Nutrex HEMO-RAGE Black Ultra Concentrate

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve zigbog tarafından 20 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Basarili

oy sayısı 43
    65,2%
  2. Orta karar

oy sayısı 17
    25,8%
  3. Basarisiz

oy sayısı 6
    9,1%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 59 üye.
  1. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    bu nutrex in eski ve yeni içerik tablosu.birşey diyorsak sallamıyoruz

Ekli Dosyalar:

2. Kaanrlz

Kaanrlz Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
  3. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    ya arkadasım bende sana diyorum ki bunlar ellerinde kalan son ürünler artık satısı yasaaak anlıyo musun adam icerigini bile degistirmis durduk yerde degistirmemis dimi bu madde yuzunden bilincsiz kullanıp ölen insanlar olmus fda yasaklamıs forumda fda ya mesaj atıp cevap alan bunu yayınlayan arkadas vardı hatta yaaa yasaklandıgına dair

4. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    Sayın kaanrlz son olarak asagıdaki linkide okuyun ve hangi ürünlerin neden yasaklandıgını görün ögrenin lütfen sadece laf olsun diye cevap vermek için cevap yazmayın bir bildiğimiz olmasa buraya zaten yazmayız ki yasaklandıgını artık cogu kisi biliyor son olarak forumdaki üyelerin paylaştıgı yazıyı paylaşıyorum

http://www.schmidtlaw.com/jack3d-lawsuit/

5. Kaanrlz

Kaanrlz Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yok laf anlatılmıyor sana.Anlamak istemiyorsun yasak degil mi diyorum sana? İçerik degişmedimi diyorum? Ancak suan ellerindeki ürünleri yasak olmasına ragmen takır takır satan yerler var onu anlatmaya calısıyorum.Yasakta olsa satışı olan bir sürü madde varken ellerindeki ürünleri bitirmeden direk stoktan cekmıyorlar.

6. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    Bizim konumuz satan yerler var yok degil yasak olup olmadıgıdir ilk mesajınızda yasak demiştiniz ben ona hitaben cevap verdim ben size zaten satan yerlerin elindeki son stoklar olduğunu yukarıda mesajda zaten demiştim siz illa kendinizi haklı çıkarmak icin herseyi yaptınız ya size herseyi delillerle anlattım gene yetmedi hala konuyu saptırmaya yok satan yerler var bilmem ne bizim konumuz yasak olup olmaması siz demediniz mı ysak falan degil diye yukarıda yazıyor iste mesajınızda yasak iste cevap da bu.Size laf anlatılmıyor topic off oldu o yuzden size baska cevap yazmıyorum

7. Kaanrlz

Kaanrlz Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    yazma zaten .Ben ürünlerin yasaklandıgını zannediyordum.ürünler bb.com da kaldırıldı komple lakin diger sitelerin satmaya devam ettigini ögrendim sizinle bunu paylastım delillerle konusuyoruz demıssınız ben cuval patates mı sundum onunuze? bende gayet alınabildigini size gosterdım

Son düzenleyen: Moderatör: 5 Aralık 2012
  8. gentleman55

gentleman55 Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    38
    ben bu ürünü kullandım pek faydasını görmedim 1ay kullandım gerçi.Ama videoları izledikçe sitesindeki tekrar kullanmak istiyorum

9. entrycrusher

entrycrusher Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    piyasada kullanmadığım preworkout ürünü kalmadı diyebilirim uyarıcılara ve kafeine de bir duyarlılığım yok fakat eğer supplement sektöründe yıldızları gösteren ürünler varsa kesinlikle onlardan biri .. piyasadan kalktığını biliyorum ama bulup da alacak arkadaşlara tavsiyem asla asla ve asla "sucker punch" aromasını seçmesinler..

10. Alfamatador

Alfamatador Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    38
    120 Lira para verdim ama kesinlikle değer
    Herkesin denemesi gereken bir ürün

11. brhmcr

brhmcr Guest

DEneyimlerinizi biraz paylassaniz?

Pump, enerji , konsantrasyon ne durumda?

12. kenan81

kenan81 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    şimdiye kadar nox ürünleri kullandığımda öyle aman aman ağırlıklarda bi artış hissetmedim
    Superpump250 ant. esnasında kollarıma inanılmaz hacim kazandırıyordu. jack3d ise antramanım bittiği halde bir ant. daha çıkarabilecek hissiyatı sağlıyordu.
    Dediğim gibi kilolarda çok ağır basamıyordum bu ürünleri kullanmama rağmen. C4 cell, ise bi arkadaşım kullandı ve onda bi etki yaratmadığını söyledi.Bu tür ürünler gerçekten insandan insana değişik etkiler gösteriyor-göstermiyor.
    Bende bu kez nutrex hemo race sipariş verdim. umarım artık sağlam bi etki altında kalabilirim.

Pazartesinden sonra kullanmaya başlıyorum
    deneyimlerimi buradan paylaşırım...

Son düzenleme: 22 Aralık 2012
    1 kişi bunu beğeniyor.
  13. kenan81

kenan81 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Bugün bu ürünü youtubede izleyeyim dedim neler anlatılıyor diye.
    Adamın biri ürünü ölçeğine koyarak ağzına atıp çiğniyor, daha sonrada bir yudum su alıp ağzını çalkalayır yutuyor.
    Yani su ile shakerda karıştırarak içmiyor.Önce tozu yutuyor sonra hemen arkasından su içiyordu öyle ant. yapıyordu.

14. aht

aht Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    ılk seferde 1.5 ölcekle basladım 1 olcegı ılk seferde gecmeyın derım beynım uyustu :D odaklanma dedıklerı sey bunda var bıseye bakınca malgıbı kıtlenıosun ama pump olarak jack sankı 1 adım daha onde gıbı geldı bu arada eve gıttıgımde antrenman sonrası hala enerjı fazlalıgı vardı yaklasık 2 veya 3 saat daha surdu. kullanım degerını gectıgım ıcnmıdr bılmıorum ama braz sersemlettı bugun 1 olcekle devam edıcem karıncalanma olayı jack e gore daha az onuda belıryıym karıncalanma ısteyen arkadaslara duyrulur az sekılde oluo ama cok az

15. thuglife01

thuglife01 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Adana
    Bunların protein tozunu kullandım yeterli derecede verim alamadım bu ürünü deneyeceğim bakıp göreceğiz artık :D

16. kenan81

kenan81 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Ürünü beş gündür kullanmaktayım.Öncelikle daha öncede yukarıda mesajda da dediğim gibi nox ürünleri kullandım.onlara göre yorum yapacağım.
    Son zamanlarda salonda antraman yaptığımda epey zorlanıyordum.Hatta artık yaşlanıyorum spor yapmak beni yoruyor felan diyordum arkadaşlara.Hemo Rage kullanmaya başladıktan sonra kesin olarak ağırlıklara odaklanıyosunuz.Yani benc press te bir kaç set yaptıktan sonra yorulursunda diğer sete gözün korkarak girersinya bunda öyle bişey yok.yani yorgun ve zorlanmış hissetmiyosun kendini.benc presse 2. set 3. set4. set hiç bi sorun olmadan gözün korkmadan girebiliyosun.Yani bana yorgunluk hissettirmedi ki benim için önemli olanda buydu.Dediğim gibi son zamanlarda yoruluyordum artık yorulmuyorum.antramandan sonra bir ant. daha çıkarabilecek hissiyat oluşuyor inanın.
    Ağırlığın artması konusunda ise deneme yapmadım, Çünkü 4 yıldır vucut geliştirme yapıyorum ve vucudumun iyi olduğunu söylerler fazla bişey eklemeye gerek duymuyorum vucuduma (Hacim, iri görünme adına) ağırlığı artırarak.Ama yorulmamaksa amaç Ürün kesinlikle yormuyor ve odaklanma olayını sonuna kadar başarıyor.

17. aht

aht Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    kullandıkca tadı kotu gelmeye basladı sucker punch kesınlıkle tavsıye etmıorum :D

18. metallica

metallica Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    ürünle ilgili yorumlarınızı yazabilir misiniz acaba? birde bu ürünü bulamıyorum hiç bir yerden nereden temin edebilirim acaba

19. metallica

metallica Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaşlar bu ürünün toplatılmadan önceki halini yani içinde 1.3 DMAA bulunından bulanından nasıl bulabilirim acaba ? yada elinde olan falan var mı acaba ?

20. metallica

metallica Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    siz daha önce eski jack3d de kullandınız bunuda( galiba içinde 1.3DMAA olanından) sizce hangisi daha iyi ?

Sayfayı Paylaş