Overtraining olurmuyum ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Tequla tarafından 7 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. herrkiyak

herrkiyak Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    wien
    bana sorarsan hergun vaktin ve enerjin varsa antreman oncesi 1 saat yatay bisiklet surmen( Tolga Murat Balikci abimin tavsiyesidir ). Bunu sadece kardiyo olarak gorme kas gelisimde muazzam faydasini goreceksin.. yeme konusunda ise ben 150 gr lor peyniri ile salatalik biber domatesi ve zeytinyagini karistirip yiyorum. Lor peynirini cok abartmamani tavsiye derim ama domates salatalik ve biberi bol koyabilirsin..
    --- Mesaj birleştirildi, 10 Mayıs 2016 ---
    kayinpederimin cok yakin ve cocukluk arkadasi olan arnold schwarzenegger

Tequla bunu beğendi.
  2. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Doğal olarak inanması güç, ama tabiiki gerçeklik payı da olabilir. Öğrendiklerinizi forumda başlık açıp paylaşsanız çok faydalı olur. bu arada değişim gerçekten başarılı.

3. herrkiyak

herrkiyak Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    wien
    Tolga Murat Balikci abim eski komsum ve cok sevdigim deger verdigim bi abim.. Arnold Schwarzenner ise Avusturyali kayinpederimin sinif arkadasi , tabikide yuzyuze konusma calisma imkanim olmadi(keske olsa) sadece sosyal medya uzerinden bikac bilgi edinme firsatim oldu ve bu buyuk iki isimden ogrendiklerim arastirmalarim ile 1.5 aydir yeniden basladigim sporuma azimle devam ediyorum. Ama tabiki ben olsam ben de inanmakta gucluk cekerdim, ama bu buyuk iki isimle konusabilmek ve tanisiyor olmak benm icin buyuk sans
    --- Mesaj birleştirildi, 10 Mayıs 2016 ---
    Ayrica suanki spor partneri abilerimden biri :)

Ekli Dosyalar:

• image.jpeg
      image.jpeg
      Dosya Boyutu:
      65,3 KB
      Görüntüleme:
      293
    ujohnz bunu beğendi.
  4. VComandanteBB

VComandanteBB Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Oveetraining dedigin ornegin kol calistin kollar ariyorsa uzerine idman yapmican arimiyorsa göm idmani

5. herrkiyak

herrkiyak Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    wien
    Eger guclu takviyeler almiyorsan mutlaka biraz kas agrin olacaktir ancak her idman oncesi 1 saat kardiyo( yatay bisiklet kilo verme ve gobegi eritme konusunda en faydali olanlardan birisi kesinlikle tavsiye ediyorum) yaparsan goreceksin ki kas agrin olmayacak ve her hafta ayni bolgeyi rahatlikla 2 kere calisma firsatin olacak. Antrenmanini ;
    Pazartesi: Gögüs - on kol
    Sali: Sirt- arka kol
    Carsamba: omuz bacak
    Persembe: Gögüs - on kol
    cuma: Sirt- arka kol
    Cumartesi: omuz bacak
    Pazar: Dinlenme seklinde yaparsan ve her inman oncesine kisa da olsa karin idmani eklersen kas gelisimi acisindan cok faydasini goreceginden eminim..
    Ayrica kucuk kas gruplari icin 4-5 Buyuk kas gruplari icin ise 7-8 ayri hareket , cok cok agir calismadan dengeli ve yavas yaparsan 1 senede alacagin sonucu 3-4 ay gibi bir sureye indirmis olabilirsin..
    Bu arada unutmadan bukadar cok hareketin fazla olabilcegini soyleyenler olabilir, ben bunu kilo vermek ve ayrica kas almak istedigi icin soyluyorum , tekrarlar ve setler arasini cok kisa tutman gerekiyor ki nabzin yavaslamasin , antremani cikarabilmen icin de cok cok agir girme ama hareketleri hep tam yap..Kas gelisimnde dogru yapmak agir yapmaktan kesinlikle onemliymis bunu kendim deneyerek gordum...

Sayfayı Paylaş