MP Assault

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve Vorenus tarafından 11 Kasım 2011 başlatılmıştır.

MP Assault

1. Başarılı

61,1%
  2. Orta

27,7%
  3. Başarısız

11,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 341 üye.
  1. Bamesa

Bamesa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ortalama kaç ml su ile içmeliyiz 1 kaşığı acaba ?

2. komurat02

komurat02 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    300 ml ideal, antrenmandan 30dk. once

3. bady

bady Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Beden eğitimi öğretmeni
    Bu ürünü kullandıktan sonra, antrenman sonrası protein tozuyla birlikte creatin almamın sakıncası olur mu ? yoksa gereksizmi olur? :)

4. DeibLER

DeibLER Yeni Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    assaulttan 1 tam ölçek alıyorsan yeni üründe 5 gram creatin var(eskisinde de o civardadır) 5 gram daha alabilirsin 80 üstü kiloysan.

bady bunu beğendi.
  5. bady

bady Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Beden eğitimi öğretmeni

Teşekkür ederim:) Kullandım bugün bakalım yarım ölçekten biraz daha az kullandım alışma açısından ona rağmen etkisini hissettirdi. Fazla bir patlama falan yaşamadım doğal olarak ama hissettirdi gerçekten özellikle son setlere doğru normalde yorulurdum ama yorulma hissi gerçekten çok azdı.

6. Physiotherapist

Physiotherapist Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    şöyle deyim ben genelde halısaha maçlarından önce kullanıyorum yarım ölçek civarı çok soğuk havaya rağmen ynede baya bi ısıtıyor ve enerji veriyor öyle ki kasların yanıt vermiyor ama sen hala koşmaya çalışıyon.. geçen gastrocnnemiusun origosunu incitti ufak bi lif sorunu yaşadım sanırım.. yani özellikle kardiyolarda fln dikkat edin enerji ürünlerini kullandığınızda, enerji vardır ama kas buna karşılık veremezse bazı sakatlıklar yaşama ihtimali var..

7. gameover

gameover Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Physiotherapist,

İyi beslenenlerde böyle sorunlar olmaz. kendimden biliyorum. kaslarım maşallah herşeye cevap verir. bu ek beslenmeye güvenmeden esas beslenmeye önem veren herkeste böyledir. esas beslenmeye dikkat etmeyen kendi düşünsün.

AngryHun bunu beğendi.
  8. tolgacan

tolgacan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mp assalut

slm arkadaşlar forumu bayağı bi zamandır takip ediyorum.sizlerin yorumları doğrultusun da mp assalut ürünü aldım 2 defa kullandım ama 2 antremanımda ekstra bi etki göremedim.beslenmem iyi ve düzenli antrenmalarım da düzenli sizlerin yorumlarınızdaki gibi kullndım ama bi netice yok şu anda.
    boy 1.87 kilo 105
    beslenmem
    saat 8.00 yulaf,5 yumurta beyazı,50gr lor peyniri--
    10.00 meyva veya yoğurt
    11.30 250 gr tavuk ve pilav
    14.00 250 gr tavuk ve pilay
    15.00 optimum whey.gaspari aminomax
    15.30 mp assalut 1/2 ölçek
    16.00 antrenman
    18.00 optimum whey.gaspari aminomax
    19.00 250 gr tavuk salata ve sebze
    21.30 ara öğün meyve
    23.00 5 yumurta beyazı ve 50 gr lor peyniri
    saatler ve öğünler hiç şaşmaz
    yani beslenmmemde de bisorun yok ama ben üründen ekstra bi şey anlamadım yanlışım nerde sizce
    herkeze sakatlanmadan iyi sporlar

9. gameover

gameover Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    sevgili tolgacan,

mp assault vb. tarz enerji ürünleri antrenmanlarda gerekli enerjiyi yakalayamayan kişiler için. sen zaten maşallah beslenme programına göre enerjisi tavan yapmış bi adam olmalısın. bu beslenme sistemiyle değil mp assault, atom bombası yutsan sana tesir etmez abi :) ürünün bi kusuru yok.

maietnigri ve tolgacan bunu beğendi.
  10. komurat02

komurat02 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Tam olcek almani tavsiye ederim, etkisi kacinilmaz.

tolgacan bunu beğendi.
  11. tolgacan

tolgacan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tam olcek almani tavsiye ederim, etkisi kacinilmaz.

tamam kardeşim çok teşekkürler yarı göğüs,kol antrenmanım var deneyeceğim sonucu yazarım

---------- Post added at 19:30 ---------- Previous post was at 19:27 ----------

tamam kardeşim çok teşekkür ederim yarın göğüs,kol antrenmanım var deneyeceğim sonucu yazarım

---------- Post added at 19:32 ---------- Previous post was at 19:30 ----------

sağolasın kardeşim sanada teşekürler

12. halil98

halil98 Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    arkadaşlar yarım ölçeğinde 4 gram beta-alanın var bu bile çok fazla tam ölçek alıp ürünü heba etmeyin

13. halil98

halil98 Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    Şu anda unıversal beta ala9 kullanıyorum.onda bunun yarısı kadar beta alanın var ve fiyatları eşit.kafa_:mad:

14. tolgacan

tolgacan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

4. 5. antremnanda 1 ölçek aldım yine hiç etki yok normal antrenmanımı yaptım sonuç. fiyasko paranın boşuna gittiği kaatindeyim arkadaşlar

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:19 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:17 ----------

4. 5. günde 1 ölçek aldım yine bi etki göremedim.normal antrenmanımı yaptım.sonuç fiyasko. paranın boşuna gittiği kanaatindeğim arkadaşlar

15. cengoo

cengoo Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    http://www.bodybuilding.com/store/musclepharm/assault.html?CJAID=10409943&CJPID=3194159

Bir ölçekte mi o kadar var, önerilen 1/2 scoopda mı orasını anlayamadım. Reklamı tam scoop üzerinden yapıp, 1/2 sccop önermeleri saçma olur bence. Muhtemelen önerilen miktarın(1/2) değerleridir 6 gr Bcaa, 5 gr Creatin, 4 gr Beta-Alanine vs.

Son düzenleme: 4 Mart 2012
  16. Physiotherapist

Physiotherapist Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    sürekli yüksek efor sarfedersen benim yaptığım gibi kasların cevap veremez.. yorgunluğumu dinlememem gereken zamanlarda kullanıyorum 1... ikincisi öğrenci olduğum için beslenmeme elimden geldiği kadarda dikkat etsem eksik kalıyor, eğer evdeki bi lise öğrencisiysen annen yada babanda çok iyi aşçıysa hergün bin çeşit gıda tüketebiliyorsan ve yemeğin sürekli hazırsa iştahında mükemmelse genetiğinde at genetiğiyse ( laktik asitsiz çalışan kas yapısı ) diyecek lafım yok. ek besinlerin ne işe yaradığını biliyorum kendimi tanıyorum o yüzden konuyla alakasız yorumlar yapma bana birşey yazacaksan özelden yaz.. forum trolluğu yapıp konuyu kirletmeyin.. bir tek sen üstüne alınma bu yazdıkalrımı senin gibi tipler çokça türedi forumda umarım herkes okur.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:35 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:30 ----------

antrenmanını yapabiliyorsan neden bu ürünü kullanıyorsun? anladığım kadarıyla sen enerji değilde güç artışı istiyorsun. o yüzden creatin + glutamin öneririm ant öncesi ( eğer haftada 3 4 gün kırmızı et tüketiyorsan çok düşük dozda kullan bu tür ürünleri ve bu sporda 3 veya 4. aydaysan kullan yoksa boşa gider )

17. cengoo

cengoo Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Yeni ambalajlı ürünü satan bir yer var mı ? Varsa özel mesajla biri atarsa çok makbule geçecek..

18. komutantopatan

komutantopatan Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Bu da yeni ambalaj

19. halil98

halil98 Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    komutantopatan zannedersem bu yeni ambalaj değil türkiye dışında bu ambalaj var Türkiyede ambalajı değiştirmişler.

20. komutantopatan

komutantopatan Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Neyse canım alt tarafı bir ambalaj sonuçta önemli olan içindeki şahsen ben gayet memnunum, boş mideye bolca su içerek alındığında etkisini hemen gösteriyor öyle karıncalanma tarzı birşeyden ziyade daha canlı daha seri hareket etmeye başlıyorsunuz birkaç ısınma hareketinden sonra da ağırlıklara bana mısın demiyorsunuz, kaslarım sanki çatlayacakmış gibi olduğu halde hala ağırlıkları kaldırabiliyordum, gerçekten güzel

halil98 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş