Programım İle İlgili Görüşleriniz?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Snowblind tarafından 26 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. mhmd0021

mhmd0021 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Eğer maddi imkanınız uygunsa personal trainerlik denen bir sistem var, aslında yüz yüze yapılır ama internetten senin gönderdiğiniz fotolar üstüne verdiğiniz bilgiler üstüne sana beslenme ve antrenman programı hazırlayıp sizin gelişiminizi takip ediyorlar ona göre güncelliyorlar işte programı falan belli bir ücret karşılığında. Sizin de ortalama bir salona gitmeniz yeterli olur o zaman en azından hocayla uğraşmazsınız, sadece hareketleri falan sorarsınız. Ama Profitness Club | Manavgat'ın En Büyük Spor Salonu şöyle bir yer var dikkatimi çekti, çok geniş değil anladığım kadarıyla ama temiz bir yere benziyor. Protein tozunun öyle şişirme gibi bir etkisi yok ama illa kullanacaksanız l-carnitine kullanın amacınıza uysun bari size biraz yardımcı olur en azından, tabi büyük ölçüde beslenmenize de dikkat etmek şartıyla. Soracağınız bir şey olursa çekinmeden sorabilirsiniz ayrıca.

2. Snowblind

Snowblind Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Turizm
    Bu salon sahibiyle de görüşmeye gittim.Hem de üç defa.Ama yerinde bulmak imkansız.Kasada 13-14 yaşında bir velet var."Hocanı çağır" diyorum bana kendisine söylememi söylüyor."Ya bir konuşup program alacağım.Fikir alışverişinde bulunacaım" diyorum bu "Ben de program veririm.Bana sor soracağını" diyor :) En sonunda hocayı denk getirdik.Bana kardiyo sonrası minder hareketleri verdi.Bacak açma,kaldırma gibi şeyler.İçim ısınmadı oraya.Dışarıdan içerisi kabak gibi görünüyor.Çok fazla çoluk çocuk ve kadın geliyor.Gürültülü ve huzursuz bir ortam.Hoşuma gitmediğinden değerlendirmedim.

Bahsettiğiniz online personel koçluk için bilip referans verebileceğiniz bir link varsa özelden alabilirim.

3. mhmd0021

mhmd0021 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Her şey dışarıdan göründüğü gibi olmuyor demek ki :) Bide personal traineri kişisel antrenör olarak çevirmek daha doğru olur sanırım :) Bir aralar gözüme çarpan bir kaç hoca vardı şimdi bulursam gönderirim size merak etmeyin.

Snowblind bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş