Meter Mevsimler

Konusu 'Yerli Müsabakalar ve Sporcular' forumundadır ve Ceyhunn tarafından 6 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 173 üye.
  1. santiagomunez

santiagomunez Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    programına baktım da 75 derece eğimli sehpada bench press nası bi harekettir hiç duymamıştımben:D

2. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    yaklaşık 2 aydır yok ortalarda Tanerde dahil çabuk sönüp gittiler olacağı buydu aslında yarışmaya katılanların hepsi unutuldu

3. Karakaş

Karakaş Üye

Beğenileri:
    1.704
    Ödül Puanları:
    103
    Decline bench press olabilir mesela.

4. GnCy

GnCy Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    steoridli mi değil mi anlamam ama orantılı ve fit bi vücuda sahip burda kimse meteri kimseyle karşılaştırmasın Türkiyede çok çok iyi vücutcular var meter sadece kıbrısta fitness birincisi olmus birisi

5. cengoo

cengoo Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Bu adamın steroid kullanmadığına inanan varsa buraya kredi kartı numarasını ve şifresini yazsın, birşey yapmayacağım.
    Bu kadar saf olunmaz.

TheExtremist ve batt_34 bunu beğendi.
  6. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    berbat bir genetiginiz yoksa steroid kullanmadan emek vererek ulaşabilinecek bir vucut bunu bukadar büyütmenin ne alemi var.
    sen steroidsiz çok iyi bi seviyeye gelemeyebilirsin ama bu senin için geçerlidir.
    kullanıyor veya kullanmıyor abartılacak birşey yok.

7. Karakaş

Karakaş Üye

Beğenileri:
    1.704
    Ödül Puanları:
    103
    5579 6602 3971 2045 :D

Abi adamda kütle mi var gözünüzü seveyim ya sadece iyi define olmuş hepsi bu şu forumda bu adamdan daha kütleli 50 kişi vardır. Adamın tek olayı iyi define olması ki zaten programına da baktım deli gibi kardiyo yapıyor başka bir olayı yok.

8. Cattleya

Cattleya Yeni Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Aydın
    Çok şık fit bir vücudu var amacı fit olmak isteyen herkez Merter gibi olmak ister onun dışında yok efendim sadece baklavaları var yok sadece künefeleri var diye adamı kıskanan çok arkadaşım var bunlar genelde kompleksli insanlar.Adamın yakışıklıda olması onun kıskanılmasını sağlıyor.Yakışıklı olmayanlar,vücutla bu farkı kapatabileceğini sanıyor işte o kompleksli olan ve kıskananlarda bu insanlar.

9. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Karakaş adamın kolları temiz 44-45 vardır vücudu da felaket define. Yani sen bu kadar yağsız şekilde bu kütleye steroid kullanmadan geldiğini düşünüyosan yanılıyorsun bana göre.

10. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    iyi bir genetik mirasla steroidsiz kolda +50cm.yi gören arkadaşım var define olmasa da çok az bir yağ oranı ile..herkesi aynı düşünmemek lazım..
    çalışmak, yemek ama illada genetik..

rockybalboa7 ve Karakaş bunu beğendi.
  11. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Yer:
    İstanbul
    Tabi ki genetik çok çok önemli bu işte. Ama ben bu yine de steroidli olduğunu düşünüyorum kesinlikle. Belki de yakından gördüğümdendir, o vücudun steroid olmadan yapılması çok çok zor. Bence tabi. Arkadaşını da merak ettim diez?

12. ck23

ck23 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    son hali kesinlikle steroidli diğer bölgeler aşırı değil ama o kadar büyük baklavalar yapmak doğal yollardan mümkün değil ayrıca gocunduğu bir şey var ki süreki %100 natural vücut doğal yollardan yaptığım vücut diyip duruyor heryerde. bu vücudun steroidsiz yapıldığına sakın inanmayın arkadaşlar gaza gelmeyin.

ama vücut gerçekten iyi ona dicek laf yok.

13. Karakaş

Karakaş Üye

Beğenileri:
    1.704
    Ödül Puanları:
    103
    Adam gibi 5 sene boyunca düzenli olarak beslendiniz, çalıştınız, dinlendiniz de bunun gibi vücudunuz olmadı değil mi? İşinize gelmeyen yerde hemen steroid bahanesine sığının. Şuna "biz yapamıyoruz elin oğlu yapıyor" desenize. Zor tabii seneler boyunca disiplinli ve sürekli olarak emek vermek. Onun yerine "steroid var abi yeaa" demek daha kolay. Afferin, devam edin.

gar10brk ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  14. ck23

ck23 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    meter acunun bir programında bu vücudu 2 sene gibi bir zamanda ayda sırf bu spor için 2 bin TL harcayarak yaptığını söylemişti. Sence 2 bin TL'ye her ay supplement yumurta tavuk mu aldı? Ayrıca sence 2 senelik bir vücut böyle olur mu doğal yollardan?

Neden bu kadar abartıosun anlamadım? Bu vücutta steroid olduğunu tek bakışta bütün üstadlar söyleyebilir ki söylüyolar da neden inanmıosun anlamadım. Ayrıca kullansa nolur kullanmasa nolur sonuç olarak vücut iyi steroid insanların kendi seçimi yargılamak bize düşmez. tek sorun insanlar böyle bir hale kolayca gelebilceklerini sanıyolar bu adamın açıklamaları yüzünden orası yanlış adam gibi çıkıp söylemesi lazım muscletechle yumurtayla olcak iş değil bu arkadaşlar diye.

15. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Yer:
    İstanbul
    Yahu ne alakası var Allah'a şükür beğenirim vücudumu. Resim koymuştum merak ediyosan git bak. Komplekse gircek bi durumum yok ki. Ama kullanmış bana kalırsa o definasyona o kadar kütle ile normal şekilde ulaşamaz bence. Yani anlaşamayacağız gibi. Ayrıca yapamıyorum kardeşim evet spora harcayacak o kadar param yok maalesef.

16. Karakaş

Karakaş Üye

Beğenileri:
    1.704
    Ödül Puanları:
    103
    2 sene değil 5 sene. 2000 tl dediğin de günde 2 kilo et parası abartma. Hiç steroid kullanmadan o vücudun 3 kat iyisi yapılabilir. Kimse kendini kandırmasın, kıskançlık yapmasın, bahanelerin arkasına saklanmasın. Okuyacaksın, araştıracaksın, öğreneceksin, sonra da adam gibi çalışıp, beslenip, dinleneceksin.

Son düzenleme: 7 Aralık 2011
    rockybalboa7 ve imparatorşirin bunu beğendi.
  17. playertwo

playertwo Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Edirne
    100 metreciler , jimlastik çiler steroid kullanıyomu sizce kullanırlarsa nolur yarışamazlar, ama böyle vucutları var her iki gurubunda demekki oluyomuş steroidsiz

18. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    steroıd kullanıyolarmı hemde ne bıcım :) anavar-wınstrol tıpı steroıdler bu sporlarda cok yaygın . yada clen - efedrın gıbı yag yakıcılarda aynı sekılde

steroıd kullanılmayan tek bır spor dalı yoktur su an

jımnastıkcıler yada kurekcıler yada yaglı gurescıler hepsı kullanır

100m sporcuları steroıdlerı maks sevıyede kullanır bunuda bılmek gerek su gıbı yanı

torifonta, rockybalboa7 ve AngryHun bunu beğendi.
  19. playertwo

playertwo Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Edirne

peki nasıl diskalifiye olmuyolar bunuda bir açıklarmısın?

https://www.youtube.com/watch?v=xCTfAR2gwN8 şu video nun 3,40 . saniyesinde ortada bir çocuk var o kolların steroidle olduğunu sanmıyorum kaç yaşında daha , tamam büyüme çağında hormonları aktif ama steroid yok.???

Son düzenleme: 12 Aralık 2011
  20. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    ıyıde adam uluslararası yarısmada mı boy gosterıyor sacmalamayalım neden dıskalıfıye olsun steroıd kullandı dıye sen olımpıyatalrda bızım bıldıgımız tarzda steroıd testı var mı sanıosun . bugun futbolda bıle steroıd manyak gıbı kullanılıyor sen bugune kadar hıc galatasaraylı su adam steroıd alıyormus o yuzden bıdaha futbol oynamıcak dıye bısey duydun mu duyamassın cunku teste sokmazlar o adamları bulunur bır yolu

turkıyede adam jımnastık yapar ben steroıd almam der ne mı olur hıcbısey olmaz ne performans olarak nede derece olarak yabancı sporcuya yetısebılır . brakalım bu sacmalıkları herkesın hıle yaptıgı yerde ahlak tımsalı olmanın ne anlamı var

eskıden yaglı gures ıcınde yok artık ne steroıdı ıman gucu o derlerdı ama sonra bı baktık gurecıler tumorden kanserden patır patır oluyor

konu hakkında bılıp bılmeden atmayalın her spor dalında kesınlıkle vardır steroıd

turınabol ornegı bence en guzel ornektır olımpık sporcular almanlar yıllarca kullanmıs ama bır babyıgıtte bakın bu var dıyememıs

Son düzenleme: 12 Aralık 2011
    torifonta, rockybalboa7, AngryHun ve diğer 2 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş