Program hazırlama konusunda yardımcı ola bilecek konuya hakim birileri var mı ? Yardım lütfen!

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Harun.kaymak tarafından 11 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Harun.kaymak

Harun.kaymak Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle merhabalar ,
    Arkadaşlar belli bir süredir kendim forumdaki programlardan bazılarını elimden geldiğince uygulamaya çalıştım daha önceden de parça parça da olsa 1,5 seneyi geçik bi spor geçmişim var ama hep aralarda kopukluk oldu belirli parçalar halınde gıttım geldım derken artık düzenli bi şekilde yapmaya niyetlendim ve eve bi kaç ürün aldım şuan elimdeki ürünler şu şekilde :
    https://www.decathlon.com.tr/bm530-mekik-sehpasi-id_8288744.html ( domyos BM530 mekik ve agırlık sehbası )
    https://www.decathlon.com.tr/abs-100-mekik-sehpasi-id_8333639.html (domyos ABS100 mekik sehbası )
    75 kg kadar karışık agırlıklar
    2 adet dambıl barı
    1 adet z bar
    1 adet 120 cm kısa düz bar
    1 adet 184 cm uzun düz bar
    bu ürünlerle yapa bilicegim agır ve yorucu bı program istiyorum haftada 3-4 gün çalışıcagım bütün vücüdümün çalıştığı yogun bir proğram . bu konuda yardımcı olabılıcek arkadaşlar güzel bir proğram cıkarta bılırse cok mutlu olur ve sımdıden cok cok teşekkur ederım . konuyu umarım dogru yere açmısımdır .
    bu arada yaşım 25 kilo 59 boy 180 .

2. Harun.kaymak

Harun.kaymak Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yardımcı ol bilicek kimsecikler yok mu yanı ?

3. Huseyin24

Huseyin24 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    Forum da bulunan Antrenman gunluklerini takip etmeni oneririm, denenen ve yapilan hareketler uzerinde olumlu olumsuz yorumlar da mevcut bonus olarak. Arastirmadan olmuyor malesef, ben de ayni durumdaydim, kendi programimi paylasabilirim ama senin kadar spor gecmisim olmadigi icin ne kadar yararli olur bilmiyorum.

4. Harun.kaymak

Harun.kaymak Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bı paylaşırsan sevınırım bende bı kaç program varda hepsınden bişeyler harmanlıyop bakıcam artık

Sayfayı Paylaş