Pratik protein alımı...

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve ErhN61 tarafından 28 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. huysuz

huysuz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İstanbul
    ErhN61 bunu beğendi.
  2. rakkibeni

rakkibeni Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Yalnız şimdi söyle bir durum var, kefirde casein mevcut fakat içindeki yağ oranıda belli eğer kilo almaya yönelik çalışıyorsan gece yatmadan önce tercih edebilirsin.Tabi alternatif olarak laktozsuz ya da light sütte olabilir pekala.

Dostum ayrıca bana verdiğin izlenim bu olayı kafana çok taktığın yönünde Gainer ya da protein tozunu kullanmasan nolacak ki bunlar herzaman yoktu sen gün içinde aç kalmamaya bak antreman sonrası basit şekerini al ve beslenmene özen göster illa protein tozu yerine geçecek şeyler şart değil doğal beslen ve protein hesabı sana önerimdir :)

ErhN61 bunu beğendi.
  3. ErhN61

ErhN61 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İstanbul
    Ya zaten artık antreman sonraları karbonhidrat tozuma devam etmeye karar verdim. Karaciğer okadarda yorulmamış doktor fazla abartmadan sadece biraz yorulmuş dedi :) Bende artık antreman sonrası direk karbonhidrat tozu içiyorum.Eve gelip biftek/balık/tavuk bunlardan birini yiyorum.Yatarkende yarım litre kefir içip yatıyorum.Gün içindede çok sağlam besleniyorum.Gün içinde bal,pekmez,muzlu süt içiyorum. Bu şartlarda kilo almamam ve kas kütlemi artırmamam imkansız ;) Zaten 8 ayda 8 kilo aldım benim bünyem yediğim zaman tepki veriyor yani :)

Beslenme şeklim üstte anlattığım şekilde. Nerede eksiğim,nerede hatam varsa bilgilendirin lütfen...

4. UslanmazUmut

UslanmazUmut Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Gaziantep
    Kefiri hangi markette bulabiliriz acaba ben çoğuna baktım yoktu internette de araştırdım şöyle diyor
    "Kefiri nasıl temin edebilirim?
    Kefir, Türkiye’de ticari olarak market ve benzeri yerlerde satılmamaktadır (bazı Üniversiteler küçük çapta üretim yapmaktadırlar). Lakin kefir tanelerini kimi Üniversitelerin Ziraat Fakültelerine bağlı olan Süt Ürünleri bölümlerinden temin edebilirsiniz."

5. ErhN61

ErhN61 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İstanbul
    Ben mopaştan aldım.

6. rakkibeni

rakkibeni Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Eğer doktorun onayı verdiyse devam et kardeşim. beslenmende bir problem yok gibi geriye antreman ve dinlenme kalıyor onları da ayarlamışsan bizede başarılarının devamını dilemek düşer zaten :)

ErhN61 bunu beğendi.
  7. ErhN61

ErhN61 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İstanbul
    Çok teşekkür ediyorum :)

Sayfayı Paylaş