Ne Yapmalıyım (Acil Tavsiyeler)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve zero59 tarafından 14 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. zero59

zero59 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Tekirdağ
    Merhaba Arkadaşlar Yaşım 16 Boyum 1.82 1.83 Kilom 72 73 Bu Spora 1 2 Yıl Önce Başladım Fakat Salona Başladığımda 6 Ay Yapmıştım Sonra 7 8 Ay Ara Verdim Yeni Bir Salona Başladım 5 Ay Orda Düzenli Yaptım 2 Ay Şimdi Ara Verdim Ve Bu Hafta Tekrardan Yeni Bir Salona Yıllık Olarak Yazıldım Ve Bundan Sonra Ara Vermemek Ve Bırakmamak Üzere Sorunsuz Başladım Yani O Geçmişleri Saymıycam Ben Ufak Alt Yapı Diyebilirim Gelişim Gördüm Fakat Şimdi Boyuma Göre Kilom Az 1.82 1.83 Boya 80 85 Kilo Falan Diyolar Fakat Göbek Ve Kalça Kısmım Baya Bir Yağlı Kilo Alsam Olmaz Zayıflasam Gene Kötü Olucak 2 Yıl İçinde 55 Kilodan 73 Kilo Oldum Çatlaklarda Oldu Hatta Nasıl Bir Program Yapsam Split Veya FullBody Veya Napsam Çok Kararsızım İlk 6 Ay Spor Yaptığımda Kazandığım Ölçüleri 7 Ay Ara Vererek Kaybettim Fakat 5 Ay Yaptığımda Çokta İyi Olmasa Kazandığım Ölçüleri 2 Ayda Kaybetmedim Diyebilirim Belki 1 Max 2 Cm Düşüş Olmuştur Hatta Aşağıdada Yazacağım Yardımlarınızı Ve Tavsiyelerinizi Bekliyorum Arkadaşlar Bu İşi Bundan Sonra Ciddi Yapmayı Düşünüyorum Kendime Bulk İçin Beslenme Programımda Var On Numara Elimde Şuan Supplementte Var Ultimate Whey Power System Whey Hardline Creapure Creatin Hardline Multivitamin Falan Tavsiyeleri Bekliyorum Ne Yapsam.

2. zero59

zero59 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Tekirdağ
    Yardımcı Olucak Yokmu ?

3. zero59

zero59 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Tekirdağ
    Acil Yardım

4. zero59

zero59 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Tekirdağ
    Koskoca forumda yardım edicek yokmu ?

5. ArdaFit

ArdaFit Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba oncelikle beslenme programini atatsan merak ettim gormek degerlendirmek isterim. Sorularina gelicek olursak ben kesinlikle fullbody calisman gerektigini dusunuyorum bende 16 yasindayim bende fullbody calisiyorum splitler halinde calisirken haftanin 5 gunu gidiyordum cok yoruluyordum overtraining oluyordu ama simdi 1 gun gidio 1 gun ara vererek cok daha verim aliyorum ve gucleniyorum agirliklarim az az da olsa artiyor ki bu vucudumun gelismesinden daha cok mutluluk veriyor ayrica split programlarin bende steroid kullanan ve ileri seviye sporcular icin oldugunu dusunuyorum. Bence
    http://www.kasvekuvvet.net/yeni-baslayanlar-icin-vucut-gelistirme.html
    su programi incelemende yarar var ben bunu uyguluyorum harkeetlerin tekniklerini dogru ogrenip yaparsa guc ve hacimde artis yaracagina eminim ve supplemente cok takilma bence ne de olsa ek besin sen 10 mumara olan bulk beslenmeni yap ama onuda inceleyelim footgraf atarasan bakariz. Iyi forumlar

6. zero59

zero59 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Tekirdağ
    Bilgilendirme için sağol başka düşüncesi olan varmı ?

7. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Herşeyin cevabı forumda var arayarak bulabilirsin

8. zero59

zero59 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Tekirdağ
    Başka düşüncesi olan varmı

9. lazermeth

lazermeth Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    Sorunun büyük ihtimalle insulin direnci, önce insülinini hassaslaştırman gerektiğini düşünüyorum söylediğimi ciddiye alıp hastanede kan tahlili yaparsan aldığın sonuca doktorlar daha iyi yorum yapıcaktır. Ayrıca ben hardline ürünlerinin son derece kalitesiz olduğunu düşünüyorum, yerinde olsam bidahaki sefere başka birşey alırdım bu benim görüşüm.

Sayfayı Paylaş