program olarak yukarıda verdiğim linki tavsiye edebilirim.
    Beslenmeye gelince protein ve karbonhidrat ağırlıklı beslenmelisin. En önemlisi sağlıklı beslenmelisin. Kahvaltının günün en önemli öğünü olduğunu unutmamalısın. Bu öğünde bol bol karbonhidrat ve protein almalısın. Ana öğünlerin arasına ara öğünler koymalısın ara öğünlerde ceviz fındık gibi kuru yemişleri, elma muz gibi meyveleri tüketebilirsin. Yatmadan önce yemek yememelisin. Eğer çok acıkmışsan ve açlıktan uyuyamıyorsan yarım kase yoğurt açlığını bastırabilir. Antrenmanlardan sonra da çikolatalı süt içilmesinin faydalı olduğunu okumuştum bir yerlerde.

Hüseyin özbay bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş