Patlayıcı Kuvvet Hakkında ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve veNo tarafından 28 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. veNo

veNo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar,
    Arkadaşlar ben basketbol sporu ile aktif olarak ilgilenmekteyim büyük hayallerim var. Bu yüzdende fiziğimi güçlendirmek için vücut ağırlığım ile çalışmaktayım. Patlayıcı kuvvetimi artırmak için çalışma programımda ki hareketleri kaçar set ve kaçar tekrar olarak yapmlaıyım ? Birde hızlı olarakmı yapmalıyım ? Yardımcı olursanız sevinirim. Buyrun çalışma programımda aşağıda ki linktedir. Konuma bakarak yardımcı olursanız sevinirim. Birde sorum şu koşmak patlayıcı kuvvetimi artırırmı yani koşmak derken şöyle hafta sonları sabah aç karna koşsam sabahleyin patlayıcı kuvvetim artarmı ?
    https://www.bodyforumtr.com/threads/antreman-programım-sizce-nasıl-fazlamıdır.108700/#post-975310

2. veNo

veNo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yardım bekliyorum

3. murderali

murderali Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
  4. veNo

veNo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Görmemişim ustam açılan konuyu. Birde şey dicem burada ki yüklenme şiddeti ve yüklenme tekrarı nedir ben anlamadım. Birde hareket temposu patlayıcı demişsiniz hıphızlımı yapıcam hareketi ? Birde özet budur demi diğer konuda ki arkadaş yazmışda "Bunun için tavsiye edilen şey hareketleri hızlı, yüksek ağırlık, az tekrar fakat çok set yapmak"

Sayfayı Paylaş