MusclePharm Combat Powder

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 21 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok İyi

oy sayısı 120
    58,3%
  2. Orta karar

oy sayısı 70
    34,0%
  3. Başarısız

oy sayısı 16
    7,8%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 113 üye.
  1. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    suyla karıştırınca kırmızı mı oluyor sendeki?

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Hangi aromasından bahsediyorsunuz ? Triple berry'den bahsediyorsanız büyük ihtimalle kırmızı evet.

3. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    bendeki raspberrymiş.ama bildiğim kadarıyla her yerde raspberry satılıyordu.
    ve tadı bi yerden sonra aşırı derecede bayıyor.triple berrynin tadı nasıl?

4. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Raspberry Assault'da var. Combat Powderin böyle bir aroması bulunmuyor. Triple Berry Chocolate Milk'e oran daha düşük puan almış gözüküyor (8,3)

Bu ürünün şu aromaları mevcut:

• Banana Cream
    • Chocolate Milk
    • Chocolate Peanut Butter
    • Cookies & Cream
    • Smores
    • Triple Berry
    • Vanilla

Türkiye'de satışa sunulan aromalar;

• Triple Berry
    • Chocolate Milk

5. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    pardon assault ile combat powder'ı karıştırdım.

6. komurat02

komurat02 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Ben Triple Berry aromali kullaniyorum, rengi pembe oluyor Tat HARIKA, normalde bu tarz proteinlerde hic o kadar guzel olmazdi ! Gayet memnunum milshake gibi iciyorum:)

7. ErbakanHoca

ErbakanHoca Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    0
    Ben size eski ambalajlı bu Musclepharm ürünlerini almak yerine biraz bekleyip birkaç haftaya Ronnie Coleman'ı Türkiye'ye getiren Ankara'daki malum protein satıcısının stoklarında yer alacak Yeni Ambalajlı ve yeni Mükemmel içerikli MusclePharm ürünlerini almanızı öneririm.Açıktan isim veremiyorum ama isteyene özelden gönderirim,gelecek ürünleri sabırsızlıkla bekliyorum ki o Ürünler:
    MP Creatin (yükleme gerektirmeyen değişik kreatin çeşitlerini ihtiva eden hızlı kana karışan)
    MP assault
    MP BCAA
    MP Multivitamin
    MP COMBAT POWDER
    Bunları beklemeye değer bence,eski ambalajlarla yenilerin arasında fark olduğu su götürmez bir gerçek.
    Özellikle de MP Combat ve Mp Assault.

Erkel bunu beğendi.
  8. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    Erbakan,sanada ne kullansan yarıyor maşallah.her kullandığın ürünü yere göğe sığdıramıyorsun..

uzk bunu beğendi.
  9. ErbakanHoca

ErbakanHoca Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    0
    dostum gerçekten öyle :)
    ya adı üstünde bunlar sadece takviye makarnamı ve etimi eksik etmemeye çalışıyorum tek yaptığım bu.

10. Erkel

Erkel Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0

Aynı urunlerı ben de kullanıyorum;

Idman oncesı tam olcek amıno fx al. -yarıya bolme-

Idman sonrası su ıle combat,
    Saba kalkınca su ıle combat,
    yatarken sut ıle combat.

Idman sonrası ıcın durumun varsa, bcaa ekleyebılırsın. Meyve suyu ıle alırsın onu da ...

11. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    bu ürünü yeni baslayanlara önermem içinde sanırım gultamin yok amino asit profilide zayıf olması gerekiyor

byrbyshaw bunu beğendi.
  12. voliime

voliime Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    slm üstad bu ronnie coleman ı Muscle Pharm ürünlerinin tanıtımı için mi getirecekmiş bu malum protein satıcısı ?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:47 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 13:38 ----------

colkurduu 2 haftalık bir kullanım sonucu memnun mı kaldın demişsin de ! 2 haftalık bir periyot bile uzun bir zaman dilimi bir ürüne not vermek için bilmiyorum kaç zamandır supplement kullanımı yapıyorsun ama devamlı spor halinde iken 2. veya 3. antrenmanında bir ürünün sana vermiş olduğu negatif veya pozitif etkiyi anlayabilirsin.
    He şimdi soracak olursan 2. combatı satın aldım ve memnuniyetim fazlası ile devam ediyor.
    Combata devam.;)

byrbyshaw bunu beğendi.
  13. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    volime yazdıklarımı iyi oku 30 kiloya yakın protein tozu tükettim bilki beraz daha fazla ben ürünün içerğine göre yorum yaüpıyorum bu ürüne kötü demyiorum kullanmadım kullanmayı da düsünmüyorum complex protein tozu olarak gaspariyi tercih ettim ama bitince ultimate iso yada on ,ultimate whey gibi ürürnlere yönelicem
    bu ürürün içerğinde cdretain glutamin ve amino değerleri sanırım yok yada az olmalı suan kürdeyim gaspari 2,3 kilo vardı 3 haftada bitirdim ama bisey anlamadım etki olarak ama sen 2 haftada anladıysan sana dicem bisey yok bir protein tozunun etksini anlamak için 2 hafta yetmez hele böle bir ürün için 2 hafta asla etmez
    etki istiyorsan piyasadaki bazı ürürnler mevcut cretain bcaa değıeri yüksek ürünleri alırsan anlarımda bu ürün için etkiyi anlamam bu ürünün kullanırken bcaa ve cretainle combine ederseniz baya verim alırsınız anteramanlarınz iyi gecer ama tek basına anteraman sırasında size pump etksi vermez hacim sağlayabilir ama 52 serviste ki ürürnnden verim almak için 2 hafta asla yetmez

Son düzenleme: 8 Mayıs 2012
    byrbyshaw bunu beğendi.
  14. Erkel

Erkel Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    Icerısıne ozellıkle glutamıne ve bcaa eklenmıs ender tozlardandır Combat Powder..

byrbyshaw bunu beğendi.
  15. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    erkel yanlısın var tam tersi..............
    bu üürün vitamın ve minareller bakımından zengin amino değerleri zayıf

byrbyshaw bunu beğendi.
  16. Kaanrlz

Kaanrlz Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    colkurdu ya okuma yazman yok yada ilk sayfadaki nutrition facts i okumadın vitamin olarak hangisi zengin pardon? adamlar takır takır aminonun kalitelilerini koymuslar.Şuan acıkcası complex proteinlerde fiyat verim bakımından kesinlikle gaspari ile yarışır ki 4 kutu myofusion bitirmiş birisi olarak rahatlıkla soylıyebilirim.

byrbyshaw bunu beğendi.
  17. lakers44

lakers44 Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    sektor bu sektor artık. komplex ve zaman salınımlı (time released) proteinler. içinde misel kazein olması kasları ciddi anlamda tutuyor. ve urun microfiltre ! nutrex infusion bu ozellige sahip deil diye biliyorum. kaliteli bir urun. bu tarz komlex proteinler gun içinde harika bir kas yapıcı ozelliğine sahip. uzun sure tutuyor kası ve çaptan dusmenizi engelliyor. benim bu ve muadili urunlere yapacağım sıralamam soyle olur :

1. combat powder
    2. syntha 6
    3. myofusion
    4. optimum pro complex
    5. dymatize elite gourme ( bundaki yuksek glutamin değeri hiç birinde yok !)
    6. black infusion

kullanmadığım sadece black infusion var. sona koydum cunku micro filtre edilmemiş bir urundur. dusuncelerim boyle

badboy9119, hardtime, byrbyshaw ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  18. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    kaanrlz vitamın farklı amıno farklı amıno değerlerine ben rastlayamadım gözlerını dört acıp okusaydın dediğimi anlardın ben dedım kı vitamın yönunden zengın amıno bcaa ve gulatamın yönunden zayıf dedim yazdıklarımı iyi okuyun ondan sonra benım dediklerımın aksını kanıtlamaya calısın

byrbyshaw bunu beğendi.
  19. Kaanrlz

Kaanrlz Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    ya diyorum ki işte vitamin yönünden zenginse hangi vitaminler bakımından zengin onu goster bana bi

20. Erkel

Erkel Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    Urunun ıcındekıler kısmına bakarsanız. L-glutamıne ve bcaa larca desteklendığını gorursunuz. Yanı extradan bu onemlı amıno asıtler koyulmus ıcıne. Ek olarak koyulmus yanı..

Zaten tum pro tozlarının amıno asıt profıllerı benzerdır. Ama ekleme bcaa ve glutamıne olan tozlar pek az. Glutamıne yerıne glutamık asıt bulunuyor, bunu bılmeyen yok artık :D

Bu arada elımde eskı kutu var. Suan bakıyorum mıneral olarak sadece , sdyum potasyum kalsıyum demır var. Herhangı bır vıtamın eklemesı yoktur urunde.

Sayfayı Paylaş