Programım ve protein

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Ali610 tarafından 28 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    6 haftalık programlar kendim şahsen mekik ve squatta bu verimi kazanıcağımı düşünüyorum ama barfiks ve şınav konusunda çelişkiliyim zorlanmıyorum ama bakcaz senin için benden daha kolay olucaktır dostum kilon çok az daha rahat kendi ağırlığını kaldırabilirsin böylece..Yani bence başla verim alman daha kolay olucak ve 100 şınav çekmek gibi bir tekrar sayısına ulaştınmı hergün 100 tane çeksen senin için gene yararlı olucaktır Overtraining yapıyor mu kendi ağırlığımızla yapılan hareketler bilmiyorum ama bunu sormalıyız..

Ali610 bunu beğendi.
  2. Ali610

Ali610 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Türkçeye çevirdim ve okudum. Başlıcam haftaya pazartesi

3. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Tamam dostum bu haftayıda boş geçirme pazar gününü off yap tavsiyem farklı bir programa geçersin pazara kadar şınav çeşitlerinin hepsinden 10 ar tekrar yaparak bir program uyygula Bugün şimdi hemen başla derdimde geç oldu performansı iyi alamazsın antremanlarını 6 gibi felan yaparsan daha verim alırsın ama her saat çalışabilirsin.bu haftayı böyle geçirirsin haftaya pazartesi yeni yazdığım programları başlatırsın.yani bu cuma cumartesi boş kalma diye diyorum :D zaman önemlidir

4. Ali610

Ali610 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Boş kalmam ben zaten :) Hepsine baktım başlıcam dostum pazartesi şimdiki fotoma göre 6 hafta sonra nolcak bakalım ne gibi değişiklikler olucak koycam buraya bakarız :) hadi hayırlı geceler

Sayfayı Paylaş