Programı Ne Kadarda Değiştirmeliyiz

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve zero59 tarafından 14 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. zero59

zero59 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Tekirdağ
    Arkadaşlar Yaş 16 Kilo 58 Boy 1.75 6 Aydır Spor Yapıyorum Programı 45 Günde Bir Profosyonel Şekilde Yardım Alarak Değiştiriyorum 45 Gün İyimidir Sizce Yoksa 30 Gündemi Yapmalıyım ?

2. mahsum1235

mahsum1235 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    18
    Bence 30 gün bana daha iyi geliyor kasları şaşırtmak adina

3. zero59

zero59 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Tekirdağ
    Verim ve önemli olan hacim yapmak gelişmek için yani kısacası hacim için 1 ay iyimidir

4. mehmet2576

mehmet2576 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Kimisi 1.5 ayda bir değiştirin diyor kimiside ayda bir. Buna en iyi sen karar verirsin. Baktın vücudun tepki vermemeye başladı, o zaman değiştir.

5. CASSER

CASSER Üye

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Muğla
    Süreye odaklanma ne zaman verim düstu değistir. Verim aldiğın sürece 4 ayda ayni programi kullanabilirsin

6. Tolgahantt

Tolgahantt Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğretim üyesi
    Yer:
    Türkiye
    Kıbrısta okurken; yarışmalara hazırlanan kıbrıslı arkadaşlarla vücut zaten bi sistemi 3 ayda tanımlar.Verim varsa bi 6 ay daha devam ettirmeli diye konuşurduk bi sistemi .Bu süreyi 3+3 olarak düşünenler de vardı ve bundan ciddi sonuç alanlar.Bana göre vücudu tanıma açısından ilk yıl her antreman sistemi 2şer ay, daha sonraki yıllarda ise vücudun en iyi tepki verdiği 2 (kişiye göre 3 de olabilir bu) antreman sistemi en az 6şar ay olmak üzere dönüşümlü uygulanmalı...Tabi diyelim araya bi alman sistemi eklersin,bu da sana işin bonusu olur o seviyeleri görebilirsen.Tabi hareketlerin sıralaması ve 1-2 farklı hareket eklenir antreman sistemine.Bu sistemi değiştirmez.sistemden kasıt süper set-drop set-piramit setler vsdir...Ama 1 ayda,45 günde bir program değiştirmek yeni başlayanlar ve yağ yakmak için uğraşanlara uygundur sadece.İlk olarak vücudunuzu ve onun tepkilerini iyi analiz edin.Gerisine zaten siz karar vereceksiniz.İyi forumlar.

Sayfayı Paylaş