Optimum 100% Casein Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Malebolgia tarafından 6 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

59,6%
  2. Orta karar

34,2%
  3. Başarısız

6,1%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 68 üye.
  1. muyguroglu

muyguroglu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    arkadaşlar merhaba. benim bir sorunum var yardım ederseniz sevinirim.
    gece yatmadan 1 saat önce casein kullandığımda gece boyunca beni 3-4 defa tuvalete kaldırıyor. bu da uykumun bölünmesine ve gh,leptin gibi hormonların salgılanmasına dolayısı ile gelişimime engel olduğunu düşünüyorum. önceleri 300 ml sütle içip içine 5gr da glutamin ekliyordum. sonra belki sorun glutamindendir deyip glutamini kestim ama bir fark olmadı. daha sonra sütü değişip suyla sadece caseini içmeye başladım ama sorun yine ayni.

2. faysalbozkus

faysalbozkus Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    AYNI SORUN BENDEDE VAR.

3. talatöz

talatöz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaşlar benim süte karşı aşırı bir duyarlılıgım var midemi direk bozuyor , bu ürün aynı etkiyi yapar mı suyla karıştırıp kullansam?

4. yigot

yigot Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    38
    Doğal olarak şanssızmışsın sen arkadasım Casein Protein tozu süt varken gerçekten gereksiz gelir ama laktoz duyarlılıgın var yani aynı etkiyi gösterir merak etme :)

5. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    %100 Optimum LOR 'u deneyin arkadaşlar 500 gr 3.5 lira :)

6. yigot

yigot Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    38
    LOR PEYNİRİ WHEY DİR.Şu yurt dısında satılan LOR diye geçen ama LOR olmayan peynirlere kanmayın Lor peyniri kazein olsa kilosu 15 tl yi gecer.

(NOT:Şuan bimde satılan lor peynirinin arkasıdna belirtilmis WHEY proteini oldugu)

karacabey34 bunu beğendi.
  7. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Karistirmiyosam yine %20 si casein %80 i whey lor sonucta peynir yapiminda dibe coken tortu kisim a lor diyoruz degilmi sut her yerde ayni sut ben sahasen a101 den peynes isimli lor u kullaniyorum 150-200 gr yiyorum her aksam yatmasan once saka maka etkisini hisediyorum ertesi gune kaslarimi agrisiz dolgun hissediyorum

8. Eugen Sandow

Eugen Sandow Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    hayır whey elde etmek o kadar kolay değil. o lor dediğin bozuk yani kesik sütün whey'den arta kalan kısmı. evde kendinde yapabilrsin:
    al 1 lt kutu süt kaynat kaynamaya başadığında bir yarım limon suyunu içine dök ve yavaş yavaş kısık ateşte karıştırarak kesilmesini bekle. sütün kesildiğini göreceksin.sonra bir tülbent veya o tarz ince delikli bir süzgeçte süz. işte üstte kalan kısım o yediğin lordur( kesein) altakalan sarımsı su iselenmemiş wheydir ( loktozuyla beraber) evde bunu işleyip toz haline getiremezsin. naturel iso whey kulalanlarsuyla karşılaştırınca zaten aynı görüntüyü hemen hemen oluştuğunu farkeder. işte o suyun içinde %20 oranında whey vardır (1 litresütün üstünde yazan protein oranının %20si) geri kalan kısımda %80 lik caseindir güzelcede yenir.

not: anne sütünde bunun tersidir %80 civarı wheydir. malesef inek sütü whey açısından fukara :)

Son düzenleme: 10 Aralık 2015
  9. Eugen Sandow

Eugen Sandow Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    bu arada bunu millet nasıl gece yatarken içsin? içinde bildiğin bir seviste 1.6 şeker var. laktozda değil envayi çeşitenzim atmışar o olmuş glikoz. içtikten bi süre sonra ağız yapış yapış oluyor. gece yatarken falan içmeyin.

10. merchant

merchant Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    kutu üzerinde şeker ilavesiz,tatlandırıcı vardır yazıyor okudum ama benimde aklımı karıştırdı,ben de definisyon döneminde kullanacağım bugün geldi ürünüm bakalım,sizlerle gelişimi paylaşırım.

11. thekingsong

thekingsong Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    bu gece ilk defa vanilyalisini aldim sut ile bilikte buzlukta dondurdum yarim saat sonra dondurma gibi yedim , suan sabahin 8 i uyuyamadim butun gece o igrenc tad hala agzimda cok pismanim aldigima

12. PointQuard

PointQuard Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    beyler ramazan için almayı düşünüyorum , ilk kez supplement kullanıcam ramazanda kas kaybını minimuma düşürmek için bu ürünü almayı planlıyorum. muz ve çikolata aromalı var sitede şuan. kullanmış olan arkadaşların fikirleniri alabilir miyim *

13. thekingsong

thekingsong Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    OP Vanilyalisini alma bide alirsan sakin sutle karistirma tek tavsiyem bu :s 2 gun boyunca gaz skismasi ve kabizliktan cok feci oldum fitil atmaya kadar gelmisti durumki kayisi imdadima yetisti :D

14. Rasimss

Rasimss Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Uzatma

15. Sercan Yaşasın

Sercan Yaşasın Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaşlar merhaba, kendim gıda mühendisiyim, katkı maddeleri ithalatı yapan bir firmadayım. Şu anda Türkiye'ye kazein ithalatı yasak, sporcu besini olarak gönderilen ürünlerde saf kazein değil fiyatları uçuk noktalarda. Biz bu ürünün satışını yapıyoruz, Türkiye menşeili ürün. Analiz belgeleri ile birlikte isteyene gönderebilirim. Protein oranı min %83 , Yağ oranı max %2 , nem oranı max %10. Kg fiyatı şu anda supplement satanlarda 120-150 TL dolaylarında. İsteyene 60 TL dolaylarında kilogramını tedarik edebilirim. Yurtdışından tonajlı aldığımız whey proteinlerin kg fiyatı 6 USD. Sizin aldığınız fiyatları kıyaslarsanız aradaki uçurum kâr marjını anlayabilirsiniz. Bunun yanında yumurta tozu tedariğinde de şu anda Türkiye'nin en tonajlı firmasıyız. Yumurta akı tozu isteyen arkadaşlara kilogramını 65 TL'den sağlayabilirim. Numaram : 0507 570 83 05 buradan ulaşabilirsiniz

16. Altintren

Altintren Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Turizm
    Yer:
    Antalya
    Ne firma ismi verebiliyorsun nede buradan analiz paylaşıyorsun. Umarım senin şu yazdıklarına kimse kanmaz. Her yerde 150 lira bizde 60 lira gel vatandaş.

17. Sercan Yaşasın

Sercan Yaşasın Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Mesleğin nedir? İthalat ile ilgili ne biliyorsun? Merak ediyorsan, kazein şu anda Slava Süt firmasında üretiliyor, arayıp sorabilirsin telefonları açık. Yumurta akı tozunu da Ukrayna Ovostar firmasından getiriyoruz. Dolandırılmaya , araştırmamaya o kadar alışmışsın ki, sana %500 kâr ile sattıkları ürünleri bile araştıramıyorsun.

18. cago135

cago135 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Tatlandırıcılı ürüne karşıyım
    Madem vg,gerçekten sağlıklı ve estetik görünümlü vücut için yapılıyor.O zaman olabildiğince sentetiklikten kaçınmak lazım
    Ben normal hayatta ne tatlandırıcısı olan bar yerim ne de paketlenmiş gıdalardan tüketirim
    köy yumurtası,ev yoğurdu,sebzeler,köy domatesi,köyden süt,organik tavuk,et,bazı meyveler zaten yeterince ihtiyaç karşılar.Gerisi faso fiso
    Protein tozu gerekli bir takviyedir lakin Türkiye'ye aromasız ve tatlandırıcısız protein tozları makul fiyatla gelmediği sürece kullanmam

19. Erim Sönük

Erim Sönük Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    Supplementler.com hocam

Sayfayı Paylaş