MuscleTech Anabolic Halo

Konusu 'Diğerleri' forumundadır ve firebird tarafından 19 Mart 2008 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

61,2%
  2. Orta karar

31,9%
  3. Başarısız

6,9%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 164 üye.
  1. firebird

firebird Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar Cumartesi günü anabolic halo kullanmaya başladım ve sizlere bu ürünün etkilerini bu başlık altına yazıcam , artic fruit punch aromalı birşeyin ne ile içileceğini bana söyleyen olursa ayrıca mutlu olurum :) ürüne gelince persil deterjan gibi içinde mavi parlak tozlar var , yabancı forumlarda anlata anlata bitiremiyolardı bunu ve bende aldım kullanmaya başladım , tek serviste 32000 mg içeriğe sahip bu üründen çok farklı bir etki vermesini bekliyorum weightlifter

Agony, darksideee ve tolstoy bunu beğendi.
  2. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    merak ettiğim ürünlerden biri.psiko etki altında kalmadan karar vermeye çalış ki aynı etkiyi görmediğimde kulakların çınlamak zorunda kalmasın :)

farma bunu beğendi.
  3. betreyal

betreyal Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Öve öve bitiremedikleri ürün kullanmayı çok istiyorum ama yurtdışından getirtmekte kararsızım gümrük olayları yüzünden gördüğün etkileri paylaşırsan sevinirim. Unutmadan bide sen ürünü nereden temin ettin..

adnanbuilder1980 bunu beğendi.
  4. zuzu

zuzu Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    0
    Çok pahalı bir ürün ve dendiği gibi kullandığında ayda 3 kutu falan bitiyor ve işin kötüsü içinde 60 tane farklı madde var bunların bir işe yarayabilmesi için dendiği gibi kullanılması şart. Nası iştir bu anlamadım..

halil98 bunu beğendi.
  5. SEHZADE

SEHZADE Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    28
    Yaklaşık 1 kg olması lazım kutusu.İngilizcemin azlığından olabilir ama bodybuilding sitesinde anladığım kadarıyla günde 3 ölçeği geçmeyin diyordu.Bu durumda ayda neden 3 kutu bitsinki?Yani tahminimce en fazla 2 kutu gider diye düşünüyorum.Sormamın sebebi bende kullanmayı düşünüyorum öyle 3 kutu 1 ay başedilmez doğrusu.Birde ingilizcesi iyi olan arkadaşlar var bir çok i,ngilizce yazıyı çevirdiler saolsunlar mümkünse içeriğini çevirip bizde ne olduğunu tam anlamıyla anlayabilsek çok iyi olur.

6. firebird

firebird Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    0
    Günde 3 ölçekten fazla içmeyin demesinin sebebi zaten içemeyecek olmanız çünki ömrünüzde içmediğiniz bir aroması olduğunu garanti ederim , bugün antremandan sonra içerken 1 tane snickers 100-150 gr kuru üzüm ve kaju yedim ağzıma tat gelsin diye , yanlız başına 1 ölçeği içmek neredeyse imkansız , çocukken ispirtonun tadına bakmıştım :D vallahi halonun tadı ona benziyor

uzk, Ocensers ve zuzu bunu beğendi.
  7. SEHZADE

SEHZADE Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    28
    Walla çok ilginç merak ettim doğrusu .Birde bu halo ne?Daha doğrusu içeriği ne?Kreatinmi?Enerji mi veriyor?Bu ürünün kas yapımın da fonksiyonu ne şekilde?

Jagry bunu beğendi.
  8. betreyal

betreyal Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Bb.com da biraz arastirma yaptim pek olumlu seyler soylememisler 70 farkli madde olmasina karsi anladigim kadariyla cogu karbonhidrat ve protein creatin oldugu kesin bunun yaninda ayrica ek maddelerde var. en buyuk ozelligi ise artik sadece maddesel icerikle diil gelecek vadeden supplementlerin baska yonleriylede etki etmesi. bu urunun ozel bir sogutma sistemi var bogazdan gecerken garip bir tadi oluyomus yani artik sadece icindeki proteinle diil supplementler icerken sagladigi baska yararlarlada sporculara destek olucak. En iyi sonuicun vapor la kombine seklinde alinacagi soyleniyo...

9. firebird

firebird Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    0
    Betreyal bu ürünü vapor ile beraber kombine edip içebilecek mideye sahip olan birisi varsa ben sponsor olurum kendisine , bu sabah shaker ile gezinerek içmeye çalıştığım sırada babam geldi yüzümü ve elimdekini gördü " tadı kötüyse içme bu zıkkımı " dedi , bende içmek zorundayım dedim sonra baktım rahatsız oluyo ev halkı , dedim bu böle olmayacak kendimi sıkıp hepsini içtim 2 tanede muz yedim bastırsın diye ama öğlen oldu hala damağımda bu ispirto tadı var , şu boğazdaki ferahlama olayınıda şöyle izah edeyim , halls şeker vardı eskiden nanelesi acayip acıydı , o şekerin su halinde içtiğinde olacaklarla halo arasında pek bi fark yok , fayda konusuna gelincede sadece şunu söyleyebilirim sabahları uyandığımda vücudum kütük gibi olmaya başladı özellikle omuz ve ön kolda inanılmaz bi sertleşme var umarım faydalı birşeyler oluyodur

10. SEHZADE

SEHZADE Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    28
    Bende baktım ama kalori hiç yok onun yerine enerji diye yazmışlar prospektüsüne sonra protein kreatin derken bu farklı bişeyse bilmiyorum ama kendi bünyesinde protein de yok yada prospektüsüne yazmamışlar.Firebird bunu bi kullansın bakalım 2 hafta bi geçsin bakalım nasıl biretki görecek açıkcası bende kullanacam onun için çok merak ediyorum bu ürünü.

11. betreyal

betreyal Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Valla ben forumlarda okuduğumu söyledim sonuçta herkes tadından şikayetçi denemedikçe bilinemez işe yarıyomu yaramıyomu bb.com daki birçok kullanıcı iyi bulmamış ürünü birkaç kişi iyi sonuç almış onlarda vapor olsun başka supplementler olsun iyi kombine yapmışlar. Ama kesin olan bişey varki tadı kötü...:)

12. firebird

firebird Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    0
    betreyal halonun içinde olmayan ne varda onu kombine etmişler ah bir anlasam :) çok çok dozajı artırmaya yardımcı olur , onunla uğraşmak yerine kendimi kasar 3 ölçek içerim

13. betreyal

betreyal Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Tam aksine halo post wokout olup herseyı içerisinde barındıran bir ürün animal pump vapor yada no-explode la kullanırsan bence tadından yenmez..

Jagry bunu beğendi.
  14. firebird

firebird Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    0
    Dün akşam 10 günlük kullanımı tamamladım ve bunun sonucunda bench press 105 kilodan (yardımsız 6 tekrar) 110 kiloya çıktı

Close grip rowing (deve) de 160 kilodan 180 kiloya çıktım

Şuan vücut ağırlığım 76 kg ve yağ oranım %11.2

Kol ölçüm 40.2 den 41.6 oldu

Ayrıca kaslarda inanılmaz bir sertleşme oldu , özellikle sabah uyanınca sanki sırtımda biri oturuyor gibi hissediyorum üst omuz ve sırt bölgesi kasılmış oluyor , ayrıca damarlarda belirginlik dahada arttı

Ocensers, yakuza235, CranTz ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  15. SEHZADE

SEHZADE Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    28
    10 günlük bir kullanımda bu kadar etki muhteşem bişey 4 haftalık kullanımın neticesini tahmin edemiyorum.Madem öyle diyorsun sipariş vermek gerekir.

16. firebird

firebird Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    0
    Bugün ürün bitti ve sonuçlar hiçde fena değil

kol ölçüm 43.1 oldu ve kolumdaki damarlar sarmaşık gibi duruyor
    artık baldırımda ve kalfımda bile damarlardan otoban mevcut :)
    kilom 78.5 oldu ve yağ oranım % 10.8

bunlar yeterlidir herhalde

Sonuç olarak : tadı berbat ama etkisi süper

zigbog, _Fırat_, darksideee ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  17. zuzu

zuzu Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    0
    Tebrik ederim firebird, ürünün ve ona verdiğin paranın hakkını fazlasıyla vermişsin. Yağ oranı düşmüş ve kol neredeyse 3 cm genişlemiş, inanılmaz gerçekten. Bu ürünün yanında başka bir destek ürünü kullandıysan yazabilir misin firebird ?

18. firebird

firebird Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    0
    Zuzu günlük 600-700 gr muz + fıstık ezmesi ile snickers yemeden haloyu içmek çok zor oluyor sabah :(

takviyeye gelince bb.com da birçok kişi ilacı tek kullanıp gerçek etkisini görmek istemiş ve bende öyle yaptım tek kullandım ama hiç aksatma yapmadım , sabah kalktığımda sürahi ve kutuyu masanın üstünde görüp hemen mutfağa gidip içiyodum , antremandada shaker elidme geziyorum ve biter bitmez hemen içiyorum

zuzu bunu beğendi.
  19. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    bende uzun bir araştırma sonucu bir halo buldum gerçekten zor oldu ama ürünü aldım yakında elime geçiçek üzerimdeki etkilrini yazarım
    ancak ing min kıtlığından nasıl kullanıcağımı bilmiyorum firebird dan anladığım kadarıyla sabah, idmandan önçe ve sonra..... doğruysa onaylarmısın lütfen tavsiyen warsa alabilirim

20. firebird

firebird Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    0
    sabah 1 ölçek
    antremandan sonra 1 ölçek yeterli

Sayfayı Paylaş