Nutrex HEMO-RAGE Black Ultra Concentrate

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve zigbog tarafından 20 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Basarili

oy sayısı 43
    65,2%
  2. Orta karar

oy sayısı 17
    25,8%
  3. Basarisiz

oy sayısı 6
    9,1%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 59 üye.
  1. benedict

benedict Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    13
    nerden aldığınızı mesaj atabilir misiniz?

2. ccann_

ccann_ Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaslar bu dma nedir etkileri ve yan etkileri nelerdir biri detaylica aciklayabilir mi?

3. asasmaz

asasmaz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    dma yok içinde arkadaşlar ! bay vitamnden aldım

4. doğukan1806

doğukan1806 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    konuyu hortlatmış olucam ancak almayı düşünen arkadaşlarla tecrubelerimi paylaşmak istedim. Ben dma sız yani yeni versiyonu kullandım. DAha önce animal pump assault yeni versiyon nanovapor hardline noxx kullanmıştım. ürünün etkisi bu ürünlere kıyasla (animal pump hariç keza artık ülkemizde bulunmayan bir ürün) gayet iyi. Amaç güç artışıysa doğru bir ürün çünkü içeriğinde yüksek oranda kafein ve taurin mevcut. Ayrıca 2gr creatin mono var. Bu maddeler güç artışı yapar. Karıncalanma olayına gelirsek buna sebebiyet veren şey Beta-Alanindir. tek seferde 400mg üzeri alınan beta alanin karıncalanma hissiyatı yaşatır ve asıl görevi dayanıklılıktır. Bu üründe beta alanin bulunmadığı için karıncalanma vb etki olmaması, antreman bitimi beta içerikli nox ürünlerine kıyasla bitkinlik olması bundandır. Diğer ürünlere kıyasla kana geç karıştığını söyleyebilirim ki diğer ürünlerde ortalama 20 dk olan etki süresi bu üründe gerçekten belirtildiği gibi 30 dk yı buldu. Bende çarpıntı olmadı ancak kafein toleransım yüksek yani günde ortalama 2 sade kahve içen biriyim yani siz kafeine duyarlıysanız arkadaşların dediği gibi preworkout ürünü olarak bu ürünle başlamama veya başlangıç olar yarım ölçek kullanmak gibi alternatiflere yönelebilirsiniz; çarpıntı yapabilir. Antreman bitiminde, arkadaşların belirttiği o garip hissiyat banada oldu. Boşlukta gibi hissettim biraz kontrolsüzdüm. Zamanla alışırmıyım bilmiyorum. İçeriğinde E129 denen bir renklendirici var. Amerika ve bir çok ülkede izinli olarak kullanılan ve yediğimiz hazır gıdalarda bulunan bir sentetik renklendirici ancak dikkat dağınıklığı ve özellikle küçük yaştakiler için IQ gerilemesi gibi nadir yan etkileri görünen bir madde. O yüzden tavsiyem 22-23 yaşını yani ortalama biyolojik gelişim yaşını doldurmadıysanız bu katkı maddesinin zarar verme ihitimalini göz önünde bulundurmanızdır. Toparlarsak ürün nox dan ziyade tam alamıyla o bahsedilen yüksek güç artışı sağlayan ürünlerden. Amaca yönelik kombine edilebilir. Orta seviyede olan arkadaşlar beraberinde 2-3 gram argininde kullanırsa maximum etkiyi alabilir. Kafanıza takılan bişey olursa yardımcı olmaya çalışırım. Saygılar.

Sayfayı Paylaş