MP Assault

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve Vorenus tarafından 11 Kasım 2011 başlatılmıştır.

MP Assault

1. Başarılı

61,1%
  2. Orta

27,7%
  3. Başarısız

11,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 341 üye.
  1. paucan

paucan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bi adet performans arttırıcı almayı düşünüyorum bu ürün ve bir kaç ürün arasında kaldım yardımcı olur musunuz ? mp assault - ultimate n. creatine monohıdrat -muscletech nitro amino fx mi ?? aslında creatine le nox arasında kaldım ne farkı vardır anlayamadım ?? nitro fx de de aklım kaldı :))

2. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    hayır hep tam 1 ölçek kullandım hem geçiyor antrenman sonrasında kaşıntı vs olmuyor.bi ilk kullandığım gün antrenman sonrasında biraz kaşıntı oldu ama 2.günde %0 dı.merak etme kaşıntı yapmıyor yani.antrenman sonrasında bi soğuk suyla duş alıyorum hiçbir etkisi kalmıyor ama yorgunluğu alıyor üzerinden insanın.

Kauss bunu beğendi.
  3. bady

bady Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Beden eğitimi öğretmeni

Bendede var bu sorun sinir ediyo gerçekten deneme yanılma yoluyla buldum sorunun nedenini yarım ölçeği geçersem kaşıntı yapıyor yüzümde. Ama yarım ölçek kullanırsam böyle bir sorun olmuyor.

4. Rapsta

Rapsta Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Dostum Assault ve Amino Fx ikisininde değerleri çok güzel fakat Fx de amino değeri daha yüksek ,Assault'ta ise içeriğinde Creatin desteği bulunmakta...
    Fiyat olarakta bana göre Assault çok daha iyi
    Amino Fx : 385 gramı 78 TL
    Assault : 800 gramı 99 TL..
    thums:

Benim tercihim Assault derim , asla pişman olmazsın...

5. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    amino fx ile bu ürün aynı katagori de değil teki aminoasit diğeri enerji ürünü no içerikli

6. king87

king87 Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Bilgisayar Muhendisligi
    Yer:
    Ankara
  7. paucan

paucan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim ama dün gece kreatin monohıdrat alıverdım dayanamayıp artık sora bu urunu alırım :)

---------- Post added at 12:14 ---------- Previous post was at 12:11 ----------

fx sadece amınoasıt degıl dıye bılıyordum ıcerıgınde argının taurin var yazıyor yanlıs bılıyor da olabılırım ama performans arttırıcı urun kategorısını koydukları ıcın aklımda bır soru ısaretı yaratmıstı.

8. wolfmen

wolfmen Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    MERSİN
    BSN no explode den bekledigim etkiyi ne yazıkkı göremedim. konsantrasyon ve damarlarda belirginleşme yaptı ama hic güç artışı yapmadı.. sp250 ile mp assault arasındaydım, mp assault ile baslayayım bakalım beklediğim güç artışını görebilecekmiyim?

9. volkanmoli

volkanmoli Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    ben bu ürünü uzun zaman önce kullanmıştım, içinde gerekli tüm malzemeler mevcut, kullandıktan 25dk sonra etkisini görmeye başlayacaksınız, örnek verecek olursak ilk gördüğünüz arabayı kaldırmak isteyeceksiniz. tek sorunu yüzde ve kollarda karıncalanma yapması ve sanki tansiyon düşüşü yaşar gibi olmanızdır, ilk kullanımda çok tedirgin olmuştum ama insan vücudunun alışamayacağı ilaç yoktur, yan etkileri 1 hafta sonra kayboluyor ve inanılmaz bir performans sağlıyor. tecrübe ile sınanmıştır, saygılar.

edit: ürün herkes de başarılı olacak diye bir kaide yoktur, herkesin metabolizması farklıdır.

Akay bunu beğendi.
  10. ümitkurt

ümitkurt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhab, cardio sırasında/sonrasında bayılacak kadar kendinden geçmenin sebebi Assault olabilir mi? Ürünü düzensiz kullandım. bir 3 hafta kadar 2-3 günde bir yarım ölçek kullandım 15 gün ara verdim sonra düzensiz kullandığım için ve şimdi tekrar başladım. 2 seferdir, çok ağır olmamasına karşın cardio sırasında gözlerim kararıyor. Ne yapmamı önerirsiniz?

11. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    şekerin düşüyordur.bi küp şeker at ağzına kötü olunca.
    leg press de ben de bazen bayılcak gibi oluyorum sol gözüm tamamen kapanıyor bazen atıyorum bi küp şeker 1 dakika dinleniyorum kendme geliyorum :)

ümitkurt bunu beğendi.
  12. dahakathekiller

dahakathekiller Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben 7 aydan fazla süredir vg yapıyorum bu ürün için erken mi daha önce kreatin whey ve glutamin kullandım kreatinden istediğim etkiyi alamadım ayrıca bu ürünü aminomax 8000 le nasıl kombine edebilirim

13. christiano

christiano Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Elbette farklı yorumlar gelecektir fakat şahsi fikrim 1,5 yıldan sonra başlamanızdır;ama illa başlayacağım diyorsanız 30 dk. öncesinde bu ürün antrenman sonrasında aminomax 8000 diye tavsiyede bulunabilirim.
    Saygılarımla.

14. cengoo

cengoo Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Yeni Assault'dan aldım, yarım ölçek kullandım 2 gün. İlk gün baş dönmesi, muhtemelen tansiyon düşüklüğü yaptı bir yere oturmazsam bayılacağımdan emindim. Midemi bulandırdı, tuvalete gitmek zorunda kaldım iki günde de. Kalbim çok hızlı attı.
    2. gün kalbin hızlı atması ve mide bulantısı dışında pek bir yan etkisi olmadı ama ilk günkü gibi enerji vermedi.

Normal mi bunlar ? Animal Pump çok daha fazla enerji veriyordu bundan.

+ Bu ürünün yanında Arginine+Ornithine Ginseng+Yohimbine gibi kanı sulandırıcı maddeler kullanmamın bir zararı olur mu acaba ? Elimde ****** AminoMax var 4gr Arginine 2gr Ornithine ne zaman kullanacağımı şaşırdım. Antremandan sonra yarım tüp, gece yarım tüp düşünüyorum. MP'nin pompa etkisini beğenmezem önce de kullanabilirim.

15. cengoo

cengoo Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Beyler yeni assault'u yarım ölçek nasıl kullanıyorsunuz, Çizgiye kadar mı ? Çizgi de pek yarısı gibi gelmiyor, daha fazla gibi..

16. Otkakönmişkılıç

Otkakönmişkılıç Yeni Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Arkadaşlar yeni ve eski ambalajlı kutular arasında içerik bakımından fark var mı?
    BSN NO-xplode'dan istediğim verimi alamadım,fiyatı uygun geldi ve Assault'a geçmek istiyorum ama Animal Rage kafamı karıştırdı.
    Animal rage mi dersiniz,Assault mu?

17. bady

bady Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Beden eğitimi öğretmeni
    Yeni paketlerden hala bulamadım acaba belli bir giriş tarihi varmı?

18. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    Her bünye her ürüne farklı tepki verir sizde bunlar olmuş ama eminim bazı kisilerde de tık bile olmamıştır animal pump da cok guZel ve etkili bı urun madem ondan guZel sonuc aldınız ona devam etmenizi öneririm ama assault da cok guZel bı urun özellikle yenisinin icerigi bence harika sahibinden de Burak ozgokdiye biri satıyor getirtip de cok pahalı 150 tl fiyat çekmiş adam tr dekini tercih ederim

19. lubof1996

lubof1996 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    öncelikle merhaba forumda yeniyim amatör olarak spor yapıyorum fitnessle 2 ay oldu uğraşmaya başlayalı yaşım 18. ürünü kullanmamın bir sakıncası var mı ? zaten alırsam tavsiye edilenin yarı ölçeğini kullanıcam

20. efee

efee Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    daha önce animal rage kullanmıştım ve cok ıyıydı fakat son zamanlarda tansıyonumu cıkarttı ara vermeden 2. kutuya gecmıstım ondan mıdır bılemıyorum, şimdi assault u dusunuyorum fakat tereddütteyim yarım ölçek yeterlı denıyo ben ceyrek ölçekle mı baslasam? bench_O

Sayfayı Paylaş