Program önerisi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve colombo21 tarafından 27 Mayıs 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. colombo21

colombo21 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba yaşım 19 boyum 2.01 kilom 115 yağ oranım %28 kas kütlesini arttırmak yağlarımı azaltmak istiyorum nasıl bir program önerirsiniz protein tozu vs başka birşey kullanmam gerekir mi

2. SnycnYcl

SnycnYcl Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Marmaris
    Spora tamamen yeni başladığını varsayarak haftada 3 gün FULL BODY yapmanı öneririm.İnternette 3 günlük epeyce FULL BODY örnek idmanları var.
    Yağ kısmına gelirsek 2 veya 3 günlük kardiyo ve karın çalışmaları yapabilirsin.OFF günlerde yapmanı tavsiye ediyorum.Örnek olarak şöyle bir programın varsa
    Pazartesi FULL BODY
    Salı KARDİYO-KARIN
    Çarşamba OFF
    Perşembe FULL BODY
    Cuma Kardiyo Karın
    Cumartesi FULL BODY
    Pazar OFF gibi gibi çeşitlendirebilirsin önemli olan 2 gün üst üste FULL BODY gelmesin.Kardiyolarını kendine göre şekillendirebilirsin.Haftada kaç gün gittiğini bilmediğimden örnek olarak verdim.
    Bişey kullanma meselesine gelirsek önceliğin beslenme düzeni olsun.Kaliteli beslen.Kilo verme işi mutfakta oluyor unutma bunu.3-4 ay sonra Karnitin alırsın destek olarak her şeyi düzene soktuğunda şimdi alman hiç bir şey ifade etmez parana yazık olur.

Sayfayı Paylaş