Merhabalar yardımcı olursanız sevinirim yanlışım olursa özür dilerim

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Alican görel tarafından 30 Mart 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Alican görel

Alican görel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    öncelikle herkese merhabalar yaptığım ve yapacağım bütün yanlışların sağlıksız durumların farkındayım öncelikle sorum şu
    185 boyunda şuan 90 kiloyum yağ oranım %12 yani 10.8 kilo 24 kilodan düştüm bana çok büyük gelen aslında çok fazla erittiğim bir göbeğim var hergün bölgesel antreman çalışıyorum haftada 1 gün dinleniyorum testesteron pionat boldenon kürüne başladım 2 hafta oldu birde clenbuterol kullanıyorum 3 haftadır bu göbeği hem kas kütlemi arttırıp aynı zamanda eritebilirmiyim hergün antreman sonrası sağlam cardio yapıyorum beslenmem yemeklerimi kendim yapıyorum supplement kullanıyorum protein bca karbonhitrat sanki bana bu göbek erimiyo ermicek gibi geliyor sizce yanlış giden birşeyler varmı saygılar teşekkür ederim

Ekli Dosyalar:

2. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;
    - Forumda steroid konuları 'Doping ve Hormonlar Bölümü' dışında konuşulması yasaktır!

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş