MuscleTech Hydroxycut Hardcore Elite

Konusu 'Yağ Yakımına Yardımcı Ürünler' forumundadır ve Despo tarafından 29 Mart 2012 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 98
    62,0%
  2. Orta karar

oy sayısı 44
    27,8%
  3. Başarısız

oy sayısı 16
    10,1%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 175 üye.
  1. bilkent

bilkent Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba,

Su ana dek Hydroxycut (HC) Advanced, Pro (120 kapsul), Stix, Elite ile GNC Thermo, GNC Guarana Formula ve Animal Cuts isimli thermogenics'leri deneme firsati buldum. Iclerinde en iyisi olarak HC Elite, sonrasinda Stix siralanabilir.

Tum urunleri, uzerinde yazdigi gibi kullandim ve asla aksi bir doz ya da zamanlama uygulamadim. HC Elite, tam anlami ile vucut isisindaki artisi ve soguk terlemeleri yasatti. Yeme istegimi koreltirken hastanede yaptırdıgım yag/kas olcumlerinde yagdan onemli miktarda verdirttigini kanitladi. Elbette beslenmeme her donemde dikkat ettigimi ve antrenmanlarima kardiyo ekledigimi de vurgulamaliyim.

Bu urunu ulkemizdeki bir acik arttirma sitesinden almis olmakla beraber resmi olmayan kaynaklardan urun almaya da cekiniyorum. Dolayisiyla urunu yurtdisindan bir tanidiginizdan almanizi daha cok salik veririm.

Elite olmayan durumlarda Stix de oldukca faydali. Ote yandan Cuts/Pro/Advanced urunlerini sahsi olarak cok basarili bulmadim. GNC Thermo midemi rahatsiz etti; ancak GNC Guarana Formula bekledigimin otesinde etkili idi.

Bu urun, ülkemize geldiginde -ya da yurtdisindan alma sansim oldugunda- definisyon donemim icin vazgecilmezim olacak. Ancak altini cizmek isterim ki her bunyenin kaldirabilecegi bir destek urunu degil ve bu tarz urunlere aliskin degilseniz ilk urununuz bu olmamali.

Tesekkur ederim.

harunarslan bunu beğendi.
  2. almalibre

almalibre Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar oxyelite pro yeni formül kullanıyorum ve 1 ay gibi bir sürede 9 kilo civarı indim fakat ara verdim ve yeniden elite denemek istiyorum.
    Öğlen uyanıyorum sonra sadece vitamin alıp spora gidiyorum 2 oxyelite alıp spor yapıyorum.akşamda 1 tane alıp yemek yiyorum.bu arada asla yemek yemiyorum.
    Elite alırsam mide bulantısı olacağına eminim fakat biraz daha iyi gelir ve değişiklik olur diye istiyorum.1 haftalık paket alıp denicem.
    Cla ile kombine eden arkadaşlar sıralamayı nasıl yapıyor ve kaçar adet alıyor.aç karnına kullanıcam ona göre fikir verirseniz sevinirim.

3. iCantGetNoSleep

iCantGetNoSleep Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Öncelikle merhaba , bu ürünü almak istiyorum ancak güvenilir bir site veya elden satan biri varsa bana ulaşabilirmi chatten link atıp veya yazarlarsa sevinirim. Teşekkürler

4. ZapieL

ZapieL Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Urunu 11 gundur kullanıyorum.Bır sure yazmadım cunku burası benım gunlugum degil.
    -spora gıderken pump-up olsun diye 2 hap atıyorum ama eskisi kadar bi patlama yok.herhalde vücudum tamamen alıştı.
    -sabah kahvaltıdan 35dk önce atıyorum 1 tane ağzıma.
    -öğlen ve akşam yemeklerinde kullanmıyorum çünkü ögle ve akşam yemeklerinde CLA kullanıyorum.Birbiri ile çakışmasın hesabı.
    -Etkisini ilk günlerdei kadar hissedemiyorum.
    -Bugün ( 1 saat sonra ) spora giderken 3 hap atıcam. Günde 4 taneyi geçmeyin diyor.

-Ayrıca CLA ile ELITEYİ aynı anda alsam elite eymekten 30dk önce cla ise yemege oturdugum an alsam bi sıkıntı olurmu ?

5. ZapieL

ZapieL Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Urun ilk gunlerdeki etksini kaybetti.O inanılmaz terleme olmuyor.Bir yan etki olsun istiyorum oda olmuyor.Geçen gün sırf çalıştıgını kontrol etmek amacı ile 3 hap atıp spora gittim,tık yok.Ürünün içini açtım döktüm toz var içinde olması gereken şekilde.Sebebini bilmiyorum.1 ay kullanıp 1 hafta ara vermeyi düşünüyorum,1 hafta içinde vücudum unutur belki onu.

6. kareem said

kareem said Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    İnş. Müh.
    Yer:
    İzmir
    arkadaşlar ürünü dün izmirde Amerikan pasajında gördüm 125 tlye satıyolardı pazarlıkla 110a falan düşürülebilir belki ama orjinalliğine güvenmiyorum pek internette nerelerde satıldığını alan arkadaşlar pm atarsa sevinirim

7. kareem said

kareem said Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    İnş. Müh.
    Yer:
    İzmir
    yok mu yardımcı olacak?

8. kareem said

kareem said Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    İnş. Müh.
    Yer:
    İzmir
    vay arkadaş forum ölmüş

9. kareem said

kareem said Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    İnş. Müh.
    Yer:
    İzmir
    vay arkadaş forum ölmüş

10. alii93

alii93 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar bende aldım haftaya kullanmaya başlıyorum ama bazı sorularım var

1. günde kaç tablet alıyorsunuz
    2. o tabletleri hangi zamanlarda alıyorsunuz
    3. CLA ile nasıl kombine ediyorsunuz

11. kareem said

kareem said Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    İnş. Müh.
    Yer:
    İzmir

dostum site ıssız adaya döndü :) ben yardımcı olayım
    1. üstünde yazıyo ne kadar alman gerektiğin
    2. kutusunda yemekten önce falan yazıyo ama ben antrenmandan 40 dk önce alıyorum, üstündeki talimata göre kullanırsan daha iyi sonuç alırsın ama ürün daha çabuk biter :)
    3. cla 2 sene önce kullandım yemeklerden yarım saat önce alıyodum o zamanlar hydroxycut hardcore x adlı ürünle kombine ediyordum ama ikisinin zaman açısından alakası olduğunu sanmıyorum

Son düzenleyen: Moderatör: 13 Nisan 2013
  12. harunarslan

harunarslan Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    spora yeni başlamış birisisin bu yuzden direk olarak böyle urunlere başvurmanı yanlış buluyorum bence 1 2 gibi ay normal fitnessini yap daha sonra cla carnitin gibi ürünleri kullan genede istedıgıne ulaşamazsan ozaman termojeniklere başvur fakat bu ürün termojenığınde otesınde bu urunu her insan kaldıramaz etkisi daha zayıf termojenıkler kullanmanı onerırım

---------- Post added at 03:55 ---------- Previous post was at 03:49 ----------

üzerinde yazana kulak asma onemlı olan spordaki geçmişin daha oncekı zamanda kullandığın termojenikler aldığın etkiye göre değişir sana 1 kapsulun verdiği etkiyi ben 2 kapsul alınca alırım bunun gibi kişiden kişeye değişim gösterir ve bu urunun içeriği baya kuvvetli bu yuzden 1 tablet ile başla ilerleyen günlerde vucut alıştıkca tablet sayısını artırabılırsın
    cla ile bi kombine gerek yok cla yı günde 3 kere yemeklerden önce veya 4 kere gece yatmadan önce alabilirsin
    termojenıgıde antrenmandan önce veya sabah kalkınca alablirsin :)

---------- Post added at 03:59 ---------- Previous post was at 03:55 ----------

illaki yardım edecek birileri vardır sitede sadece bu kısma girmemişlerdir :) ben yardımcı olayım sana bu urunu turkiyede satan hiç bir magaza dukkan site yok sadece ebay tarzı gittigiyor sanal pazar hepsi burada gibi sitelerde bulabilirsin tabi bunlarında orjinalliğinden ne kadar emin olabilirsinki o yuzden yurtdısında tanıdıgın felan varsa turkiye gelirken getittirebilirsin yada başka urunlere yonelirsin :)

13. Chevq

Chevq Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    hocam ben zayıflamak istiyorum bu ürünü önerirmsnz 2 ay çok sıkı kardio çalşdm 120 den 95 e indim
    bırakında 115 e çıktım bu üründen türkiyede satan yokmu hala birde orj mı deilmi nasl anlarm?

14. harunarslan

harunarslan Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    spora yenı baslamıs sayılırsın bu urun bence son care olmalı daha zayıf içerikli ürünler kullanmalısın bence lipo6 oxyelite proseries gibi

15. brhmcr

brhmcr Guest

Hiçbir şey kullanmamalı hele oxy, lip gibi termolardan uzak durmalı zaten yağ oranı yüksek adam gibi dietini yapsa çok rahat kilo verir.

16. Santos

Santos Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Cambridge
    Ben Hydroxycut Hardcore, Hydroxycut Hardcore X ve son olarak da bu ürünü kullandım. Gerçekten hepsi süper ürünler. Parası olan ve yağ yakıcı arayan hiç kuşkusuz ilk fırsatta gidip bu ürünü alıp başlasın! Hydroxycut Elite'in öncekilerden farkı ise içerisinde tokluk hissi veren Yohimbe bulundurması. Yalnız bu da vücudunuzun doğal olarak ürün içeriğine alışması nedeniyle 1 hafta filan sürüyor. Ayrıca güçlü bir ürün olduğu doğrudur fakat yan etkilerini en fazla ürünü kullandığınız 1-2 gün hissedersiniz. Bunlar yüksek ateş, çarpıntı ve yemek yedikten sonra mide bulantısı olabilir.

17. Ehlisuur

Ehlisuur Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Yurtdışından gelecek olan bir akrabam aracılığı ile 3 kutu bu üründen getirmeyi planlıyorum.
    1 tanesini kendime ayıracağım,diğerlerini ihtiyacı olan arkadaşlara uygun bir fiyattan tedarik edebilirim diye zannediyorum.
    İlgilenen arkadaşlar olursa pm atmaları yeterli.

18. almalibre

almalibre Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ürünün 1 haftalık 12 kapsül olan kutusundan aldım.
    Oxyelite göre çok abartılı mide bulantısı , soğuk terleme , ellerde titreme , ne yazık ki AÇLIK HISSI veriyor.
    Iyi yanlarına gelirsek Çarpıntı yok günde 2 tablet kullanıyorum.
    Acaba 12 kapsül olan kutuda ki ürünlerin içeriği mi düşük diye düşünüyorum.

19. Chevq

Chevq Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    abilerim diyet yaparak 2 ayda 25 kg verdim
    kaçı sudur?
    suan 111 kg felanım
    ama diyet yapamıyorum
    neden haydroxy kullanmamalıyım?
    veya lcarnitin alsam?
    çabuk zayıflamam lzm. en az 1 senede vücut ypcm daha çok yolum var

20. StreloK

StreloK Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    43
    Yer:
    ankara
    bu ürünü kullanırken hiç alkol kullanmamalı mıyız? bir de kullanım talimatı en son periyotta 4 tablete kadar çıkıyor, biraz ağır olur gibi geldi bana. günlük 2 tabletin üzerine çıkmamayı düşünüyorum, pazar günü kullanmaya başlayacağım.

Sayfayı Paylaş