Muscletech Mass-Tech

Konusu 'Kilo Aldırıcılar' forumundadır ve Despo tarafından 13 Nisan 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

91,7%
  2. orta karar

6,8%
  3. başarisiz

1,5%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 124 üye.
  1. ercan41

ercan41 Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    81 TL ye hepsiburada da satılıyor.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:17 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:31 ----------

bir yanlışlık olmuş galiba ve yanlışlığı anlamış olacaklar ki ürünü yayından kaldırmışlar :)

2. hewolf

hewolf Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de bu sorunu yaşıyorum. Bilgisi olan arkadaşlar lütfen paylaşsın.

3. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    ****** güvenilirdir,en azından ben sıkıntı yaşamadım aldıgım ürünlerde

4. onteo

onteo Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İstanbul-Beylikdüzü
    Arkadaşlar merhaba bende bu ürünü almak istiyorum hocam önerdiği için sizce hangi siteden veya istanbulda nerden almalıyım? :)

5. arhon06

arhon06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaslar o harf kapatma olayı bakanlik izinleri ile alakali bi durummuş.Gnc'lerde de harf kapatiyolar.Yine de guvenilir yerden alin.

6. ajans34

ajans34 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaslar bu urunu kullanan yokmu..kımse fıkrını deneyımını yazmamıs..herkesın derdı nerden alırım fıyatı nekadar...bence nerden alırım nekadar dıyene kadar ılk etapta gercekten işe yarayan bı urunmu bunu ogrenmek lazım..sonrakı muhabbetler butce işi...gucu olan alır olmayan almaz...hıc kullanan yokmu bu urunu...???

ragp26 bunu beğendi.
  7. ragp26

ragp26 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaş bu nedir ya kullanan bi kişi yok yorumlara bak.Yok oradan getircem,şurda satılıo fıyatı şu kadar.Burası satış sitesi değilki,internette arastırınca bı cok yerde var burdan yardım almaya gerek oldugunu sanmıyorum.Buraya herkes ürünün ne kadar basarılı oldugunu ogrenmek ıcın bakıyo fakat hıc bır sey yazmıyor! Forum amacının dısında kullanılmaya basladı resmen.Lütfen daha dıkkatlı olalım arkadaslar ya.Ürünü kullanan varsa yazsın ordan burdan getircem ben kullanıcam falan gibi gereksiz yorumlara gerek yok bence.Biraz sert oldu ama bunu birinin yazması lazımdı kusura bakmayın.

DrSULOX bunu beğendi.
  8. Kanz

Kanz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Katılıyorum bende sipariş versemmi diye çok kararsızdım burdan bilgi alayım dedim ama hiçbirşey çıkmadı.. neyse ben verdim siparişi yarın elimde olur 2-3 haftaya yazarım ne kadar verimli olduğunu.

9. bariskinay

bariskinay Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selamlar bu ürünü10 gün önce aldım ve 160 tl ye 5.4 kg ımını aldım intte baktım 190 dan asagıya yok acaba sahte mi diye düsündüm cünkü üstünde bazı bantlar falan vardı ama sonradan kullanmaya basladım ve 10 günde 2.2 kg aldım ama tabi iyide beslendim sabah kahvaltıdan sonra 300 gr yarım yaglı sütün içine 100 gr mussletech premıum mass gainer atıyorum ve spordan geldikten sonra aynı sekilde kulanıyorum gayette memnunum ne ishal yaptı nede sivilce herkese tavsiye ederim sadece anntremandan önce almayın sakın siskinlik yaptıgı için antreman performansınızı düsürüyor detaylı bilgi almak isteyen olursa yazsın cevaplarım ayrıca daha ürünümün yarısından biraz fazlası duruyor

10. Kanz

Kanz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bariskinay senin aldıgın farklı bir urun masstech 5kg olarak satılmıyor seninki buyuk ihtimalle muscletech premium massgainer.Onu almak cok daha ucuza geliyor ama arada deger farkları var.Mass-tech in proteini daha fazla ve daha az yaglanma yapıyor.Birde kreatin,amino degerleri farklı sanırım.

Neyse Masstechi bitirdim gunde 4 olcek kullanarak yaklasık 200gr .10-15 gun dayandı off gunlerde bazen almadım.3 kg artış oldu ve hiç yaglanma fark etmedim.Bu urunu tercih etmemin nedeni içerigi çok kaliteli kreatin,amino acid,yuksek protein vs vs. diger gainerlardan farkını koyuyor bunlarla.Ben şahsen bundan sonra protein almayacam masstech le devam edecem bulk surecinde iyi miktarda kullanırsanız herseyinizi karsılıyor hemen hemen tabi duzgun beslenmeyle beraber.

Almayı dusunenlere tavsiyem : cimrilik yapıp oyle gunde 1-2 olcek içeyim 1 ay dayansın derseniz hiçbir verim alamazsınız en az 3-4 olçek alınmalı gunde ki amacına ulassın.Ayrıca almadan önce nette yabancı forumlarda bakındım biraz tat ve şişkinlik konusunda olumsuz yorumlar almıstı ama tat olarak içtigim en guzel supplement oldu bu ve sutle karıstırmama ragmen siskinlik yapmadı bende.

Sonuç olarak diger gainerlardan 5-10 lira pahalı olabilir ama içerigiyle onun karsılıgını fazlasıyla veriyor bence,tavsiye ederim.

11. bariskinay

bariskinay Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kanz evet dedigin ürünü aldım ben ama gayet memnunum bitince senin dedigini almalı mıyım sence? yoksa bunla mı devam edeyim benim amacım kas kütlesi olarak hızlı kilo almak ne kadar cabuk kas kütlesi olarak alırsam o kadar iyi ürün farketmez sence hangisini almalıyım?

12. Kanz

Kanz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Eger memnunsan kullanmaya devam et sonuçta aynı markanın urunleri ama dedigim gibi senin kullandıgın fiyatı daha uygun olsun daha çok satılsın diye masstechin biraz daha kırpılmış olanı içerik olarak ikisinden hangisi daha iyi dersen masstech tabiki ama bu senin kullandıgının kotu olması demek degil yani sonuç olarak eger maddi durumun iyiyse masstech kullan yoksa premium mass da kotu degil.

13. relativo

relativo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar,
    180 boyundayım ve 45 kiloyum. Evet, gerçeğim.
    En sonunda canıma tak etti ve kilo alabilmek için ne tür ürünler var diye internette biraz araştırma yapayım dedim..

Hardline prograiner kilo aldırıcılar başlığında en fazla ilgi çeken ürün olmuş. benim de dikkatimi çekti.. Pek güvenemediğimden, 1000gr poşet ürününü sipariş etmeye karar verdim fakat 1000 gram ürünü zaten tavsiye edilen şekilde kullansam dahi kilo aldıramazmış.. Az olduğu için..
    Daha sonra daha etkili bir ürün aradım. Ve buradayım.
    Bu ürünü öneriyor musunuz? Hardline prograineri mi almalıyım, bu ürünü mü?
    Bu arada kotam 150 lira, yukarıya çıkamam.

Teşekkürler.

edit: spor yapmıyorum arkadaşlar.

Son düzenleme: 14 Nisan 2013
  14. JoshuaMend

JoshuaMend Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Usta benimde pek bir bilgim yok yalnız spor yapmıyorsan boşuna k.h, protein falan kullanma hem sağlıksız kilo alırsın hem de tam randıman sağlayamazsın kullandıklarından. git bi salona ufaktan çalışmaya başla diyebilirim..

15. komutantopatan

komutantopatan Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Öncelikle şunu söyleyeyim bir kilo aldırıcıdan fayda görmek istiyorsan en az 4-5 kgluk paketlerinden almak gerekir ki o da zaten 1 aylık kullanıma denk gelir yani 1 veya 2 kgluk paketlerin pek bir faydasını görmeyeceğin gibi boşuna bütçeni de tüketirsin önemli olan sürekliliktir. Fiyat/kalite olarak progainer fena sayılmaz ama karın bölgesinde yağlanma yapma gibi olumsuzlukları oluğunu söylemek isterim o yüzden ben sana Dymatize super mass gainer 5.4 kiloluğu öneririm fiyatı da 170 tl ama peşin alımda 155 tlye veriyorlar diye biliyorum. Ayrıca sadece gainer kullanarak kilo almaya çalışma aynı zamanda günde 4-5 öğün yemek yiyip günlük 100-200 gr fındık-ceviz tarzı kuruyemiş tüketirsen rahatlıkla kilo alabilirsin emin ol.

saq04ever bunu beğendi.
  16. grandor

grandor Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Marmaris
    Yeni Kutu mass-tech lerde geldi türkiyeye nasıl sizce
    5 KAŞIK (255 G)
    80 gr protein
    10 gr kreatin
    2 g taurin
    11 g bcaa
    1170 g calori

17. Azazel

Azazel Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Alacağımı sanmıyorum. Çok yüksek miktarda kreatin içeriyor. Sürekli kullanılabilecek bir ürün değil ondan. Belki kreatin kürü uygulanırken antrenman öncesi ve sonrası tüketilebilir ama sürekli tüketilebilecek bir ürün değil. Kreatin tüketimini de böbreklere yük bindirdiği için bıraktım, ondan almam sanırım :)

18. grandor

grandor Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Marmaris
    Bende kreatin yüzünden almıcam gibi cok yüksek geldi yani

19. thetrkygt

thetrkygt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  20. Azazel

Azazel Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Yeni başlayan birisiniz ve creatin içeriği oldukça yüksek olan bir gainer almışsınız. Şu ürünleri almadan 2 saat şu forumu okumak neden bu kadar zor geliyor insanlara, anlamış değilim. Kalori alımınızı o ürünle muazzam şekilde yükseltemeyeceksiniz çünkü içerisinde muazzam ölçüde kreatin var. Optimum Serious Mass, Dymatize Super Mass Gainer ikilisinden biri sizin için şu an daha uygun bir üründü. Günde ortalama 300 gram kullanarak 3-4 kutuda iyi bir kilo artışı sağlayabilirdiniz spor ile birlikte.

1 ayda kaliteli bir şekilde 10 kilo da alamazsınız. Alırsanız da göbeğiniz şişer, omuz ve kollarınız değil.

Sayfayı Paylaş