MuscleTech Anabolic Halo

Konusu 'Diğerleri' forumundadır ve firebird tarafından 19 Mart 2008 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

61,2%
  2. Orta karar

31,9%
  3. Başarısız

6,9%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 164 üye.
  1. tatt

tatt Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    her akşam 100 gr yiyorum da 400gr napmışsın sen

2. eocmd2003

eocmd2003 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    anabolic halonun 2. kutusunu kullanmaktayım. olumlu etkisine inanamıyorum...acaba ara vermeden ne kadar kullanılabilir????

3. therion

therion Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    su olumlu etkılerını artık bende yasamaya baslasam hıc fena olmayacak. 28.06 da basladım antrenmandan sonra ve sabah kalkınca ıctım. p.tesı cars ve cuma calısıyorum. ama hala tık yok. yanı en ufak bı etkı dahı gormedım.... portakalallının tadı ıyıde etkısındemı bı tuhaflık var cozemedım...

4. silent assasin

silent assasin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Antakya
    gece yatarken baya terletiyor. Harbiden anabolic etkileri var hissediyorsun.bi de içtikten 2 saat sonra baya acıktırıyor.(sanırım içeriğindeki insülin etkisiyle alakalı)
    güç olarak fazla bi katkısı olmadı bana ama hacim olarak gözle görülür bi gelişme oldu. vaporla ikisini bir kombine ettim. vaporu bitirene kadar öldüm bu ne biçim bir tad öğğ....

5. therion

therion Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    *bendekı vapor portakallı tadı fena degıl.
    *bende ıstah kaybı var. antrenmandan coook sonra anca yemek yıyebılıyorum.
    *halonun en ufak bı etkısını gormedım suana kadar.
    *onceden kullanana arkadasların dedıgı gıbı ertesı gunu yada sabah kaskatı falan olmadım.
    *ürün baslangıc tarıhı 28.06.2008
    *10 gun daha bekleyecegım, eger hala tık yoksa paralar çöpe gitti demektir.
    *ürünler usa dan arkadaşım tarafından getırıldı.%100 orjınal(urunlerın sahte olabılır demelere karsı yazdım bunu)

saygılar........

6. silent assasin

silent assasin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Antakya
    Therion kaç ölçek alıyorsun? ben 3 ölçek kullandım. zaten üzerinde öyle yazıyor.antreman sonrası 3 ölçek kullanın ve 24 saat içerisinde 3 ölçeği geçmeyin diyor.

7. therion

therion Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    silent eğer halodan bahsedıyorsan 1 olcek alıyorum, bır defa 2 olcek aldım. kullanım seklım vapor ant oncesı 2 olcek halo ant sonrası 1 olcek ve sabah kalkınca 1 olcek(sabah ıctıgım gunler ant olmuyor). valla dun cok sıkı bı ıdman yaptım, vaporunda etkısıyle baya sıkı gırdım kılololara, yalnız bu urunler bende cıddı ıstah kaybı yaptı. yanı ant sonra haloyuda ıctıkten sonra kendıme gelemedım bı turlu mıgdem bı tuhaf oldu, aksam yemegı nıyetıne 1 kutu ton balıgı yıyebıldım oda bol lımonla ve zorakı. bırde bende bu urunler sıskınlık yaptı. hanı olur ya gaz olur mıgde şiş durur. aynen oyle. ertesı gun dahı gecmıyor o sıskınlık....

saygılar...........

8. silent assasin

silent assasin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Antakya
    halo dan verim alamaman kullandığın ölçekle alakalı bence.
    antreman öncesi 3 ölçek vapor , antreman sonrası da 3 ölçek halo al. etkisini hissedeceksin.ben böyle kullandım. Halo gerçekten müthiş bir ürün. 3 ayda yapacağım gelişimi 1 ayda kazandırıdı.her gören diyor kilo mu aldın...yok hacim yaptım diyom :) bi de böyle dene istersen.

9. therion

therion Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    ok silent tşk ler. bırde oyle deneyeyım. gercı 1 olcekte kendımı zaten ıyı hıssetmezken 3 olcekte napacagım bılemıyorum ama bundan sonrakı donem 3 olcek kullanacagım. umarım ıse yarar. 10 gun boyle deneyıp sonucu yazarım.

saygılar.........

10. kerwan

kerwan Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    dün portakallı vapor ve portakallı halo denedim ikisininde tadı süper , alacaklar kesin portakallı alsınlar.

11. _Fırat_

_Fırat_ Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    anlaşılan bu arkadaşlar kedi çişinin tadını da iyi biliyolar.:lol::lol::lol:

12. kerwan

kerwan Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    firebird, ( fayda konusuna gelincede sadece şunu söyleyebilirim sabahları uyandığımda vücudum kütük gibi olmaya başladı özellikle omuz ve ön kolda inanılmaz bi sertleşme var )
    bende sabah kalktığımda ulan cam açık kalmış her yanım tutulmuş dedim kendi kendime. :)

13. firebird

firebird Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    0
    kerwan bunu sağlayan ne var inan bilmiyorum ama o madde tek olarak satılsa valla alırım :)

14. kerwan

kerwan Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    firebird,
    kullanımı nasıl yaptın sen
    ben antreman yapacağım günler alıcam
    sabah 1 ölçek halo , ant.öncesi 1 ölçek vapor , ant sonrası 1 ölçek halo olacak şekilde almayı planlıyorum.
    off günlerde hiç almıyoruz dimi ?
    sence ölçek sayısını arttırsam mı ?

15. firebird

firebird Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    0
    ben yanında vapor kullanmadım , sabah 1 ölçek antremandan sonra 1 ölçek aldım

16. therion

therion Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    28 06 dan berı halo+vapor stack ı kullandıgımı yazmıstım yukarda. valla bu kombıneyle ılgılı bıkac etkı yazacagım. sımdı antrenmandan once 2 olcek vapor, ant sonrası hemen 2 olcek halo alıyorum. ve o halo yu aldıktan yaklasık 20 dk sonra kendımı berbat hıssedıyorum(tad olarak degıl) bı bıtkınlık, yorgunluk, iştahsızlık, bı tuhaf oluyorum. kendımı berbat hıssedıyorum. yemegı en erken 2 saat sonra zorakı yıyebılıyorum. mıgdem altuts oluyor. gecen ant sonrası ark larla bulustuk herkes yedı ıctı eglendı ben o kadar berbat hıssedıyordumkı kendımı 1 soda ve ıkı kelıme edemeden bıtırdım geceyı. bende berbat bı etkı yaptı bu halo. vede su ana vucudum ıcın olumlu zerre etkısını goremedım. hacım yok sıkılık yok. yanı kendımı berbat hıssettırmesı harıc bı etkısı olmadı. keske nplode cellmas nıtrıx alsaydım... bunları yazıyorum cunku alacak olablar hep olumlu tarafları nı gırup gaza gelmesın bolede bı etkısının olabılecegını akıllarında bulundursunlar. olumlu bı etkısı olursa yazarım.

saygılar.....

17. therion

therion Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    halomu vapormu hangısı yapıyor bılmıyorum ama bu urunlerı kullandıgım gun soylemesı ayıp dırek ishal oluyorum. sonra bı kac gun ant olmuyor ve kullanmıyorum duzelıyorum sonra kullandıgım gu yıne ishal. gıttıgım salonun hocasına sordum dedıkı bı suplement senı ıshal yapıyorsa vucudunuda hıc bı etkısı yok demektır cunku alındıgı sekılde vucuttan atılıyor. ya kullanmayı bırak yada örn suyla alıyorsan meyva suyuyla al degısıklık yap dedı. sız ne dersınız? ıllakı suplement kullanırken bagırsakları bozulan olmustur.....

saygılar..........

18. firebird

firebird Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    0
    therion senin vücudunda cidden sorun var

19. Gray Wolf

Gray Wolf Üye

Beğenileri:
    267
    Ödül Puanları:
    0
    therion bu ishal oldugunda kullandıgın üründen fayda sağlama konusunda sana katılmıyorum çünkü bazı kişilerde de creatine kullanımında da ishal gibi durumlarla karşılaşılıyor ama bu creatiniin etkisini azaltmıyo yada bn boyle birşey gözlemlemedim. Yine de çok net konuşmamak lazım tam olarak bnde bilmiyorum ama izlenimim bu...

Son düzenleme: 17 Temmuz 2008
    therion bunu beğendi.
  20. therion

therion Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    firebird, şu ana kadar ne normal hayatımda nede suplement kullanımında boyle bırsey yasamamıstım. ama evet cıdden bu vapor+ halo bozdu beni. ama hangısı bozdu onu cozemedım ...

Sayfayı Paylaş