Merhaba Sayın Üyeler

Konusu 'www.Supplementler.com' forumundadır ve supplementler.com tarafından 11 Nisan 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 313 üye.
  1. erdoganeser

erdoganeser Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    cevabın için teşekkürler
    ben havale ile optimum protein alıcam 10 lbs şimdi ben finanasbanka 260 lira yatıdımmı onların hesabına para geçicek ama parayı kimin yolladığını nerden bilicekler kime yollucaklarını nerden anlıcaklar.
    hiç banka işim olmadığından bilmiyorum belki size komik bi soru gibi gelebilir cevaplarsanız sevinirim.

2. dominic

dominic Üye

Beğenileri:
    213
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Vienna-Turkey
    güzel bir uygulama hayırlı olsun en ucuz fiyat garantisi bizde demişsiniz sadece bu ultımate nutrıtıon ürünleri için geçerli ? yoksa unıversal ürünlerinide kapsıyormu.?

3. FREELEO

FREELEO Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    ozgur
    Yer:
    BALIKESİR/BURHANİYE
    belki saçma bi soru olcak ama ürünler u.s.a mi yoksa başka bi yerdenmi tedarik ediliyor?

Son düzenleme: 14 Şubat 2008
  4. eray_0083

eray_0083 Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ya türkiyedeki en avantajlı ve ucuzuyuz denmiş ama kusura bkmayın ama bunu demek zorunda hissediyorum çoğu ürün diğer sitelerle aynı birkaç tane ucuz olanı var oda ya 50 kuruş yada 1 ytl ucuz tabi 100 ytlyi aşan alışverişde bu kadar bir fiyat ne kadar etklidir onuda tartışmak lazım

5. Exotica

Exotica Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    xXx
    Yer:
    xXx
    Merhaba Arkadaşlar!

Ben supplementler.com dan siparişimi verdim ve hemen ürünler geldi.üstelik kapıda ödeme yaptım.

Ürünler gayet ambalajında ve kargo için özel boyutlarında kutularla geliyor.ve işini gayet iyi takip ediyorlar.Ardından hemen bir telefon geldi Ürünleri aldınızmı diye:) gerçekten (hem kendi işine hem karşı tarafa saygılı bir şirket) diyorum kısaca.

Fiyatları ise piyasaya göre çok uygun gerçekten. Tavsiye ederim

supplementler.com bunu beğendi.
  6. SPACEMARINE

SPACEMARINE Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Urunler 1 gunde elime gecti. Son derece iyi hizmet veren bir sirket ben memnun kaldim.
    Sordugum her soruyu samimiyetle cevaplandirdilar.

7. TornadoTR

TornadoTR Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar www.supplementler.com sitesinden No-Xplode aldım çok yardımcı oldular her an her türlü bilgiye anında ulaşabiliyoruz güvenilir bir şekilde hesaplı alışveriş diye ben buna derim süper bir şey teşekkürler www.supplementler.com iyi ki varsın !!

8. armada

armada Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    1 x Optimum Nutrition %100 Whey Protein 2341 gr (5 LBS) ürününü aldım. ürün elinize geçene kadar e-mail ve telefon ile sürekli bilgilendiriliyorsunuz. sorunsuz ve güvenilir bir alışveriş oldu.
    Üstelik 70 ytl üzeri siparişe ücretsiz ve hızlı kargo hizmeti ile internetten alışverişin keyfini yaşayabiliyorsunuz.

Teşekkürler..

9. Sertuğ

Sertuğ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Spora bir müddet ara vermiştim. Şimdi eve kurduğum küçük salonla ufak ufak yeniden "dirilmeye" başadım. Sitedeki genel bilgileri uzun zamandır takip ediyorum, çok da memnunum herşeyden. supplementler.com'a da site aracılığı ile eriştim.

İnanın bugüne kadar net üzerinden 200'den fazla ürün almışımdır ama hiç bu kadar hızlı kargolamayı ve saniye saniye bilgilendirmeye rastlamamıştım. Ayrıca aldığım 3 ürünün yanısıra, yanında cookies'i de hediye olarak göndermiş olmaları beklemediğim bir jestti.

Değerli bilgilerden ötürü bu siteye ve sponsor olan supplementler.com'a tekrar teşekkür ederim. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

10. rtxincom

rtxincom Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar programcısı
    Animal Cuts, Animal Nitro, No-Xplode ürünlerinden birer paket aldım.

Satış öncesi ve sonrası
    kesintisiz iletişim ile birlikte verilen destek gerçekten takdire değer.

Kısa sürede yapacağım diğer alışverişlerde görüşmek üzere, teşekkürler.

11. flykerem

flykerem Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba,ürünlerimi supplementler.com'dan satın aldım çoğu yerden daha uygun fiyatlarla aldım aynı zamanda taksit imkanı var.Ürünlerimi dün sipariş ettim ve bugün elime gecti ayrıca ürünlerimin yanında ufakta bir hediyesi vardı bunun içinde supplementler.com'a teşekkürederim.

12. atacan94

atacan94 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Teknik Öğretmen
    Yer:
    Bursa
    Merhabalar, supplementler.com'dan cuma günü ürün sipariş etim ve hafta sonu geçtikten sonra Pazartesi işyerime mesai saatleri içinde ulaştırılmasını rica ettim. İnanılmaz bir şekilde siparişimi takip ettiler bana bilgiler verildi ve siparişim neredeyse işyerimde masama teslim edildi! Çoooook teşekkürler supplementler.com. Ayrıca sürpriz hediye içinde teşekkürler...

13. demir0686

demir0686 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Güvenilir Satıcı

İyi akşamlar ben supplementler.com dan 2 tane bsn protein 1 tane whey protein 1 tanede vitamin aldım ürün sorunsuz elime ulaştı herkese tavsiye debileceğim bir satıcı

14. oneshot

oneshot Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba , ben de Ultimate Whey ve Carni Tech Ürünlerini satın aldım , siparişler 1 günde elime ulaştı , bunlara ek olarak yanında hediye ürünlerde geldi , çok kaliteli ve hızlı bir hizmet aldım bu süreçte , herkese tavsiye ederim.

15. 1mmortaL

1mmortaL Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya - İzmir
    Ben Optimum Nutrition %100 Whey Protein dün sipariş ettim bu gün öğlen elimde oldu teşekkürler supplementler.com

16. flykerem

flykerem Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Dün online ödeme ile optimum nutration whey ve ultimate sensation aldım bugün elime ulaştı çok ilgili ve müşteriyi memnun tutan bir firma herkeze tavsiye ederim.

Teşekkürler.

17. bluedream__tt

bluedream__tt Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    11
    Müşteriyi memnun tutan,müşteri ile ilgilenen,siparişinizi adım adım takip etmenizi sağlayan bir sistem ile çalışan,hızlı bir hizmet veren bir firma. Teşekürler supplementler.com

18. soner

soner Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar şunuda belirtmek isterimki almış olduğunuz ürünleri özellikle tablet olanları ürünler kargo ile veya sizin alımınız sonucu eve geldiğinizde saymanızdır. 160 diyor diye içerisinde 160 tane olmay bilir gözünüze çok geliyor diye saymayı gerek görmüyoruz diye düşünmeyin bence her aldığınız ürünü sayın gerçekten üretici firma doğru söylüyor mu diye test edin lütfen

19. iylmz

iylmz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkesin oldugu gibi benımde ınternetten alısverıs ve sporcu gıdalarını almakta endıselerım vardı, herkesten bırcoksey duydum ama sonunda suplementler.com dan alışveris yapmayı uygun gordum ,urunden ,teslımattan cok memnun kaldım ayrıca site calısanlarının ılgısı benı sevınıdırdı tavsiye ederim..

20. lodos1907

lodos1907 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çok çok teşekkürler, hızlı kargo, ilgili satıcı, uygun fiyat, kalite ürün.. Herkese rahatlıkla önerebileceğim bi site..

İyi Çalışmalar ve Başarılar Dilerim...thums:dumbelllls

bench_O

Sayfayı Paylaş