Optimum Nutrition Serious Mass mı Hardline Progainer mı?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve semih95 tarafından 16 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. semih95

semih95 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    karbonhidrat tozu alıcam da hangisi daha etklili beyler?konuyu açmadan önce yorumları da okudum ama aklımda soru işareti kaldı.ektomorf vücuta sahibim boyum 1.75 kilo 50 :(

2. Alfonso_

Alfonso_ Üye

Beğenileri:
    343
    Ödül Puanları:
    93
    Merhabalar beslenme programınız nasıl acaba biraz bahsedebilirmisiniz? :)

3. semih95

semih95 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Hocam günde 2 öğün yiyorum dışarı ağırlıklı

4. Alfonso_

Alfonso_ Üye

Beğenileri:
    343
    Ödül Puanları:
    93
    günde 2 öğün yemekle kilo alamazsın tabi bu gainerlarında bir getirisi olmayacaktır haliyle ilk önce beslenmeni düzene sokmalısın

5. semih95

semih95 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    onu da düzene sokcam ama önce karbonhidrat tozu almalıyım daha önceleri spora giderken 4 öğün yiyordum bi etkisini göremedim.4 öğün yememe rağmen 1 kilo almadım o kadar diyim.bir de spor hocam nitrofull marka karbonhidrat önerdi ektomorf vücut tipine sahibim yardımcı olabilirsen sevinirim.

6. Alfonso_

Alfonso_ Üye

Beğenileri:
    343
    Ödül Puanları:
    93
    Hocam gainerin etkisini beslenmesiz göremezsin ondan ilk beslenmeni düzene sok diyorum bende zaten.4 öğün yedin kilo alamadın 5 öğün yiyeceksin yine kilo alamadın 6 öğün yiceksin yani yiceksin bunun bir çözümü yok malesef.Kilo alamamanın sebebi yetersiz beslenmeden kaynaklanıyor zaten vede sen bunun üstüne gainer kullanırsan yararını göremezsin bu spor beslenme sporu zaten beslenmeden olmuyor ne yazikki ha illa gainer alıcam dersen önerim senin bütceni zorlamıyacak,fiyat performans olarak hangisi kafana yatarsa onu kullanırsın ama dediğim gibi beslenmeyi oturtmalısın ilk önce :)

7. semih95

semih95 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    3 öğün yediğimde bile midem bulanıyo nerdeyse.geç uyandığımdan oluyo sanırsam ama 4 öğünden sonrası da yenilcek türden değil 50 kilo olan birinin midesi ne kadar büyük olabilir ki sonuçta bi de böyle düşün o yüzden ilk karbonhidrat alıyım diyorum yanında da yiyebildiğim kadar yiyicem

8. Alfonso_

Alfonso_ Üye

Beğenileri:
    343
    Ödül Puanları:
    93
    böyle birşey yapmanın sana faydası olmaz sen resmen gaineri kullanıyım bunu yanında biraz yemek yiyim diyorsun resmen tek çözümün yemek yemek başka bir çaresi yok malesef bende 52 kilodan 66 kadar çıktım ama gainer felan kullanmadım 6 öğün beslendim ve halada öyle besleniyorum yani ben senin iyiliğin için söylüyorum sadece.Ürünü alıpta etkisini göremezsen paran çöpe gitmesin hem günümüzde supplement fiyatları aldı başını gidiyor.Tabi tercih senin yinede

Sayfayı Paylaş