Optimum 100% Casein Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Malebolgia tarafından 6 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

59,6%
  2. Orta karar

34,2%
  3. Başarısız

6,1%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 68 üye.
  1. çokopirens

çokopirens Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    hocam anlayış sorunu var sanırım? şırıngadan bir ilaç kana nası karışır? serumdan nasıl karışır önce bi öğren bunu.. her ikisinin damardan alınması aynı etkiyi verme sebebi değildir. Ağzından da bi çok şey alırsın ama etkileri farklı olur. Kimisi hızlı karışır kana kimisi yavaş. Serumdaki ilaç damla damla akıtılır, şırınga bir anda zerk edilir. daha hala bu benzetmeyi anlamadıysan zaten seninle konuşmama gerek yok

gece yatma olayına gelice, adama demişsinki korkma sadece protein tozuyla vücut protein sağlamaz. Bu anlatımından casein olmadan da yapabilirsin manası çıkıyor. demek ki illa casein almamıza gerek yok, onun yerine tavuk et vs yiyebilirsin... adam senin yüzünden casein almadı

bana şu insan kanının protein deposu olma olayını bi açıla ya.. harbi çok merak ettim. bilgilendir beni. idda eden sensin ispatla o zaman bilge insan

2. iris

iris Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir
    neyse burda senle Türkçe'yi tartışacak değilim, ben cümlede anlatım bozukluğu var diyorum, yanlış benzetme diyorum sen hala bu böyle şu şöyle diyorsun. aynen dediğim gibi okuma, araştırma, okuduğunu anlama eksikliğin hala devam ediyor, google'a zahmet edip kanın içindeki maddeler, kan içeriği gibi şeyler yazarak aramaya çalışmak yerine, söyle de öğrenelim diyorsun, neyse sen böyle devam et, tartışmaya bundan sonra devam etmeyeceğim, çünkü karşımdaki insanın kaale alacak bir bilgiye sahip olmadığını anladım.

3. Ohzman

Ohzman Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Antrenman sonrası yarım saatte proteinsiz kalsak ölürdük herhalde. Casein de alınsa gene işe yarar niye yaramasın. Yemek yiyemiyorsan antr. sonrası casein en iyi çözümdür hatta belki.

4. çokopirens

çokopirens Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    yok yok tartış... ben niye zahmet edeyim iddia eden sensin.. göster bana kanın içindeki protein deposunu ve 2011 nobel bilim ödülünü vereyim sana ey yüce insan.. hatta sana bu yüce bilginle insan bile diyemiyorum, daha başka bişey olmalısın sen

5. doqukaaN

doqukaaN Üye

Beğenileri:
    101
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Istanbul
    Konu saçma bir yere doğru gidiyor..
    Şırınga-serum olayında anlatım bozukluğu yaşanmış, ikisinin de damardan alındığını hepimiz bilioruz, sadece birisi hızlı, birisi yavaş kana karışıyo, burada sorun yok.
    Casein tozu olursa kolay olur, içer yatarız. Lor yemek biraz daha zor sanırım, ama etkileri aynı, burada da sorun yok isteyen istediğini kullanır.
    Ama kan olayını bende pek anlamadım ya neyse önemli deil oruçlardan dolayı algıda gecikmeler oluyor sanırım birbirinizin üstüne bu kadar gitmeyin :)

6. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Lütfen ürünle ilgili yorumlar disinda mesaj atmayiniz.

7. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Bu ürünün muzlusunu almıştım keske almaz olaydım. Kendimi zorlayarak 4-5 defa falan içtim ama hala kutuda bekliyor. Ramazan olduğu için kullanmayı tekrar düşünüyordum ama tadına dayanamıyorum. Buna rağmen kardeşime içirdim tadına bayıldı. Daha önceden Gaspari Nutrition Myofusion'ın muzlusunu kullanmıştım tadı mükemmeldi. Muzlu güzel olur diye aldım kazeini çok kötü yanılmışım. Ayrıca arkadaşlarda demişler lor yiyebiliriz diye ben onun yerine light kaşar yiyorum. Tabii 100 gr da 29 protein 14 yağ var. Ayrıca doymuş yağların testesterona katıldığını biliyorum. Bu nedenle akşam uyumadan önce kaşar la beraber 1gr ta tribulus alıyorum. Sonuç olarak kesinlikle muzlusunu almayın!

8. çokopirens

çokopirens Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    bende çikolatalası var muhteşem tadı.. ama dikkat edin sakın naturel olanını almayın. Naturel olan işlem görmemiş, daha sağlıklı ama rezalet tadı var. Ben bikere naturel french vanilla aromalısını almıştım, burnumu tıkıyarak içtim.

9. dachosen

dachosen Üye

Beğenileri:
    269
    Ödül Puanları:
    73
    Ben gece yatmadan önce sütle içmeyi düşünüyorum. Sütle karıştırıp tadının güzel olduğunu söyleyebilicek biri var mı? Tabii damak tadı farklılık gösterir ama sonuç olarak her tadın çok iyi olmasını beklemiyorum artık.. Ben de derim ki ona güzel geliyor bana da gelir.. Alırım :)

10. çokopirens

çokopirens Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    çikolatalısını ben tavsiye ederim :)

dachosen bunu beğendi.
  11. Ohzman

Ohzman Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Aynen Çikolatalı olan Yoğun bir milkshake gibi güzelce içilebiliyor.

Bu ürünlerde zaten ilk içimden itibaren hafif ve rahat ve tad almazsanız o kutu kolay bitmiyor sonra.

Body06 ve dachosen bunu beğendi.
  12. dachosen

dachosen Üye

Beğenileri:
    269
    Ödül Puanları:
    73
    Tamamen katılıyorum. Tadın devamlı güzel olması lazım ve kutu boyunca sıkmaması lazım yoksa kutuyu bitirmek resmen işkence oluyor.

Şuan kombinasyonda düşünme aşamasındayım eğer alırsam çikolatalısını alacağım.

13. asliok

asliok Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Cookies&Cream nasıl? Yani kurabiye ve süt sever insanlar için ideal mi? Güzel yorumlar okudum ama...

14. BBAnkara

BBAnkara Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    Ankara
    Konu başlığına uzun bir aradan sonra mesaj yazayım dedim..
    Ürünü kullanıyorum ancak bende; nedendir bilinmez son derece şiddetli bir mide yanması yaptı..Bu ürün ile bu şekilde bir problem yaşayan oldumu?
    Ürünü bilindik şekilde kullanıyorum..Yatmadan önce 1 ölçek biraz bol suyla karıştırıp alıyorum..Aroması muzlu..

Son düzenleme: 16 Mart 2011
  15. vol_kan

vol_kan Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    suyla tadı güzel olan bir ürün ben görmedim şuana kadar. çikolatalı olanı kullanıyorum light sütle içiyorum ve tadı bence harika. shaker ile gayet rahat çözülüyor. zevkle içtiğim nadir ürünlerden biri. herhangi bir yan etkisinide görmedim mide bulantisı vb. fazla su ile karıştırıyorsan muhtemelen içtiğin fazla sudan kaynaklanıyordur bence

16. BBAnkara

BBAnkara Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    Ankara
    Aynı ürünü daha önceleri defalarca diğer aromalarını kullandım..İlk kez muzlusunu denedim o yüzden midemde aşırı şekilde yanma oldu..O kadar da fazla sulandırmıyorum..bir ölçek için 275 ml. suyla karıştırıyorum okadar..Çok tuhaf..

17. ailbay

ailbay Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yurt dısından getirceklere önerim kesinlikle chocolate supreme i seçsinler sütle karıştığında herhangi bir cafede satılsa alacağım kadar güzel bir tadı var şuanda muzlu kullanıyorum berbat tadıı

18. BBAnkara

BBAnkara Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    Ankara
    Haklısın ailbay..Muzlu aromasını kesinlikle önermem..bb.com`den aldığım çikolatalıyı açmadım henüz muzlunun bitmesini bekliyorum..Bu arada midemin yanma olayını çözdüm..
    O akşam kestane yemiştim ve yaklaşık 1 saat sonra tozu karıştırıp içtikten sonra yattım..Mide korkunç yanmaya başladı..O gece saat 4`e kadar uyuyamadım..Ertesi günü ise akşam yemeğini hafif yedikten sonra gene yatmadan önce karıştırdım suyla sonra yattım ve o gece hiç bir yanma olmadı..Bende bu işi kestaneye bağladım :D aklıma başka bir neden gelmedi..

19. shegella

shegella Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bende tam tersi muzlusunu öneriyorum ve artık yeter su her seyi suyla karıstırdıgınız
    ne kadar dert edıoyorsunuz sız bu kalori olayını hersey kalorı degıl glycemic indexten tutda emişim surecıne kadar her sey etkılı olur kılo almada ama siz her şeyi suyla içiyosunuz kılo almıyım dıyee
    bence pre-workout ve post workout kombınosyonları harıc hıc bıseyı suyla ıcmem
    antreamandan sonra paşalar gıbı üzüm suyuyla creatın +whey yaparım
    yatmadan da amaç zaten kana gec karıstırmak sütle+casein yaparım
    bende casein muzlu kullandım bu sefer sütle gayet güzel ondan bu yukarıdakileri biligileri verdim kendinize işkende edip suyla içecegınıze sütle ıcın hem dogru kullanın hemde parayla mılk shake alıp içiyorum havası verirsiniz....

Hypodenz bunu beğendi.
  20. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    normal hayattada muzlu süt seven biri olarak muzlusu gerçekten çok güzel tadı var.
    Yarım yağlı süt ile karıştırıyorum ama bunu alan arkadaşlarıma uyarı
    BLENDER şart!!!

Sayfayı Paylaş