Nasıl zayifliyabilirim?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve sfemnksbk3 tarafından 17 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. sfemnksbk3

sfemnksbk3 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba forumu uzun zamandir takip ediyorum 118 kg ve 1.72 boyundayım fazla fazla kilolarım var gögüs çevresi ve göbek çevresi fazlasıyla yağlı ve kilolu ben kilo vermek istiyorum en kısa sürede sağlığım için bana program verebilir misiniz diyet programi veya egzersiz programi bir de bir şey sormak istiyorum zayıflamam için ne tüketmeliyim protein tozu veya onun gibi maddeler satin almalimiyim?

2. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    protein tozu falan hemen gerekmiyor. bir resim atın bakalım neler önerebiliriz.

3. Coloradolu

Coloradolu Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    Denver
    Intermittent fasting. Ayrıca beslenme nedir? ne yemeliyiz? Gibi temel şeyleri öğrenerek dietten ziyade hayat şeklini değiştirmeni tavsiye ederim. Çünkü 118 kg normal bi kilo değil eğer kalıtsal bir hastalığın yoksa.

Profil Fotoğrafındaki kişi sen misin bilmiyorum ama 118 kg ve bu boyda insanın bu şekilde suratı olmaz.

4. Militan_Mavisi

Militan_Mavisi Üye

Beğenileri:
    164
    Ödül Puanları:
    53
    Eğer zayıflamak istiyorsan, şefin tavsiyesi: Az ye

5. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz ;
    Forumda, ezbere yani sıfırdan diet listesi istemek doğru olmadığı gibi kurallara da aykırıdır.

Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, makaleleri ve üyelerin beslenme başlıklarını okumanızdır. Besinlerin 100gr içeriklerini inceleyip ne kadar protein-yağ-karbonhidrat-vitamin-mineral-sıvı almanız gerektiğini ilgili başlıklardan öğrenip kendi vücut tipiniz, hedefiniz, yaşam tarzınız ve ekonomik durumunuza uygun beslenme programı çıkarınız.
    Hala tereddütleriniz varsa, forumda kurallara uygun başlık açarak üyelerin yorumlarına başvurabilirsiniz.

ilginizi çekebilecek başlıklar :
    https://www.bodyforumtr.com/forums/beslenme.24/
    https://www.bodyforumtr.com/threads/beslenme-ile-ilgili-tavsiyeler.6/
    https://www.bodyforumtr.com/threads/en-Çok-sorulan-sorular-ve-cevapları.11375/

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Coloradolu bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş