Merhaba yeniyim yardımcı olur musunuz

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Toretto55 tarafından 26 Mayıs 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Toretto55

Toretto55 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar dün 5 er kiloluk dumbel aldım ve ısınma hareketlerı sonrası ön kol bildiğiniz pazu çalışması yaptım toplam sadece iki kol içinde max 5 kere anca kaldırabilmişimdir ve kollarım şuan tam açılmıyor daha sonradan bugün öğrendim ki germe hareketi sonunda yapılması gerekliymiş bende tabi bunu bugün öğrendim ve sabah germe hareketi yaptım bugün antreman yapmalımıyım hala gerçi kollarım açılmış değil kollarım kendine gelene kadar ara mı vermem gerekli ?

2. carbondioxide45

carbondioxide45 Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    38
    Kaslar yeterince dinlenmeden tekrar antrenman yapmamalısın. Kaslar çalışırken değil dinlenirken gelişir.

3. ohnofor

ohnofor Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    ilk 2 hafta 2 günde bi hafif çalış kasların 2 hafta boyunca ağrıyacak, bu sporun fıtratında var herkes yaşıyor sonra hissetmeyeceksin

4. SnycnYcl

SnycnYcl Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Marmaris
    Hamlıktan dolayı gayet normal 1 gün dinlendir tekrar yapabilirsin.Ayrıca dumbell seti almanı tavsiye ederim sadece 5 kg ile çok iyi bir gelişim sağlayamazsın,hatta gidebiliyorsan spor salonuna başla.İlla evde yapıcam diyorsanda tek dumbbell ile vücut programları var onlarada bakabilirsin.Sadece kol çalışma her gün vücudun 1 bölümünü çalıştırarak gelişimi hızlandırırsın.

Sayfayı Paylaş