Mr. Olympia 2011 Sonuçları

Konusu 'Uluslararası Vücut Geliştirme' forumundadır ve StaticX tarafından 18 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 25 üye.
  1. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    kesinlikle.. 2005ten sonra jay nasıl colemanı saf dışı bıraktı cole de 4.lüğe kadar düştü.. Şimdi sıra jayde çoğunlukla yaşlı kurtlar yenilerin önünde duramıyor zaten..

2. ridvan92

ridvan92 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Phil hakketti tabide yinede Jay çok sempatik geliyo bana o yüzden kazanmalıydı diyorum birazda

3. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Phillin kazanması cidden beni çok mutlu etti. Jay seneye ne yapacak merak ediyorum.

4. StaticX

StaticX Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    Sahne duruşu,etrafa olan sempatiside önemli puanlamada tabiki ancak sadece gülüşlede olmuyor yani :p

seneye kai vs. phil olacak jay devri bitti

Rambo16 bunu beğendi.
  5. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    seneye aşırı çekişmeli olacak gibi görünüyor staticxe katılıyorum hakikaten jay devri bitti.. O eski mr olympia çekişmelerini bizde görecez..

6. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    ne de güzel söyledin rambo. inşallah göreceğiz. hatta ikinci bir 75-83 belirsizlik dönemi olsun ne de güzel olur değil mi? hatırlarsanız 75 arnold'un üst üste aldığı son olympia idi. bu yıldan itibaren sırasıyla franco columbu, 3 kez üst üste frank zane, arnold, tekrar columbu, dickerson ve en sonunda samir bannout birinci gelmiştir. o yıllar bence çok daha güzelmiş. çünkü sonrasında haney-yates-coleman-cutler bir kaptırıyor ve 1984-2010 derken 26 yıl hanedanlıklarla ve çoğu zaman nispeten daha çekişmesiz geçiyor. (1998 olympia hariç, o bambaşkaydı :D)

7. ali1453kedi

ali1453kedi Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    phil heath yaş olarak da çok genç 32 yaşındaymış formunu korursa bayağa olimpiya olur.bence jay en fazla öbür sene alır bundan sonra alamaz gene eskisi gibi kütleli olabilir ama yaşı neden,yle yeterince define olamaz bence

Sayfayı Paylaş