Niye steroid kullanıyorsunuz ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve abseto tarafından 2 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    Bir sorum olcak şimdi bu steroidler çok pahalı :D yani bunun alınmasındaki amaç ne ? eğer profesyonel olarak yapılıyorsa tamam sorun yok da şimdi hobi olarak bu sporu yapan birisiyse insan niye zararlarını bilerek alır ki ? yani kötülemek için söylemiyorumda merak ediyorum :D ve eğer kullanıyorsanız bütçeyi nerden buluyorsunuz :D

2. Freelyner

Freelyner Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    toplum içerisinde daha saygın bir konuma gelme isteği, ego, özgüven ve özentilik diyeceğim.

abseto bunu beğendi.
  3. gbz21

gbz21 Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Tam oyun bahçesi oldu burası.Cevap vermeye bile degmeyecek konu ama bil diye soyluyorum ortalama bir kür aynı anda bca glutamin vs vs gibi saçma ürünlerden 3-4 ünü aynı anda kullanmaktan ucuza gelir.
    Bütçeyi nereden buluyorsunuz ? Güzel kardeşim burda takılanların geneli, forumun genelinin ve senin aksine öğrenci/liseli değil.Bu yüzden az veya çok kendi parası var herkesin.

Bu ilaçlar 3-5 çılgın bilim adamının toplanıp bberlar için keşfettiği kimyasallar değil.Tüm steroidler bir dönemde olsa eczanede veya veterinerlerde satılmıştır.Trenbolone dahil.

stefan35 bunu beğendi.
  4. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    öncelikle bcaa glutamin felan öneriliyor genelde bu forumdada öneren çok gördüm. Şimdi onların saçma olduğunu söylüyorsanız pek bir bilgim yok yani tartışamam ama steroidin zararlı olduğu kesin. Yani sporu sağlık için mi yapıyosunuz o zaman yoksa ego için mi ? yani veya amaç ne onu soruyorum :) . bütçeyi de derken biraz da sorudan çok şaşırdığımı ifade etmek istedim. sonuçta kürlere milyarlar gidebiliyo ve bunu gözden çıkarmak :/ kazancımda yokken sağlığıma zarar verip üstüne milyarlar vermek bana mantıklı gelmedi yani o yüzden sordum ve istemiyosanız cevap vermek zorunda değilsiniz.
    --- Mesaj birleştirildi, 2 Nisan 2016 ---
    Ayrıca bi dönem eczanede satıldığı birşey ifade etmez. Şuan satılmadığına göre kaldırıldığına göre bir sebebi var heralde ?

Son düzenleme: 2 Nisan 2016
  5. Ckavustran

Ckavustran Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Sporu bir hobi olarak görmen çok yanlış
    Spor dediğin zaten amaç değil araç,amacımız istediğimiz şekilde bir vücut,spor zevk için yapılmaz hırs için yapılır,istediğin vücuda sahip olmak için yapılır.Steroid neden kullanılıyor sorusuna gelirsekte,sandığın kadar da pahalı bir şey değil,aylık yediğim yemek masraflarından daha aşağıda olduğu kesin,zararı niye bilerek alır ki sorusuna gelince.İstediği vücuda sahip olmak için olabilir,kısa yoldan ulaşmak için olabilir,genetik sınıra dayanmış olabilir,çok hırslı olabilir

hukukcu bunu beğendi.
  6. Goodn

Goodn Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    Steroid çok pahalı değil. Testosteron dışına çıkman zaten gereksiz. 180 boyundaysan sadece testo kürleriyle 95 kilo yağsız vücudun olabilir hemde vücuduna çok zarar vermezsin. Olur ama hemen olmaz. Haftada 500 mg testo 20 lira falan. 3 ay kullansan 240 lira çok birşey değil.

abseto bunu beğendi.
  7. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    teşekkürler :D ama bence spor ya hobi için ya sağlık için yapılmalı. İstediğin vücut olsa ne farkeder ceketin altından yine kimse anlamicak :D bide steroid pahalı değil mi ya :D 2 milyar felandı bi kür :D hepsinin fiyatlarını bilememde genel olarak pahalı geldiler bana :)

8. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    Anladım teşekkürler :) daha pahalı sanıyodum

9. Ckavustran

Ckavustran Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Spor sağlık ya da hobi için yapılabilir ama bodybuilding sağlık için yapılmaz,vücut inşa etmek için yapılır.
    Ceketini çıkarınca anlarlar :)

abseto bunu beğendi.
  10. Goodn

Goodn Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    Kızlar şanslı ya. en çekici yerleri bacaklar pantolon giyince belli oluyo ama bzim çekici yerlerimiz üst vücut. Birşey giyince hmen gizleniyor.

abseto bunu beğendi.
  11. gbz21

gbz21 Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Şuan dünya eczanelerinde aktif olarak satılan steroidler
    Primboloan-Deca-Testosterone-Anadrol-Oxandrolone-Winstrol
    Veterinerlerdede Boldenone ve Trenbolone acetate

Yani anlayacağın güzel kardeşim hala satılıyor.Ego değil bu bunu 3-5 yıl devam edersen anlayacaksın hayallerin varsa ne gerekirse yapmak istersin değil mi ? Ve bizimki gibi amatör dozajlarda çok küçük bir ihtimal ciddi sağlık sorunu yaşamak.

abseto bunu beğendi.
  12. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    öncelikle yanlış anlamayın tartışmak için değil sadece fikrimi belirtmek için yorum yapıyorum :) merak ettiğim neden veterinerlerde satılıyor :D ve ben görünüme pek önem vermiyorum yani 3-5 yıl devam etsemde powerliftine devam ederim o yüzden ben kullancağımı sanmıyorum :) ama tabi hayallerin önüne geçmek pek mümkün değil zararlarını bilsede insan yapar tabi. ama küçük dozaj da olsa fazlası zararlı olanın azı da zararlıdır :D tabi 3-5 değilde 10-20 yıl sonra etki gösterir belki :D veya göstermeyedebilir bünyeye bağlı. Bide düşününce insanın hayallerinin sonu yoktur ki :D yani küçük dozaj derken şuan kafanızdaki vücuda sahip olursunuz belki 3-5 10 yıl sonra :) sonra gelişmek için daha fazlasını isteyebilirsiniz. O yüzden bence doğal gelişmek en iyisi :)

13. BulkHulk

BulkHulk Üye

Beğenileri:
    373
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    hahahahhahahahahah haters gon hate diye bi laf vardır,bunu yazan 10 senedir bb yapıp kolu 35 cm i geçemeyen adamdan başka birisi olamaz

14. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;
    - Mesaj içeriği 'Doping ve Hormonlar Bölümü'ne başlık açabilmek için yeterli görülmemiştir.

Açtığınız başlıktaki mesajınız, yönetim tarafından incelenmiş ve 'Doping ve Hormonlar Bölümü'nde yayımlanması için yetersiz görmüştür. Size tavsiyemiz; aşağıdaki önerileri dikkate almanızdır.

-Steroid (ilaç) kullanmadan, doğru antrenman ve beslenme programlarıyla istediğiniz vücut seviyesine, kas ölçülerine ulaşabilirsiniz. Antrenman ve beslenme ile ilgili başlıklarımız aşağıdaki linktedir.

https://www.bodyforumtr.com/threads/bodyforumtr-kullanım-kılavuzu.79035/

- BodyForumTR.com sitesi Steroid/Doping kullanımına karşıdır! Sitemizin amaçlarından bir tanesi, eğer steroidler KULLANILACAKSA doğru kullanılmasıdır. Bu bağlamda, eğer sporda yeterli tecrübeye ulaştığınızı ve steroid kullanmayı düşünüyorsanız, kullanmadan önce çok iyi araştırma yapmanızı tavsiye ederiz. Aksi takdirde kanser, kısırlık, jinekomasti (kadınımsı meme görünümü), kellik gibi bir çok ciddi sağlık problemleriyle karşılaşabilirsiniz.

- Steroid kullanmadan önce 'Doping ve Hormonlar Bölümü'nde bulunan, steroid kullanımını tecrübe etmiş üyelerimizin başlıklarını inceleyiniz. Bilimsel araştırmaların, makalelerin ve tecrübeli üyelerin mesajlarının bulunduğu başlıklarımızı okuyunuz.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş