Okula giderken beslenme

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve emirozkal tarafından 16 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. emirozkal

emirozkal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkeze merhaba beyler size beslememi yazayim Kahvalti:Yarim bardak yulaf-2YUMURTA BEYAZI-2Yumurta sarisi 2saat sonra acikirsam:Ton baligi 1adet Öglen:Tam Bugday lavas 250gram tavuk gogusu 2saat sonra acikirsam:10adet badem Akşam:Tavuk veya balik veya protein verici besinler yaninada bi coban salatasi Evet arkadaslar konuya gelelim ben universiteye gittigim icin kahvalti pek yapamiorum Bide yumurtayi hic hic sevmiorum onun yerine baska ne yazabilirim? Yulaf ida nasil tuketicem cok mide bulaandiriio sutle Body i yeni basladim pek bisi bilmiorum Hatta hic bisi bilmiom sayilir yag yakmam lazim Gelelim Antremanlarim:pazartesi:Biceps Egzersizler:Biceps curl-Hammer curl-Sandalyede biceps curl Sali:1saar yuruyus Carsamba:GoGus Egzersizler:Bench press-bench prees kapali-bide arkadan tek dambil cekme adini bilmiorum Persembe:1saat yuruyus Cuma:Arka kol triceps Egzersizler:Hammer curls-Triceps dips-Arkadan tek dambil cekme yine Cumartesi:1saat yuruyus Pazar:Karin Egzersizler:Cranc mekik Program nasil beyler yag yakmam lazim Acil bide kardio denen antreman nedir nasi yapilir soylermisiniz Beslenmede yumurta yerine ne kullanmaliyim bide yulafi nasil tuketecem simdiden tesaekurler Not:Evde calisiorum

2. Body06

Body06 Üye

Beğenileri:
    203
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Forumu okursanız her şeyin cevabını bulabilirsiniz...

3. onyiturk

onyiturk Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    simdi yag yakmak istiyorum diyosun demi sen oncelikle cok ogun az yemek yapacaksin ardindan her gun bi saat kosu veya yuruyus bisiklet hemen ustune agirlik calis (pzt: gogus-on kol sali:bacak-omuz carsamba:sirt-arka kol yapmani tavsiye ederim)antrenman bitiminden sonra bi daha kos her gun agirlik altina girmesen bile kosu ve yurusu mutlaka yap ihmal etme ayrica beslenirken de olabildigince seker tatli yagli vs yemek ve iceceklerden kacin 2-3 aya gorusuruz kolay gelsin

4. emirozkal

emirozkal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Oncelikle saol gunde 2yer calismak bana zor gelior
    --- Mesaj birleştirildi, 17 Şubat 2015 ---
    Napabilirim
    --- Mesaj birleştirildi, 17 Şubat 2015 ---
    Ben aradim bulamadim siz bulabilirseniz yazarsiniz sevinirim

5. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Yumurta sevmiyorsan yumurta yeme, yulaf sevmiyorsan yulaf yeme. Yağ yakmak için vücut ağırlığı x 1.5-2 gr protein al ve günlük kalori ihtiyacının %20'sini tüket. Kalori takibini fatsecret'la ve bir mutfak tartısıyla veya göz kararı yap. Antrenman programın rezalet, imzamdaki programlardan birini kullan veya imzamdaki linke girip istediğin bir programı seç. Kardio için de şuraya bak: http://bit.ly/1vBVZiL

Ascomycetes ve BLAST bunu beğendi.
  6. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Günlük kalori ihtiyacının %20 altı demek istemiştim, şimdi farkettim hatayı.

Sayfayı Paylaş