MusclePharm Combat Powder

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 21 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok İyi

oy sayısı 120
    58,3%
  2. Orta karar

oy sayısı 70
    34,0%
  3. Başarısız

oy sayısı 16
    7,8%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 113 üye.
  1. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    pardon vitamın yonunden de zayıf
    erkel glutamıc acıd glutamın aynı kapıya cıkmıyo içinde serbest amıno asıt var ama ne kadar kac mg hangi,snden var bilinmıyor içindkeı kaızanat mıkrarı diğer gaspari ve nutrexle hemen aynıdır proetın olarak kalıtelı olabilir ama diğer yardımce maddlerın içeriği zayıf
    burunun yanında vitamın bcaa ve kreatınle iyi kombıne olur kanatındeyım

2. Erkel

Erkel Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    Yukarda amıno asıt profılı zayıf demıssın. Sımdı proteın olarak kalıtelı olabılır dıyosun. Proteın dedığın sey amıno asıtlerden olusuyor zaten :D

3. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    amino asit profili zayıf dedim erkel su dediğimi oku proteınler vucuda girdikten sonra paraclanaır ve amıno asite dönüşür ama önceden alınan amino diğerine göre daha cok hızlı kana karısır hayatında herhalde bcaa ve amıno hıc kulanmadın için dedimi anlayamıyosun sanırırm :)iyi ozaman kalıtelı bir proteın al amıno ve bcaa kulanma pekı bu amnıo ve bcaalar piyadasa nie geziyor ben suan ultimate kullanıyuorum ant sonrası 2,5 ölcek alıyorum içindekı amino asit proefılı coğu toza hatta buna da fark atar ama ustune gaspari bcaa 6000 kullanıyorum senın dedığın mantık olmaz ama bcaa alamdım zamanlar kaslarımda asırı agrı oluyo
    yukarda dedim içinde serbest amıno asıt var dedim içinde nekadar hangisi oranlaı yazmıyo varsada göster yada baskalarıda desın sen yanlıs biliyosun die hatamı kabul ediyim bende sen haklısın diyim

Son düzenleme: 11 Haziran 2012
  4. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    antremandan sonra 2,5 ölçek ultimate sizin için gereksiz derecede fazla.complex bir protein olsa tamam atın ama isolate&conc bir ürün için fazla bir miktar.

5. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    boy 1,79 kilo 96 angryhun birde fazla alınan proteın vücuttan atılıyor biliyorum ama
    ben suan streoıd kurundeyım yanı aldım pfazla proteınlerde işlenıyor o bakımdan :)gunde 5 ölçek proteın tozu aldım da oluyodu gun içeriinde :)
    ama ben secımı nitroctech den yaptım bitince 1 ay sonra belkı alabilirm

6. hardtime

hardtime Üye

Beğenileri:
    649
    Ödül Puanları:
    103
    combat powder'a yeni geçtim. Piyasasadaki mevcut hemen tüm tozları kullandım bundan önce. En son Weider Premium Whey kullanıyordum ve ondan çok memnun kalmıştım. Ama bu toz sanki bir başka. Kasları gerçekten çok iyi tutuyor. Direkt gerginlik ve doluluk etkisi verdi. Tavsiye ediyorum herkese.

7. ErbakanHoca

ErbakanHoca Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    0
    MÜJDE!!!
    Nihayet "******" Önderliğinde ve Distribütörlüğünde Tüm Yeni Ambalaj Yeni ve Eşsiz Formüllü Musclepharm Ürünleri (Combat,Assault,Creatine...) Ankara Bayisine gelmiştir.
    Arkadaşlar yenileri varken eski ambalajlara ne hacet,dileyen özelden mesaj atsın yardımcı olabilirim adres ve yer konusunda.

8. Kaanrlz

Kaanrlz Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    cidden mi? kaç scoopta yaptı bunu ? nasıl içtin? suyla mı sütle mi?
    yeni geçtigin ve tahminen bir kutu bitirmedigin supplementle plasebodan başka bişi alman cok zor

9. hardtime

hardtime Üye

Beğenileri:
    649
    Ödül Puanları:
    103
    bir tozun bana iyi gelip gelmediğini belli bir sürede anlayabilecek kadar uzun zamandır ağırlık çalışıyorum ve supplement kullanıyorum.

10. WHISPERZ

WHISPERZ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar protein tozu alıcam 2. aydayım synta 6 mı tercih etmeliyim muschle pharm mı?

11. ErbakanHoca

ErbakanHoca Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    0
    Musclepharm Combat eski ambalajlılar 100 TL ye kadar düştü...Fiyat düşüşünün nedeni galiba Yeni ambalajlıların gelmesi
    İçeriğine gözatan arkadaşar vardır Acaba yeni ambalajlı ile eski Ambalajlı COmbat arasında fark var mı???

12. ErbakanHoca

ErbakanHoca Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    0
    Neden herkes Musclepharm Combat kullanmamakta ısrarlı anlayamıyorum.
    Arkadaşlar İçeriği ile alanındaki zaman salınımlı proteinlerden kat ve kat güzel muhteviyata sahip...
    Glutamin,Bcaa,Micellar Casein...Daha N'olsun?
    Kullananlar açıkça görüş belirtmemiş kullanmayanlar da merak dahi etmiyor.Fiyat olarak çok güzel (eski ambalajlılar) yeni gelen yeni ambalajlıları da çok güzel.
    Neden hala başka protein tozlarının altında yazılıyor dökülüyor da burada yok onu anlayamadım?

13. badboy9119

badboy9119 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Eski ambalajla yeni ambalaj arasındaki farkı anlayamadım ben 4 sayfadaki tüm yorumları okumama rağmen. Gaspari almayı düşünüyordum 120 tlye fiyatlar 150 ye çıkıverdi. Bende bu ürüne yöneldim.

14. badboy9119

badboy9119 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Kullanan yok mu başka ya?

15. Kaanrlz

Kaanrlz Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
  16. Kaanrlz

Kaanrlz Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    tripple berry aroması gercekten harika hiç sevmem meyveli aroma ama bu mutiş

17. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    erbakan hoca nasıl 100 tl düstü nerden alıyosun sitenin isminin yazarmasın yada pm atsana fiyatı gayet makul

18. Kaanrlz

Kaanrlz Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    sen yerden yere vurmuyomuydun bu ürünü?

19. BlackMamba24

BlackMamba24 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    Assaultu kullanıp etki alamayınca önyargım oldu mp e karşı :D Nitrotech mi alsam bunu mu denesem :D

20. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    yerden yere vurmadım sadece eksık bilgileri tamamladım mesajlarımı iyi okursan kaanlrz kalneıtelı bir toz dediğimi anlarsın
    en kötü tolzar bile 120 tldan asağı değil değil kı bu urun 100 tl ysa denemek isterdim
    proteın tozlarından fazla etkı beklememek lazım sonucta takvıye eğer bu urunun verımlı olup olmadını anlamak istiyorsan 2 kutu daha bitirmen sonra diğer tozlara gecıp denemek sonucta 52 servıs urun

Son düzenleme: 18 Temmuz 2012

Sayfayı Paylaş