Optimum Nutrition - Hydro Builder

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve GT tarafından 17 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Sizce Nasıl Bir Ürün ?

1. Berbat

6,0%
  2. Orta Karar

29,5%
  3. Çok İyi

64,5%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 96 üye.
  1. ali43

ali43 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaslar nıtro-tech ıle karsılastırma yapabılır mısınız?nasıl acaba kullanan arkadaslar....

ayrıca ******** fırmasına nıye suphe ıle bakılıyor arkadaslar tek dıstrubutor neden orjınal olmayanı satsın???

Son düzenleme: 12 Nisan 2012
  2. hailstorm

hailstorm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yaklaşık 3 haftadır hydro builder kullanıyorum, tadı gayet güzel, post-workout shake olarak benim gözümde şuanda 1 numara.. 30 gram protein 5gram creapure bcaa vs...

antremandan hemen çıktıktan sonra 1 ölçek alınmalı ve hydrobuildeir içtikten 1-1.5 saat sonra güzel bir yemek yenirse, gerçekten 1. kutuyu bitirmeden gözle görülür farkı ayna karşısında tatmin gözlerle izlersiniz

3. ali43

ali43 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Türiyede misin yurt dısında mı nerden alyosun ürünü???tr de dıstrübütörden cok şıkaye eden lduğu ıcın soruyorum tr desen ve dıstrübütörden aldysan ben dealmayı düşünüyorum saygılar....

4. olymposx

olymposx Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Beyler Hydrowhey ile bu ürün Hydrobuilder arasında kaldım ikisinden birini alıcağım sizce hangisini almalıyım,hangisi daha iyi ? yada şöyle soriyim ikisinin arasındaki fark nedir ?

5. ExpoTyLer

ExpoTyLer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar Mass ve protein alıcam fakat Muscletech ve Optimum nutrition arasında kararsız kaldım. fiyat olarak optimum daha cazip ama muscle daha kalitelidir diyorlar ne önerirsiniz

6. olymposx

olymposx Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar yardımcı olacak olan yok mu ? bu ürünü kullanan ? memnun kalan? biraz yardımcı olun lütfen

7. ryangt

ryangt Yeni Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    bu ürünü çok uzun süredir bekliyordum
    distribütöre güvenmediğim için almayacağım orjinalliğinden ciddi şüphelerim var

hydrowhey kana 15 dakikada karışırken bu daha uzun zaman içersinde karışıyor

hydrowhey protein+glutamin+bcaa içeren bir ürün

hydrobuilder ise protein+glutamin+bcaa+creatin+amino acid içeriyor ve dozajlarıda gayet yüksek

8. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    hydro whey in 15 dk da kana karıştığını sana kim söyledi ?

9. olymposx

olymposx Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaş doğru söylüyor, 15 dk'da karışır mı bilmem ama izole saf protein olduğu için daha çabuk karışıyor hydrowhey... şu site nasıldır acaba güvenilir midir bu ürünü almak için ? http://www.********.com/news/index3.php ? yukarda arkadaşın biride yazmış, sahte olma durumları falan olabilir mi ? sitenin adı protein 7, link vermek yasaksa özür dilerim

Son düzenleme: 2 Temmuz 2012
  10. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    Distribütöre güvenmeyenlerin mantıklı bir açıklaması varsa merakla bekliyorum, çünkü ******dan aldığınız ürünlerin üzerindeki kodları optimumun resmi sitesinden kontrol edebiliyorsunuz sahte mi orjinal mi diye, buna rağmen güvenmeme sebebiniz ne?

Kaldıki bu firma yıllardır tek distribütör, sayısız alışveriş yaptım hiç bir problemde yaşamadım sahte ürün satabilecek en son firma, niyeti bozsa da , istese de sahte satamaz en fazla 1 hafta ömrü olur

Şüphenizi kendinize saklayın ve firmayla konuşun, boş yere insanların içine kurt düşürmeyin binlerce alışveriş yapan var tr de o siteden

Ürünle ilgili olarak da piyasadaki en etkili protein tozlarının başında gelir diyebilirim, fiyat-performans olarak bakarsak 1 numaralı protein tozudur

Son düzenleme: 2 Temmuz 2012
  11. ryangt

ryangt Yeni Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    kendi sitelerindeki tanıtım videosunda yazıyor 15 dakka diye.
    hatta optimum gold protein'de 30 dakikada karışıyormuş.

çakma ürünü yapıpta ambalajınıda basan, daha önce aldığı 1000 tane orjinal ürünün lot numarasını 10000 tane ürünede basar (100 tanesi aynı ürüne denk gelir farklı yerlerde ve farklı zamanlarda satarak denk gelme ihtimalide 0'a iner)

2005'ten beri supplement kullanıyorum, 2009'dan beri optimum'da kullandığım markaladan biri de optimum, optimum'un (çilek/muz,double çikolata,mocha capuccino gold whey+ vanilyalı hydrowhey+amino 6000 + creatin +hatta gainer) bile kullandım,2012'de ki aldığım duble çikolata whey öncekinden dağ gibi farklıydı alakası yok..

neyin ne olduğunun az çok farkında olacak kadar tecrübeliyim merak etmeyin

12. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    Türkiyede optimum satışı yapan bütün firmalara malları ****** veriyor, istediğin yerden sipariş et optimumu, yurt dışından ayrı getirenler hariç hepsini ****** dağıtıyor, Tr de yıllardır tek distribütor ******dır,yani sahte ürün satıyorsa başka yerden alsan da sahte ürün gelir ona da ****** veriyor çünkü, sahte üründe ısrar ediyorsan lafta kalmasın analiz ettirmek zor birşey değil verirsin ilgili yere ürünü analiz ederler, Tr de optimumun yıllardır tek resmi distribütörü sahte ürün satacak değil

---------- Post added at 18:16 ---------- Previous post was at 17:58 ----------

Tat farkı konusunda ****** bu forumda açıklama da yapmıştı

Son düzenleme: 4 Temmuz 2012
  13. LifeSteaLeR

LifeSteaLeR Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    ****** dün 150 tl e bırakıyordu bu ürünü kampanya vardı.Para olsa anında alırdım

14. olymposx

olymposx Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Forumda çok iddaalar var distribütör'ün orjinal ürün getirmediği hakkında, fotoğraflar çeken koyan var aynı ürün farklı renklerde farklı köpürmekte... bu distribütör'den çok memnun olup alışveriş yapanlar da var, sahtecilikle suçluyanlar da.. bu üründe sadece ****** tarafından getiriliyor, ürün çok kaliteli bir ürün içerik olarak, kullanmayıda çok istiyorum ama ne yapacağımı bilmiyorum inanın, sonuçta sağlık bu insan 2 defa düşünüyor ama gerçekten sahte mi gerçek mi güvenilir mi değil mi bilmiyorum her kafadan ayrı bir ses çıkıyor.

15. wurtz

wurtz Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bergama
    Sitesinden mi bu fiyata verdiler? İçeriğine bakınca harika bir ürüne benziyor. Sadece antrenman sonrası kullanımı olsa çok faydalı olacağına inanıyorum. İçinde BCAA, Creatine de var.

Bir de sormak istediğim şu; içindeki Betaine'in ne olduğunu bilen var mı?

16. ryangt

ryangt Yeni Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    kafamdaki 50 tane şüpheye rağmen verdim siparişi
    analize toptan yollarım en kötü :D

17. wurtz

wurtz Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bergama
    Ben de tam bu üründen alıcaktım ama MyoFusion'ın fiyatına dayanamadım onu aldım. Artık bir daha ki sefere alıcaz bu ürünü. Ama değerlendirmelerinizi bekliyoruz... thums:

18. ryangt

ryangt Yeni Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    hydrobuilder içerik olarak aşırı geniş

5 gr. kreatin (yeterli)
    13.5 gr amino acid (yeterli)
    ve 30 gr protein
    2.5 betaine (her ne ise :D)

gayet makul..

bunu alan birinin hiç bir fazladan supplement almasına gerek kalmaz
    hatta hyrowhey + hydro builder kullandığım için hydrowhey'de glutamine + bcaa'da var :D

nox + kazein hariç herşey alınmış oluyor ( noxplode 2.0 hali hazırda var + muscletech casein kullancam ramazanda) normal şartlarda öküz gibi olmam lazım ama işte fast food yüzünden 2 ileri 1 geri malesef :(

19. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar su aralar kombinemde kullanmaktayım cok olumlu sonuclar aldıgımı belirtmek isterim.Yalnız ölçegi cok büyük 40 servis diyo bi ölçegi agzına kadar dolduruyorum sanki kutudan kesinlikle 40 servis cıkmaz gibime geliyoilginç bi durumthums:

20. olymposx

olymposx Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    sahte mi orjinal mi tadı olsun, kutusu, kapağını açtığınızda falan detaylı bilgi alalım beyler

Sayfayı Paylaş