Merhaba Sayın Üyeler

Konusu 'www.Supplementler.com' forumundadır ve supplementler.com tarafından 11 Nisan 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 313 üye.
  1. tusoline

tusoline Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    elektronik
    Yer:
    İSTANBUL
    siteye çok teşekkür ederim ürünler tam istediğim zamanda elime ulaştı ayrıca müşteri memnuniyeti de çok iyi arkadaşlara tekrar teşekkür ederim ve herkeze tavsiye ederim fiyatlar da makul oranda ....

2. jackabbo

jackabbo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Siteden ilk defa bir ürün siparişi verdim. Görüşlerim :

1- Fiyat konusunda gerçekten çok uygun. Bizlerin en büyük korkusu olan düşük fiyat-sahte ürün endişesini ortadan kaldırıyor.

2- Müşteri hizmetleri kusursuz çalışıyor. Gerek web sitesinden online destek- gerekse telefon yoluyla kusursuz bir müşteri hizmetleri var. Diğer alışveriş sitelerine örnek teşkil etmeli bence.

Tekrardan teşekkür ediyorum site yetkililerine thums:

3. sparta32

sparta32 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kaliteli hizmet !

bench_Osupplementler.com a çok teşekkür ederim gerek satış öncesi gerek satış sonrası destekten çok memnun kaldım.ayrıca devamlı telefonla ve maille bilgilendirildim.birçok siteden daha kaliteli hizmet anlayışları var.siparişimi yaptıktan sonra aynı gün hazırlanıp kargoya verildi.kargo şirketiyle biraz problem yaşadım bu konuda görşlerimi zaten site yönetimine bildirdim.Online destekteki Ayhan bey'e ve telfonla irtibat kurduğum hüseyin beye çok teşekkürler ilgi mükemmel.İstanbula gittiğimde ziyaret etmeyi bile düşünüyorum.aldığım ürünü kullandıktan sonra yorumlarıma devam edeceğim.Supplementler.com dan alışveriş yapmak isteyipte aklında şüphe olanlar bence düşünmeyin bile.Görüşmek Üzere....

4. metinyunus

metinyunus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    muhasebe
    Harika hizmet

Supplementler.com dan alışveriş yaptım. Hizmet harika gerçekten diyecek bişi bulamıyorum. Siparişi verdim ertesi gün geldi. Ürün çok güzel kutulanmış hem piyasadan ucuza hem de kapıma kadar geldi. Harika bişi çok beğendim. Bir daha eczanelerde gezmem doğrusu. Teşekkür ederim ilgili arkadaşlara.

5. pardaillan

pardaillan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    internetten ilk supplement alışverişimi bu siteden yaptım çok memnun kaldım fiyatlarda gayet uygun thums:

6. PunishingSize

PunishingSize Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Optimum marka ürünümü bugün aldı. Gerçekten alışverişin her aşamasında ilgilendiler. Salı günü akşam siparişimi verdim ve ertesi gün kargolandı. Kredi kartına yapılan taksit imkanları çok iyi. Güvenli bir alışveriş oldu. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim.

7. PunishingSize

PunishingSize Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Optimum protein tozuna ilk baktığımda 230 dan 195 e inmişti. 1 hafta sonra da 160 a indi fiyatı. İnternette araştırdım, distribütör firmanın firmanın yaptığı indirim fiyatlara hemen yansıtılmış.

8. CR5M

CR5M Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selam arkadaşlar.Supplementler.com dan ilk alışverişimi bugün yaptım.Kredi kartına taksit olayını direk internetten güvenli ve kolayca hallettim.Ayrıca arkadaşlar gerçekten çok ilgilendiler.Hatta evime yakın oldugu için aldıgım ürünleri hemen o gün, iş çıkışı evime kadar getirerek gerçekten büyük jest yaptılar.Ayrıca poşetin içindeki hediyeler de cabası...:)Çok teşekkürler supplementler.com.

9. CeZa_deLgado

CeZa_deLgado Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    salı günü sabahtan siparişimi verdim çarşamba akşamı elime ulaştı.fiyatın uygunluğunun yanı sıra havlu ve shaker hediyeleri de çok iyi olmuş. teşekkürler supplementler.com

10. Bureaucracy

Bureaucracy Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İzmir
    Bende ilk siparişimi bugün aldim.çok kaliteli bir site.ürün almadan önce ürün hakkinda her türlü bilgiyi bizzat kendileri veriyolarlar.sahte ürün mü endişesi yok..dişardaki yerlerden daha ucuz.yardimlarindan dolayi ayhan ökten hocama teşekkür ediyorum..

11. Nuke_99

Nuke_99 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Çok memnun kaldım hem hızlı kargo hemde çok ilgililer

12. Beyti

Beyti Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    İlk siparişimi dün verdim ve 5 dk. önce kargo ile geldi.. Evet Ayhan Bey, çok ilgili ve bilgili biri. Teşekkürlerimi sunuyorum.

13. joker23

joker23 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    ücretin çok makul oldugunu sanmıyorum ben ım 1 yıldır alıs verıs yaptıgım bı sıte ıle nerdeyse 1 e 1 aynı fıyattalar kolay gelsin

14. bugaru

bugaru Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Mak.Müh.
    Yer:
    ANKARA
    BSN syntha-6 aldım.sahte ürün korkusundan ithalatcıyı bile aradım.gerek sitenin online hattı gerekse telefonlarla beni ikna ettiler.banka havalesi ile extra %5 daha indirim aldım.orjinal bir ürünü kısa sürede satın almış oldum. herkese tavsiye ederim.

15. Only Rocky

Only Rocky Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Sporcu
    Yer:
    Denizli
    ücret bence cok makul degil ama yine ideal bir site güvenilirlik acısından ve hizmet acısından ilgi güzel bir arkadasım aldı memnun ama ben henüz denemedim

16. STeaM

STeaM Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bütçe ve Raporlama Uzmanı
    Yer:
    istanbul
    ilgi ve alaka gayet başarılı.
    2 yıldır alış veriş yaptığım firmayı değiştirdim. ilk kez alış veriş yaptık. cuma verdiğim siparişim ctesi elime ulaştı.

cazip fiyat, hızlı ürün teslimi gibi önemli ayrıntılar sebebi ile tavsiye ederim.
    saygılarımla.

H.Sezai ÇEKER

17. spymasterw

spymasterw Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    ürünü sorunsuz bi şekilde aldım üstelik verdiğiniz hediyelerden dolayı teşekkür ediyorum :) tavsiye edebilceğim bi firma düşünmeden alış veriş yapabilirsiniz.

18. oneshot

oneshot Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ikinci alışverişimi de yaptım supplementler.com dan , aynı ilgi ve hız için teşekkürler.

19. radres

radres Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sizlere ekibinize tşk. ederim alışveriş yaptım ve çok memnun kaldım tşk.

20. archmage

archmage Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Suplementler.com a çok teşekkür ederim.Yaptığım siparişten çok memnunum ve hediyleriniz için bir kez daha teşekkür ederim...

Sayfayı Paylaş