Muscletech Mass-Tech

Konusu 'Kilo Aldırıcılar' forumundadır ve Despo tarafından 13 Nisan 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

91,7%
  2. orta karar

6,8%
  3. başarisiz

1,5%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 124 üye.
  1. logicuserxx

logicuserxx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yakında bodybuidling için kolları sıvıyacağım. Bu nedenle nitro-tech pro whey protein getirttim.
    Benim merak ettiğim Mass-Tech gibi bir ürüne ne zaman ihtiyaç duyuluyor?
    Whey protein kas yapınına yardımcı olmuyor mu? O sırada zaten kilo almıyor muyuz? Gainer'ın mantığı nedir? Araştırdım ama hala mantığını oturtamadım. Gıda alamadığımız zamanlarda mı gerekiyor?

2. binyamin

binyamin Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    o kadar şey yazılmış ama kimse etkisini yazmamış ilginç

Bjj bunu beğendi.
  3. rennie

rennie Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Acaba whey gibi kullanilirsa nitrotech gibi etki gosterir mi. Yurtdisindan geldi hic bakmadan acmis bulundum 2olcek kullandim. Ne tavsiye edersiniz?

4. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Kullanım Şekli:
    5 ölçek ürünü, 500 ml (1/2 litre) su veya yağsız süte karıştırınız. Blender veya shaker ile 30 saniye iyice karıştırarak tüketiniz. Günde 1 defa Mass-Tech'i öğünler arasında veya antrenman sonrasında alınız.

Diyor zaten günde 1 kere kullanılıyor nitro tech gibi antreman sonrası da kullanabilirsin.

Bu arada supplementler.com da bir yanlışlık mı var yoksa cidden bu ürünü 139 tl ye mi satıyorlar. Valla gainer kullanan biri değilim ama bu fiyata almayı düşünüyorum :)

V0LV0 ve sultanmehmed bunu beğendi.
  5. sultanmehmed

sultanmehmed Üye

Beğenileri:
    2.514
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul/Fatih
    weightlifter
    Kauss kesinlikle katılıyorum sana
    , supplementler.com da gezinirken ilgimi çekti 2270 gr ın 139 tl olması bende buradan araştırıyım dedim , bende gainer kullanan birisi değilim ama sırf bu fiyat yüzünden bende almayı düşünüyorum ama stokta yokmuş şu anda hyper_
    gelince birbirimize haber verelim thums:
    ben zaten bu ürünü kilo almaya yönelik çalışacağım zaman ekim ayından sonra almayı düşünüyorum.

6. sultanmehmed

sultanmehmed Üye

Beğenileri:
    2.514
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul/Fatih
    internette basşka bir sitede buldum 2,3 kg 139 tl
    nasıl fiyat arkadaşlar sizce ??

7. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
  8. sultanmehmed

sultanmehmed Üye

Beğenileri:
    2.514
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul/Fatih
    uygun mu peki sizce ???

9. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    10 gün gidicek bir ürüne o kadar para vermek pek mantıklı gelmiyor bana yani :)

10. sultanmehmed

sultanmehmed Üye

Beğenileri:
    2.514
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul/Fatih
    Zaten beni en çok düşündüren yönü de ürünün protein tozuna oranla çok bereketsiz olması :D
    gıramaj olarak çok kullanılması gerektiği için hemen biteceğini düşünüyorum bende :(
    bu parayı wheylere werip karbo yu da doğal almak daha mantıklı sanki thums:

11. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    kesinlikle öyle.normal beslenmene +1 tabak makarna ve tam yağlı sütle alamıcağın kilo yok :) o paraya gider en iyi proteinleri alırım.weider cfm alırım 150 tl ye günde 3 ölçek atsam 10 gün gider ama eminim ondan daha çok faydasını görürüm :)

12. wather45

wather45 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu distribütörLERDE ACABA SAHTEKARLIK OLABİLİRMİ ? WEİDER İN GİANT MEGAMASS 4000 7 KGLİK ALMAYI DÜŞÜNÜYORUMDA Bİ SORUN OLABİLİRMİ ACaBa ??

13. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    heryere aynı soruyu yazmana gerek yok.

sultanmehmed bunu beğendi.
  14. wather45

wather45 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cevap arıyoruz burada sorularımıza bilgili kişilerden cevap alana kadar yazarım !!

15. gokhan2604

gokhan2604 Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    0
    bilindik sitelerden aldığın sürece sahte ürün olamaz. hiçbir distribütör bu riske girmez. adana amerikan pazarında bu ürünleri satan bir arkadaşın ithalatçıdan duyduğuna göre her değişik kalem mal ithal etmek için 160.000 usd 'den fazla para veriyorlarmış bakanlıktan belge almak için. 10 çeşit ürün ithal etmek için ödediği parayı düşün.

bu riski kimse almaz. ayrıca bana söylediğine göre sahte ürün kutularının seri numarası aynı oluyormuş. aldığın herhangi bir ürünün seri numarasını ithalatçıya mail attığında sana söylüyorlarmış orijinal olup olmadığını.

wather45 bunu beğendi.
  16. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    yazamazsın işte.burada işler böyle yürümüyor.forum kurallarını bir oku istersen.günlerce cevap alamayan insanlar oluyor ama kimse senin gibi heryere aynı soruyu yazmıyor.forumu kirletmeye hakkın yok.

17. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Yazdığınız yazılardaki bütün soruların forumda cevabı var. Lütfen üslubunuza dikkat ederek, konu dışına taşmamaya özen göstererek ve de sorunuzun cevabını bulamadığınız takdirde uygun bir başlığa yazınız.

18. wather45

wather45 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gökhan2604 ilk başta sorumu cevaplandırdığın iççin teşekkür ediyorum bu sahte olayını ben bu sitenin başka bi sayfasında gördüm ben ilk başta weider 2000 almıştım megamass faydasını gördüm gerçekten sonrada biraz ucuza ve fazla alayım dedim twinlab aldım 4,700 kilo gainer ve bi faydasını göremedim bu sitenin sayfasında gördüm arkadaşta şöyle yazmış kaliteli ürünün 1 ölçek atsan bile nerdeyse kıvamı güzel oluyomuş ben bunu twinlabda göremedim ama weiderde gerçekten bu durumu anladım kaliteli ürünle kalitesiz ürünün farkını ondan soruyorum şimdi k.bakmayın yanlışta anlamayım twinlabu yada başka bi ürünüde kötülemek istemiyorum ve bu dediğin seri nosu paket üzerinde bulunurmu acaba ? çok teşekkürler ;)

19. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Ürünü kendi kafama göre antremandan sonra wheyin içine katarak kullanıyorum. 2. hafta içindeyim 2 kg aldım. Tam kullanım talimatına göre kullanılırsa daha da faydalı olabilir

20. gokhan2604

gokhan2604 Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    0
    ürün seri noları paket üzerinde bulunmak zorundadır zaten. ayrıca her ürünün sadece kendi kutusuna ait seri ve barkod numarası olmak zorundadır. ithalatçıya ulaşıp numarayı söyleyip doğrulatabilirsin. kutuların üzerindeki türkçe yapıştırma kağıtta iletişim bilgileri yer alır.

sahte ürün her şeyden önce ithalatçıya zarar verdiği için ilgilenirler eğer sahteyse sana nerden aldığını soracaklardır rastlarsan sahte ürüne çekinme ver adresini. o kadar emek para veriyoruz hırsızlar leblebi tozu nişastayı çakıp para yapmaya çalışıyorsa acımayacaksın.

gainer kullanacaksan paraya kıyıp ultimate isomass extreme alacaksın yok ucuz olsun istiyorsan hardline pro gainer iş görür.

wather45 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş