MuscleTech Anabolic Halo

Konusu 'Diğerleri' forumundadır ve firebird tarafından 19 Mart 2008 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

61,2%
  2. Orta karar

31,9%
  3. Başarısız

6,9%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 164 üye.
  1. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    doğru söylüyosun bu reel etki pisikolojik deyil çünkü bunu herkez fark ediyo dün sabah 11 de idman yapmama ramen bugün 12 de yeni mi idman yaptın diye sordular insan kendini iyi hissediyo :)

2. facefacebook

facefacebook Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ürünü 6 gün boyunca düzeli kullanım. sabah kalkınca 1. antrenmandan sonra bir şeklinde. etkisini yeni hissetmeye başladı. dün kollarım hiç çalışmadığım halde şiş duruyodu. birazda damarlandı. soğuk 39 ölçüm. kilom aynı. ürünü tek başına kullanıyorum aynı zamanda yediklerime dikkat ederek. karbonitrat ve protein dengesini bozmamaya çalışıyom. aslında tam olarak beklediğim etkiyi göremedim. inş umduğum sonuçlara ulaşırım.

3. facefacebook

facefacebook Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cuma ve cumartesi idman yapamadım. dietede dikkat edemedim. sabah kaltığımda gerçekten omuzlarda kasılmalar oluyo. zor kendime geliyorum. sırtımda biri oturuyomuş gibi gerçekten. ama ölçülerde tam bi değişiklik yok. birde bara çıkmasak geceleri tam olucak.

4. darksideee

darksideee Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaşlar yazılanları tek tek okudum ne diyeyim sonuçlara, deneyen arkadaşlarımıza bakılırsa baya başarılı bir ürün.

Kullanan ya da bilen arkadaşlardan yardım rica ediyorum, aklıma soktunuz gidip alacağız artık yapacak birşey yok :D

ancak benim idman programım çoğunlukla akşamüstü-gece gibi. Uzun saatler çalışmak zorunda kalıyorum, çok şükür evimde imkanım var elimden geldiğince dumbellar barlar becnhler v.s. doldurdum bir odaya, eve dönünce artık saat kaç olursa haftada 3-4 gün.

Şimdi bu tempoda ve NaNox9, Wieder Amino 2200 8 Tablet, Optimum Whey Protein kullanırken yanına bunuda eklesem sizce bir sorun yaşar mıyım? Zaten bu aminoyu yutmak ölüm birde üstüne tadının rezilliği kanıtlanmış halo yu eklersek :D

çok teşekkürler

Son düzenleme: 2 Haziran 2008
  5. firebird

firebird Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    0
    evde çalışıyosun nanox9 kullanıyosun ? bide yanında anabolic halo

dostum şaka yapıyosun

6. therion

therion Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    kullanan ve bu baslık altında yazan dıger bı arkadas baya hacım yaptıgını soylemıstı ama sende hacım yonunden gelısme yok? gercı o arkadas tadından dolayı yanında snıkers ve muz yedıgını soylemıstı. kım bılır belkıde ondan dolayı hacım almıstır. vapor ve halo sıparıslerım daha elıme ulasmadı ama bu ıkılı kombıneden gereklı verımı alamazssan ınanılmaz bı hayal kırıklıgına ugrayacagım kesın.... az para degıller netıcede.......

7. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    ewde gerçekten iyi teşkilatın varsa neden olmasın benimde ewde barlarım dumbell lerim sehpam var ama motive olup çalışamıyorum yine salano gidiyorum bende halonun yanında da ürün kullanmak gerekli zaten

8. wolveron2

wolveron2 Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar ithalat/kurumsal satış
    Yer:
    İSTANBUL/mecidiyeköy
    ben de getirttim üründen bugün..Yoğun atnreman günlerinde biraz destek olsa iyi olacak.Sıcaklarda çok zorlanıyoruz..6 günde ancak geldi..portakal aromalı getirttim.Tadı çok güzel arkadaşlar hiç berbat bir tadı yoktur..Acaba aromasındanmı kaynaklanıyor bilmiyorum.Yoğun bir portakal tadı var..Heleki içtikten sonraki o ferahlık çok güzel..

9. facefacebook

facefacebook Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet wolveron2 bendekide portakal aromalı. tadı hoşuma gidiyo. ilk başta garip geldi ama gerçetende aroması çok yoğun. birde içinde mavi toplar fln yok. shownodese öle sölemişti? sendekinde varmı böle bişi? bugüm kol idmanından sonra kollarım patlıcak gibi duruyodu. damarlar fln. çıktım güneşlerndim hataa. yalnız ölçü alamıyorum okadar ağır girmeme rağmen

10. therion

therion Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    arkadasa vapor ve halo sıparısı verdıkten sonra yabancı stelerdekı forumlarda vapor+halo stackı hakkındakı yorumlara bakıyorum tabıı ıngılızcem yettıgı kadarıyla. bu adamlar ne dıyor ya? yanı sureklı geyık yapmıslar bı allahın kuluda cıkıp krdesım bu stack sole hacım yaptı bole yag yaktı sole oldu dememıs. hayır sıparısı verdım artıkta hala degıstırme sansım var, ya ılla sonunda deneme yanılma bulacagım sonucu buda benı 500 luk yapacak........

11. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    geçen halodan biraz biraz arkadaşa verdim oda tadını çok beyendi ben alıştım ama yinede beyenmiyorum bu arada facefacebook söyledikten sora tekrar baktım benikinde mavi şeyler var ufak ufak ya ya ben çamaşır deterjanı içiyorum yada seninkinde bişi olmasın suya atınca kırmızı oluyosa problem yok ama belki aromayla ilgilidir

12. wolveron2

wolveron2 Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar ithalat/kurumsal satış
    Yer:
    İSTANBUL/mecidiyeköy
    Aroması Blue Raspberry ise doğrudur.Mavi mavi küçük taneler vardır..

13. snakeeyes

snakeeyes Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    alan arkadaşlar bu ürünü hangi site üzerinden aldıklarını yazabilirlermi?

14. Gary

Gary Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    bilmiyorum reklam yapmak yasakmı ama bende yeni gördüm yeni gelmiş heralde fiatı 150 çok pahalı bence ;)

google a ''MuscleTech Anabolic Halo'' yaz türkçe sayfalarda arat var bi sitede 150 ytl

15. darksideee

darksideee Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    13
    Evet evde çalışıyorum, öncelikle salonlar belirli bir saate kadar açık, salona gitmek için 3-4 saat boş vaktin olmalı, düzgün biryer için senelik 2milyarın üzerinde ödeme yapman lazım ve bir sürü insanla beraber ahh desen herkes dönüp sana bakarken.. Salon benim için herzaman daha sıkıcıdır 2-3 saatten fazla kaldığımı hatırlamam o da zorlayarak.

Ev dediysemde yanlış anladın sanırım 125m2 olan çatı katım tamamen spora adanmış durumda ve 100 salonun 95 tanesinden iyidir ;)

Tek öğrenmek istediğim çok fazla düzenli olmayan ve geç saatlerde olan çalışmalarımla, kullanıdığımı belirrtiğim ürünler ile beraber herhangi bir etkisi olup olmayacağıydı.

çok teşekkürler

16. therion

therion Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    gecen belcıkadakı arkadasımla laflarken spordan acıldı muhabbet ordan dondu dolastı suplemente gectı. halo ve vapor sıparısı verdıgımı soyledım, kullanmadım ama duydum dedı. o celltech+nitrotech+vapor bense halo ve vapor kombınesı dedım karar veremedık tartısmakdan (tabıı şakayla) yorulduk. oda soyledıgı 3 luyu kombıne edecek aynı anda baslayacagız 1 ay sonra karsılastıracagız. fızıken cok yakınız ve spor gecmısımız aynı. tabı beslenme duzenımız bırebır aynı olmaybılır ama o kadarda olacak. bakalım kımın kombınesı daha ıyı.... sonuc ne olur sız ne dersınız?

17. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    bence halo ve vapor kombinesi süper ama bu kür için 2 halo 3 vapor gider 1 halo 1 vapor la bitirirsen kürün en güzel yerinde kesmiş olursun bide çaktırmadan yanında protein de alırsan arkadaşını ezersin kendin bile inanamazsın gerçi beslenmene dikkat ediyosan gerek kalmaz tabi

therion bunu beğendi.
  18. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    bu arada bnim halo bitti belim kalınlaşmadan 3.5 kilo aldım bittikten 2 3 gün sonra anca sırtımdaki ağırlıktan kurtuldum haloyla idmanlar biraz zor geçiyo çünkü kaslar çok çabuk sertleşio resmen can acıtıyo

19. therion

therion Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    pekı hacım olarak bı etkısını gorebıldınmı? ıdman esanasındakı durum kotuymus, kas cabuk sertlesınce cıdden ınsan acı cekıyor.

20. therion

therion Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    bu arada 2 halo 3 vapor tavsıye etmıssın. benım kafama takılan bı nokta var sımdı halo ve vapor 2.2lbs sıparıs ettım. soylendıgıne gore halo ant sonrası ve sabah kalkınca vapor ise ant oncesı kullanılıyor. demekkı halo once bıtecek bu mantıkla. halo bıttıkten sonrada vapor kullanılmaya devam edılsın dıyemı bu 2 halo 3 vapor tavsıyesı orayı tam anlayamadım.

Sayfayı Paylaş