Omuz, kol dengesizliği

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve orhanalpsln tarafından 30 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. orhanalpsln

orhanalpsln Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Boy 1.80
    Kg 70-71

Merhaba arkadaşlar 16 yaşındayım yaklaşık 1 aydır VG sporuna başladım fakat gün geçtikçe vücudumun dengesiz olduğunu fark ettim sol omzum sağ omzuma göre biraz yüksekte kalıyor ve sağ kolum sol koluma göre daha güçlü hocama sorduğumda senin vücut yapın öyle omuzların için birşey yapılmaz kol içinde herkesde öyledir günlük hayatta kullandığın kol daha güçlü ve hacimli olur diyor fakat bu sporla uğraşan sporculara baktığımda kolları eşit vücutları çok estetik yardımcı olursanız sevinirim.

2. Syrius

Syrius Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Köprücük krmiğinle alakalı bi durum olabilir ben dips girerken haraketsiz kosmi zedeledim simdi sol omuz yukarda duruyor fizik tedavisi goruyorum kas acisindanda dumbel felan degil tel yada z barla girmeni oneririm duz barda olur barin esit tutulmasina ve yere paralel olmasina ozen goster yeter

3. orhanalpsln

orhanalpsln Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hareketleri dengeli düzenli yapmaya özen gösteriyorum zaten fakat merak ettiğim bu şekilde dengeli ve düzenli yapmaya devam edersem gün geçtikçe omuzlarım eşitlermi yoksa bu duruma alışmayı öğrenmelimiyim?

4. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    spor her türlü o fiziği düzeltir, güzelleştirir. 2 bacağı olmayan engelli arkadışımızı gördüm tvde. emin ol oldukça çekici vücudu vardı. kollar omuzlar şişince, bacağın yokluğu bile göze batmıyor. sen devam et.
    --- Mesaj birleştirildi, 30 Ekim 2014 ---
    en abartılı örneği verdim ama, senin problem diye kafana taktığın şey dikkatli bakınca gözükmeyecek kadar ufak bir mesele.

5. alvel

alvel Üye

Beğenileri:
    207
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sporcu-Öğrenci
    Benımde sol omzum yuksekte ustune sol kolumda daha kalın ve guclu bazı hareketlerı dengesız yapmaktan bence

Sayfayı Paylaş