Optimum Nutrition - Hydro Builder

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve GT tarafından 17 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Sizce Nasıl Bir Ürün ?

1. Berbat

6,0%
  2. Orta Karar

29,5%
  3. Çok İyi

64,5%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 96 üye.
  1. Aramiss

Aramiss Üye

Beğenileri:
    171
    Ödül Puanları:
    53
    peki birşey sorucam malum içinde 5 gr creatine var şmdi bu ürün günde 1 kezmi kullanılcak çünkü normal wheylerde sabah ve ant sonra kullanılıyor builderin 1 den fazla kullanılması creatine acısından sakıncalı degilmi ?

2. serdar2

serdar2 Üye

Beğenileri:
    532
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Purchase
    Yer:
    Avusturya
    illa hydro builder almana gerek yok. Hydro whey versiyonuda mevcut, hatta resmini cektim:) atip tutuyor demesinler. 2. kutu ile beraber:)hatta tshirt bile hediye geldi. dedigim gibi sadece whey versiyonu da bulunuyor. bir olcek 39 gram.

Ekli Dosyalar:

3. ryangt

ryangt Yeni Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    şu anki kombinasyonumda hydrobuilder mevcut. Ancak malum creatin sürekli kullanılmaması gereken bir madde. 3 hafta kullanıp 2 hafta ara vermek yada 4 hafta kullanıp 3 hafta ara vermek gerekir. Dolayısıyla

sabahları hydrowhey
    antremandan sonra hydrobuilder (4 hafta boyunca)

sonraki 3 hafta ise hem sabah hem antremandan sonra hydrowhey şeklinde devam edilebilir.

4. xelcuk

xelcuk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar Dün Optimum Distrbtrnden Optimum %100whey gold Standart aldım aslında bu ürünü alıcaktım adam bana şişirilmiş ürün amıno bca creatin olsada hydrobuılder ve yeni cıkan diger urun cok pahalı bence gold standart al yanına amıno takviye et dedi bende gold standart aldım hem bu ürün 1.5 kg 170 tldi bnm aldıgım 2.2 kg 148e aldım nakitte bide tişört kopardım iyi bi pazarlıkla saygılar:D

5. ryangt

ryangt Yeni Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    elinde hydrobuilder azdır
    %100 whey gold standart çoktur
    ondan öyle demiştir :)

yoksa hydrobuilder %100 whey golddan 2 gömlek üstün.
    10-15 kutu %100 whey gold bitirmiş biri olarak söylüyorum güven bana.

6. xelcuk

xelcuk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yok be Kardeşim gözümle gördüm en az 40 50 kutu vardı ama ben ek olarak amıno creatin alıyorum bunu söledim gerek yok ozaman dedi belki o yuzdendir bilemiyorum :)bench_O

7. ryangt

ryangt Yeni Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    O yuzden oyle demis demekki.
    Cunku icersindeki kreatin gayet yeterli,extradan aliyorsan asiri yorar bobrekleri

8. Sivasli58

Sivasli58 Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    ilk kutumu bitiricem mükemmel etki.
    kullanın arkadaşlar bu kadar etki gördüğüm ilk protein tozudur.kas olarak kilo aldırmaya başladı.şaşmayın derim.

9. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    herhangi bi kaliteli whey e biraz monohidrat ekle, üstün whey diye sat.
    muscletech den görüp aynen uygulamis optimum, tebrikler =)

10. brhmcr

brhmcr Guest

+1

Zenginlestirmis goya :) guzel pazarlama taktigi :)

Whey + creatine coluk cocuga bile creatine aldiracak bunlar tovbe ya,,,

11. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Üstün whey diye satılmıyor bu ürün. İçeriğini incelemediniz galiba. İncelerseniz blend protein olduğunu görebilirsiniz. Nitrotech yanlış hatırlamıyorsam sadece whey + creatinden oluşuyor. Whey dışında bir protein yok diye hatırlıyorum.

Kaldı ki ON 'un üstün whey demesinin sebebi de içindeki whey'in hidrolize whey olmasıdır, ürünün içeriğinde creatin olduğu için değil.

Böyle başarılı bir ürünün bu kadar basit şekilde karalanmaması gerektiğini düşünüyorum.

12. serdar2

serdar2 Üye

Beğenileri:
    532
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Purchase
    Yer:
    Avusturya
    deneyen farki farkeder zaten, denemeyenler ise denemeden lutfen urunu kotulemesin.

13. brhmcr

brhmcr Guest

Siz nasil bir etki aldiniz acaba? Bu etkiyi nasil olcebildiniz?

Ayrica blend olmasi veya whey olmasi ne kadar degisiklik yaratabilir ki?

Bana sisirme urun geldi. Optimumu severim ancak sanirim normal izledikleri politika disinda bu tur urunlere ( nitrotech, halo, vs ) cevap verme ihtiyaci hissetmisler gibime geldi. Sonucta fiyati ucuz tutsalar ( ki tutabilirler dunyanin en fazla hammadde alimina sahip supplement sirketinden bahsediyoruz) ayni prestiji elde edemeyecekler.

Kullanip memnun kalana saygi duyarim ama eger birisi diyorsa ki farki farkeder deneyen, lutfen aciklasin neler olmus bunu alinca. Hayatimizda neler degisecek?

Son düzenleyen: Moderatör: 3 Kasım 2012
  14. selim4141

selim4141 Üye

Beğenileri:
    720
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Free
    Yer:
    Cehennemin dibi
    Serdar2 bu etkileri almış sevgili brhmcr.

Wooww 1 kutuda bunları yaptıysa , 2.kutuda neler olucak acaba merakla bekliyorum efendim.

1 kişi bunu beğeniyor.
  15. serdar2

serdar2 Üye

Beğenileri:
    532
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Purchase
    Yer:
    Avusturya
    elimde 12 kutu whey var hepsi de bos. ben daha once de anlattim farkin ne oldugunu, ayrica bahsettigim urun, builder degil, whey.Siz buraya polemik yapmaya geliyorsunuz.urun elinizde bile degil, neden hydrolized neden isole bunlari arastirmak lazim once.Bazi insanlara gore milyar dolarlik endustri iki kelimelik cocuk oyuncagi. Tekrar soyluyorum, hydo whey denemeden yorum yazmayin lutfen. Ben etkisini gordugumu gordum. Eger gormeseydim giderdim , daha once kullandigim markalar icin ayni seyleri yazardim.Tekrardan bence dusunun. Ben kimseye mal mi satiyorum burda? neden yalan yanlis bilgi vereyim?Kaldi ki turkiye de bile degilim. Ilk ozellik olarak bunun cok dahat karistigini cok daha hizli sindirildigini soylememe bile yok, ayrica bu urunu kullandigim sure zarfi icerisinde gelisme kaydettigimi gordum, ve hala kaydediyorum. Siz neye inanmak istiyorsaniz ona inanin. Ama urunu bile kullanmadan benim yorumuma cevap yazmayin.Kaldi ki kullanilsa bile herkese etkisi farkli olabilir. Ayrica hic bir whey kimseye bir kutuda 3cm kol kasi vermez.Farkin tam olarak ne oldugun anlamak icin, daha once yazdiklarima bakin, tekrar ediyorum hydro builder degil, hydro whey.hayatinizda birseyley degistirmek icin whey kullaniyorsaniz, veya bi degisiklik bekliyorsaniz zaten yanlis yoldasiniz. Bu urun kesin ve kesin tat olarak ve benim icin en onemlisi sindirim olarak diger urunlerden cok onde.BU BENIM KENDI FIKRIMDIR.

Son düzenleme: 3 Kasım 2012
    CollegeBoy ve sthammer bunu beğendi.
  16. serdar2

serdar2 Üye

Beğenileri:
    532
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Purchase
    Yer:
    Avusturya
    sana en guzel cevap 2 resimle olur kanimca. bilgisayarimda her ay icin cekilmis resimler var. 1. resim tam hydro wheye basladigimdaki resim . 2 . resim ise hemen hemen 2. kutunun basi.

Bu arada unutmadan soyluyeyim kilo olarak 103 civari boy 183. Karin kasinin gorundugunu dusunup 80 kilo felan diye tahmin etme yani.

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 3 Kasım 2012
    rain ve sthammer bunu beğendi.
  17. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    arkadaslar kullanmadigimi kim soyledi, merak etmeyin aminoasit haplari ciktiginda da ayni soylem vardi zamaninda, universal gh max i buyume hormonu diye sattilar bize.. icerige satafatli bisiler yazmak pek de zor bir sey degil... benim kişisel izlenimim herhangi bir proteinin yaninda alinan kreatinle ayni etkiyi göstermesiydi, ben bunu farkedebildim ve çok da gözde büyütmemek lazim diyorum.

bu peynir suyu tozlarini biraz abartiyorsunuz bence,

reklamlarin ve supplement sektörünün gazina bu kadar gelmeyin derim

18. serdar2

serdar2 Üye

Beğenileri:
    532
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Purchase
    Yer:
    Avusturya

Mucize beklenilirse yanlis olur tabiki, ben obur urunlere kiyasla daha iyi oldugunu (tekrar ediyorum benim icin oyle) iddia ediyorum. ayrica hydro builder icin birsey diyemem, kullanmadim.Ben memnunum bu urunden(hydro wheyden). Belki psikolojik belki degil ama ben etki gordugumu dusunuyorum.Psikoloji de onemli sonucta bu sporda.

wixxx bunu beğendi.
  19. emre_a35

emre_a35 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    bende optımum hydro whey var içindeki ölçek dibinde 77 cc yazıyor ölçegin ortasında ise kalınca bi cizgi var ben cizgiye kadar doldurupta kullanıyorum doğrumu yapıyorum yoksa yanlışmı yapıyorum tammı doldurmam gerekli cizgiye kadarmı olması lazım ? günde 1 ölçek alıyorum onuda spor sonrası

20. serdar2

serdar2 Üye

Beğenileri:
    532
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Purchase
    Yer:
    Avusturya
    valla ben tam doldurup kullaniyorum. genelde 1 scoop 39 gram olarak lanse ediliyor. 1 scooptan kasit tam dolu olacak sekilde oluyor sanirim.

Sayfayı Paylaş