ne yaptımsa olmuyor gençler, çevremde yardımcı olacak birileri de yok...salonda hoca da yok

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve davnbrownie tarafından 13 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul

3 aydır yapıor konu açmış ne yaptımsa olmuor diye 1 2 hareket bu sporu ne zamandır yapmasıyla alakalı olur hemde çok yeni baslıyan adama gidipte izolasyon hareketi önerilmez özellikle bench press yapmayı bilmiorsa

2. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Arastirmadan,forumda gezinmeden,bilgisizce konu aciyorlar,sacma sapan sorular soruyorlar ardindanda dogrulari söyleyince elestirilere kapaliyiz diyorlar,bu ne ilk nede son olucak,ha unutmadan birde yaaa bu forumda bu isten anlayan kimse üstad felan yokmu diye birde ahkam kesenler varki onlar hic cekilmiyor.

redpack bunu beğendi.
  3. tan1925

tan1925 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    izmir
    cable crossover önermem yanlış dogru diyosun

4. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    1.birşey olmuor ise neden olmadıgını ilk önce kendine sorarsın program deiştirmeden önce ne yaptıgına nasıl yaptıgına kafa yorarsın bench olmuomu neden olmuo nerde yanlış var nasıl indirior nasıl kaldırıor nereye indirior nereye kaldırıor sorarsın o olmuor diye birşey diyemezsin hemen alternatif arastırmazsın öğrenir uygular gözlemler sonra çözüm bulursun gelipte ne yaptımsa olmuor demezsin sorarım ozaman NE YAPTIN

bak ben uslubumun zaten bu sekılde olmasının insanları gıck ettiğini zaten bılıorum ancak kşisel algılamayın adam yanlış yaparken daha yanlış nasıl yaparım dior bunada negatif eleştiriye kapalıyım dior

sen birşey yaparken yanlışta yapsan birsi gelip o öyle değil su böyle dese istemeden de olsa kabul etmezsin normal olarak ancak yanlış olan budur doğru olan acaba doğruluk payı varmı belki haklıdır bir bakmak lazım dersin bu kötü değildir aksine kendine daha fazla kazanc sağlarsın bölece yanlışı görürürsün kızmak yerine

5. tan1925

tan1925 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    izmir
    Tamam dostum cable crossover yanlis dedim ben zaten haklisin ama bastaki uslubun gicik ediyo suan da gicik ediyo hatta ben bisi dememe ragmen cok bilir havalarina girmeye basladin ama bunlari anlatcagin adam ben degilim merak etme bende biliyorum bazi seyleri niye bole triplere girdin anlamadim

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

6. tan1925

tan1925 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    izmir
    Ayrica biz burda personal trainerlik yapmiyoruz benchi nasi indirip kaldirdigina bakalim edelim sacma sapan konusma

7. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    bende onu diorum ya sölediğimi birde acıklamak z

biz bakalım demedim zaten yazdıgım herşeyi 2 kere açıklamalı yazmam gerekior artık çok bilir havalarında olsam buraya 2 tane süslü cümleyle anlatmaya çalısırdım ne demek istediğimi

evet pt lik yapmıoruz ama yanlış yönlendirmek yerine doğrusunu sölemek gerekir yada hiçbirşey sölememek gerekir
    --- Mesaj birleştirildi, 15 Mayıs 2014 ---
    buda son diceğim sey gidipte 3 aylık adama program tavsiyesi vermek yanlış yanlış oldugunu sölemekte bilmişlik değildir.

8. tan1925

tan1925 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    izmir
    Sen burda ki insanlara yardim ederken nasi kaldirip indirdigine kadar mi sorguluyosun eger bunu yapmiyosan kimsenin konusuna bisi yazma

9. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    sorunda o sorgulayan ben değil KENDİSİNİN OLMASI GEREKETİĞİNİ NERDE YANLIŞ YAPTIGINI GÖRMESİNİ SÖYLÜYORUM YAZDIKLARIMI OKUMAKTA ZORLUK ÇEKME biz değil ben değil sen değil o kendisinin bunu bilmesi lazım öğrenmesi lazım
    cümlenin basında kendine diye baslıor büyük harfle yazsaymısım keske
    ve bu genele hitap eden bir cümleydi birşey yanlıs ise kendine sorarsın kısacası kısa öz yazmaya dikkat etmek gerekir en azında 3 kere açıklamak zorunda kalmamk için

10. tan1925

tan1925 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    izmir
    Tamam dostm forumu kirletmeyelim daha fazla

11. davnbrownie

davnbrownie Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    kardeşim sen nasıl bir obsesif adamsın ya, yukarda zaten biri saçma sapan konu açıyor demiş bilmem ne demiş? salonda 2, 3 yıldır body yapan kardeşler zaten başımda bekliyor hareketi yaparken; yanlış oldugu zaman düzeltiyorlar hareketi telafi ediyorum gerekirse de +ayna karşısında çalışıyorum devamlı. bazı hareketlerde şüpheye düşersem de özellikle sırt antrenmanlarında birinden rica edip arkadan videoya çektiriyorum.(!). ha ben burda daha profesyonel bir yaklaşım aradığım için bu işe emek verenler cevaplasın dedim yani profesyoneller. senin gibi saplantılı adamlar girmesin başlığıma diye. kibarca seni adam yerine koyup yazmayacağım dedim ama anlamıyorsun.

12. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul

suc bende insan olmıyana insanca anlatmaya calısıoruz burda 3ayda daha prof yaklasım aramak da ayrı bir nokta naptın 2 3 yıldır yapan kardeşlerin verdi gazı oo süper devam ama tık yok sonra daha prof yaklasım sen kendini kandırmaya devam et birde bazı hareketlerde süpheye düşersem yazmısında sanki herşeyi 3 ayda öğrenmiiş gibi gülüorum sadece artık
    --- Mesaj birleştirildi, 16 Mayıs 2014 ---
    sölediğin ve açtığın konu baslıgıda kendinle baya çelişio
    2, 3 yıldır body yapan kardeşler zaten başımda bekliyor hareketi yaparken; yanlış oldugu zaman düzeltiyorlar ne-yaptımsa-olmuyor-gençler-çevremde-yardımcı-olacak-birileri-de-yok-salonda-hoca-da-yok ;)
    ben nediyim bir yazlıkcı daha.

13. davnbrownie

davnbrownie Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yazlikci mi cnn benim daha önce Spor yaptım diyorum sen anlamıyor musun? Yazlikci olsam abs çalışırım bi bak bakalim hiç calismis miyim? Yani harbiden sıkıntılı birine benziyorsun, ayrıca facebook ver de bi faydalanayum senin Engin bilgilerinden

14. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    bu tartışma karakolda biter

15. davnbrownie

davnbrownie Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yok Konu takibini bırakıyorum. Hayatta tek becerisi forumda tartismak olan biriyke muhatap olamam

16. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Konu dışı ve karşılıklı münakaşa içeren mesajlar atmayınız. Bu uyarıdan sonra atılan bu tarz mesaj sahiplerine disiplin yönetmeliğine göre uygulama yapılacaktır!

Lütfen daha dikkatli olunuz.

17. constance emin

constance emin Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    3 ayda 5 kilo aldım demişsin benim bildiğim profesyonel bir badici bile ayda max. 600 gr kas kazanır öncelikle yağlanmaya başladığını düşünüyorum kolların 4-5 cm almış fotolara baktım kolların yağlı öncelikle supplement içim 2 ayda kaslanayım ya da deli gibi yiyeyim mantığından kurtul bence zaman ver kendie şimdilik kilo başı 1.5 gr protein tüket ilerleme kaydettikçe arttır yemeni hareketlerin gayet standart ama iyice izleyip tam formunda yapmaya çalış eminim 5-6 aya bariz gelişme olcak ama önemli olan hareketi tam formda yapmak supplement de saçmalıktır doğal olarak yiyebiliyorsan tim gabel var hayatında supplement kullanmamış biri supplementten kastım protein umarım tavsiyelere uyarsın

Sayfayı Paylaş