Meter Mevsimler

Konusu 'Yerli Müsabakalar ve Sporcular' forumundadır ve Ceyhunn tarafından 6 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 173 üye.
  1. Fit

Fit Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Bir anda bukadar popüler olması çoğu insanın istediği şekilde adamın fit bir vücuda sahip olması.
    Saydınız isimler gibi olmak isteyen ,insan az,herkesde olamaz zaten ama bu adamın vücudu çoğu amatör vücutçunun isteyeceği türden bir vücut.vücut geliştirme konusunda bilgilidir,bilgisizdir,hocası iyidir,gnetiği iydir vs bişey diyemem ama bir sekilde yapmıs o vücudu bence de ideal birvücut.Çoğu insanda bu yüzden tuttu bu adamı.

Son düzenleme: 21 Temmuz 2011
  2. 4.arnold

4.arnold Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    idolümdür.

3. utkux54

utkux54 Üye

Beğenileri:
    293
    Ödül Puanları:
    73
    Şimdi anlıyamadığım bu adam niye bir vucut geliştirmeci olarak değerlenidiliyor?
    Denk geldi diye söylüyorum tnt'de hülya avşarın programıydı sanırım.
    kendisi vucut geliştirme değil fitness yaptığını söylemişti.
    Ayrıca söylediği söz ''benim 5 kilo fazlam vucut geliştirmeye giriyor''
    Yani adam yaptığı sporun sınırına ulaşmış.
    Buradaki arkadaşlar neye ve hangi spor dalına dayanarak ve karşılaştırarak daha iyisi var diyor?
    Bir şarkı vardı coolio gangster paradise sanırım
    söz aynen şu
    I'm the kinda g that little homie's wanna be like
    Küçük elemanların olmak istediği gibi bir gangsterim
    Bu durumda buna benziyor bu sporu yapan bir çok gencin olmak istediği örnek bir vucudu var.

4. yellow_captain

yellow_captain Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    meter mevsmler

benim kişisel düşüncem meter mevsimlerin fit bir vücudu oldugu ve birçok gencin olmak istediği örnek bir vücudu var yukarıdaki arkadaşında belirttiği gibi . ama ne olursa olsun insanların kesin yargıya ulaşmadan yok şunu kulanıyormuş,yok bunu kesin kulannıyordur yoksa bu vücudu yapamaz vs. yorumlarını kınıyorum.Kulanıyorda olabilir kulanmıyorda bu kendisinin iyiliği yada kötülüğüne olur.ayrıca kullanıyorsa bile bu adam hiç çalışmıyormu !adam haftanın 6 günü çalışıyormuş burda bir emeğe haksızlık etmiş olunmuyormu ! ayrıca dünyada yada türkiyede hiç çalışarak ve iyi beslenerek böyle bir vücuda sahip olan olmamışmı anlamıyorum....ayrıca mf dergisinide gelecek olursak meter tanerin o facebook sayesinde kendisini meşhur olmadan aldıgı bir teklifdir çünkü meter tanerden o facebook iftirasını yedikten sonra kendiside 2-3 gün içerisinde kendinin savunan bir video çekmiş ve bu videodada mf dergisine kapak olacağını belirtmiştr hiçbir dergi 3 gün içerisinde survıvor sayesinde duyulan bir sporcuya hemen anlaşmaz çünkü meterin meşhur olacagıda kesinleşmemişti belki konu orda kapanıp gidecekti hiçbir dergi böyle bir riskin altına girmez ayrıca meter meşhur olmadan önce bir derginin çekiminin bir kısmı yapılmıştır bile men heart yada mf ikisinden biri...
    Şahsen benim ilham aldıgım ve idol olarak benimsediğim sporcularımızdan biridir...

emrah_yazgan bunu beğendi.
  5. emrah_yazgan

emrah_yazgan Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    Ne kullanıp kullanmadığı önemli değil, önemli olan azimle bu işi yapması. sonuçta bir şekilde emek vermiş ve gayet güzel fit bir vücut yapmış. Bize de ancak takdir etmek düşer. Bu işin sırrı irade+azim+çalışma+emek+ve besin takviyeleri....

yellow_captain bunu beğendi.
  6. batt_34

batt_34 Üye

Beğenileri:
    479
    Ödül Puanları:
    73
    +kimyasallar

7. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Ben bu adam için bu kadar sayfaca yazı yazılmasını bu foruma uygun bulmuyorum. Şimdi ucuz bi şekilde popüler oldu tamam, ama insanları kandırması çok sinir bozucu bi durum, yanlış yönlendiriyor herkesi. Bu adamın steroidsiz bu vücudu yaptığını zanneden çok kişi body'i basit bi spor bi kaç ayda yapılacak birşey gibi görmeye başlıyor. Yani sonuçta ucuz şekilde meşhur oldu, üstüne bu işi bilmeyen insanları da kötü yönlendiriyo. Vücudunu çok beğensemde yüzde 100 karşıyım bu adama. Neyse 1 seneye falan adını hatırlayan kalmaz zaten.

8. Provision

Provision Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Vücudu gerçekten müthiş , ama taner sayesinde ünlü olduğunu herkes biliyor.Vücuduna hayranım, kişiliğini pek takdir etmiyorum diyebilirim.Hala'da taner birlikte o bu programa çıkıyor.Bildiğiniz kullanıyor.

9. GnCy

GnCy Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    meterin twitterında gördüm ayda 2 binlira harcıomus beyler haftada 6 gün çalışıyormus steroid kullanmıyorum iyi bişey olmadığını söylüyor.orsanız bakın
    facebook sayfasında ayrıntılı resimleri var bakarım diyorsanız bi göz atın bence konuyu uzatmaya degmez bu arada 5 senedir çalışıyomus

10. anil529

anil529 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    adının unutulacağını maalesef ki sanmıyorum.
    acun un böyle insanları nasıl kullandığını hepimiz biliyoruz . taner ve kendisine yapacağı acun firarda tarzı programla türkiye nin gelecek acun ları çıkmış olacak. tekrar maalesef ki meter i daha uzun bir süre duyacağız sanırım.

11. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    meterın cok abartıldıgını dusunuyorum. o vucut steroidsız yapılmaz imkanı yok denılmesı komik.
    meterı gormeyen bi ınsanda bunları okuyunca heralde arnold gibi biri der.

herkesin genetigi farklı senin steroidsiz o seviyeye gelmen mümkün degil diye bir başkasıdaa o seviyeye gelemeyecek dıye bır sey yok.

meter mevsımler steroid kullanıyor veya kullanmıyor. belkıde yalan soyluyor ama geldıgı sevıyeye steroidsiz ulasabılecek cok insan var. anlatmak ıstedıgım bu abartmayalım.

meter mevsımler paranın pesınde bazı urunlerın reklamını yapıp para kazanma peşinde.
    kendısı bı kaç programda supplement lerin olmazsa olmazı oldugunu supplementsız spor yapılamayacagını soyluyordu.
    boyle konusuncada ınsanlar bu urunlerı takvıyeden öte bırsey olarak algılıyor. bilgisiz bi cok insanın bu urunlere umıt baglamasını saglıyor.

bı cok unluye ozel ders verıcekmıs.
    bu da ne anlama gelıyor kendını başta cok ıyı reklam etti. ne soylese spor cahili toplumun üstünde buyuk etkısı olucaktır.her turlu urunun reklamını yapıp ıyı sonuclar alma potansıyelıne sahıp.

yellow_captain bunu beğendi.
  12. afka9

afka9 Üye

Beğenileri:
    792
    Ödül Puanları:
    123
    adam ama çok fit bencede steroidsiz yapılır

13. jiN

jiN Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Steroid kullananada kullanmayanada saygım sonsuz...Steroidsiz bu kütleye ulaşabilirsiniz,ama bu derecede derinliğe ulaşamazsınız.Yapılabilirse size 10 sene mühlet yapın koyun fotoyu :) Görelim naturel lifleri

14. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    meteri bu kadar abartmayın yahu ayıptır. vücudu tabi ki güzel ama bu adama sayfalarca yazı yazılacağına ne biliyim bu sporun efsanelerinden ahmet enünlü diye bir üstad vardır onun hakkında 100 sayfa konuşulur. bu işe yıllarını vermiş insanlar anca tanınırken böyle sabun köpüğünden sporcuların bu denli kaale alınması bana çok yanlış geliyor. esas bu meteri bir 3 yıl sonra görelim ciddi başarılar elde edebilecek mi yoksa acunun finosu olarak o şovdan o şova mı koşacak...

15. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73
    Ayazın vücudu çok iyi ama meterla karşılaştırmak sadece fanboyluk yapmak olur.

http://www.habershow.com/v4/compone...r_274/meter_mevsimler_20110504_1177478526.jpg

ayazda böyle vücut yok üzgünüm.. Bu şeye benziyor 40cm kolda bırakıp ben ronnie colemandan daha iyiyim çünkü artık gelişmeyi bıraktım korumak için yapıyorum.

Biraz realist olun

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:51 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:49 ----------

Güzel kardeşim ronnie coleman beslenme programını verirken sence vurdurduğu zilyon tane steroidi söylüyor mu ? Aynı şey..
    Sizinki biraz çekememezlik olmuş adamın tipi düzgün-vücudu 10 numara bide medyatik oldu artık. Bırakın başarılı insanlara çemkirmeyi,TR nin başlıca sorunu oldu bu.
    Kedi ciğer mundar,saygılar sevgiler.

16. antisteroid

antisteroid Yeni Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    aynen edge katılıyorum bu olumsuzyapanların vucutlarınıda bı gorsek emınım %50sınden fazlasının vucudunu gorsek uzaktan bu vucut gelıstırıcıı demeyız

kedi ciger meselesı tamamen
    madem steroid kullandıgını dusunuyorsunuz alın steroidi sızde yapın fotonuzu koyun ozaman sızıde tebrık edelım

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:24 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:22 ----------

ayrıca burda sunla bunla karsılastırın gıbı konusan arkadaslar
    o adam fıttness yapıyor vucut gelıstırme degıl bu kıskanclıgınızın nedenı onun fıtness sızın vg yapmanıza ragmen onun vucudunun daha ıyı olması

17. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    kimsenin meteri filan kıskandığı yok. metere bu kadar çıkışılmasının sebebi fazla medyatik olması, acun du taner di bu adamlarla fazla içli dışlı olması. şımarık olmasını katmıyorum zaten. vücudu iyi zaten ona kimsenin bir şey dediği yok fitness düzeyi için çok güzel bir vücut ama şunu açık olarak söyleyeyim, en basit salonda bile 1 tane meter ayarı definasyonu iyi olan insan vardır. şöyle izah edeyim meterin boyu 1.80 kilosu 85. yağsız kas kütlesi tamam eyvallah ama ulaşılması çok zor, herkesin takdir etmesi gereken bir başarı mı? değil, olamaz da. benim kendi adıma kızdığım nokta kimse uluslararası arenada müsabık olan sporcularımızı tanımazken, sadece kktc şampiyonu olup, ünlü simaların yanında bulunup filan kendine medyatik ortamlar yaratan tiplerin saygı görmesi vs vs. ayrıca şunu da iddia ediyorum bu forumda meterden daha iyi "fitness düzeyi" vücuda sahip en az 3 kişi vardır. katılırsınız katılmazsınız ayrı konu ama kolları 43 cm, kilosu 85 vs böyle insanlardan sürüyle var güzelim yurdumda.

18. antisteroid

antisteroid Yeni Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    son olarak o vucuttan dah aıyı vucutta olanlar var demıs bı kac kısı forumda sanmıyoruma ma oyleyse bıle bı zahmet arada bır forumdakı konulara ugrayıp acemılerın eksıklerını yanlıslarını solesınler

19. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Birkaç kişi söylemeye gerek yok sadece "ayaz" ismini araştırman yeterli olacaktır.
    Biraz piş bu sporda sonra bazı şeyleri daha net anlarsın. ;)

R10 bunu beğendi.
  20. antisteroid

antisteroid Yeni Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    vg veya fittnes yapmıyorum sadece kısısel dusuncelerımı ortaya koydum .

Sayfayı Paylaş