Merhaba Arkadaşlar Göbeğim Çok Yumuşak

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Pshcyo tarafından 8 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

Tags:
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Pshcyo

Pshcyo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba Arkadaşlar Sorunum Belirttim gibi göbeğim çok yumuşak her türlü yağ ölçümü yaptım aletlerle felan hertürlü ortalama %17 çıktı kas oranımında fazla oldunu düşünüyorum 75 kilo biri olarak ilk günden max denemesinde 65-70kg benchpress 1 tekrar ve 210 kg leg press yaptım fakat gelki kolumu sıkınca kas gözüksede yandan bakıncada çok iyi bi vicuda sahip bi arkadaşımdan daha çok tricepsim oldunu ikimizde gördük ama kolumu kaldırıp alt tarafını çekince 5-6 santim geliyo en az resmen göbekdede eskiden 96 kiloydum 1.85 boy şuan 75 kiloyum 10 ayda evdeki 10-15kg agırlıklarla çalışarak verdim 76 kiloyum ve yumuşacık bi göbeğe sahibim görünüşü gayet düzgün ama dokununca veya çekince 1 metre geliyor resmen 2 hafta önce başladım 10 aydır sporla ilgileniyorum ve haftanın 4 günü olan süper bi program yaptım kendim [Bolca Spor Kitapları Egzersizleri ve Videoları araştırırım] programım kötü değil fakat gelelimki cardio ile aram çok kötü saate 6km hızla 3. dakkadan terliyorum 30 dakka felan koşmak istiyorum ama çok süre geliyor yoruyor HIIT denim dedim 2 dakka 6 1 dakka 9 hıza çıkarak 10 dakkadan fazla dayanamadım benim napmam lazım kalbim çok güçsüz kondisyonum yok oyüzden ağırlıklarda daha başarılıyım bel çevrem 79 göbek 83 çok kötü değerde değil fakat bu yumuşaklığın sebebi nedir en çok takıldım olay cardio agırlıklarım güzel gidiyor lütfen bana bu yumuşaklıkdan nasıl kurtulcamı söledin 1.86 boy 76 kilo daha nereye zayıflım okadar agır girdime göre ilk günlerde maxım böle olduna göre başlangıça görede iyi bi kasa sahibim demektir su olabilirmi diye baya düşündüm kesin birşeye varamadım fakat bi tanıdım ünlü hoca kiraz sapı ve mısır püskülü gibi diüretik şeyleri daha bu doğal vicutuna sokma diyor benim sorunum ne napmam lazım yardım lazım
    Screenshot_2017-06-06-19-21-36.png

2. AnatoliaSporova

AnatoliaSporova Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Adana
    6 Da 30 dakika koşarsan yağ yerine kas yakımında olur, nabız arttırıp düşüreceksin 1 dakika koşabileceğin max hızda koş sonra 2 dakika 6 da yürü böyle böyle 25-30 dakikaya kadar sürdür.

3. Pshcyo

Pshcyo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    öyle 10 dakkadan yukarı çıkamıyorum ama yinede yapmalımıyım

4. AnatoliaSporova

AnatoliaSporova Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Adana
    Dostum zorla yavaşca çıkarsın

5. Pshcyo

Pshcyo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    3 dakka 6km/s 1 dakka 9km/s olarak koşsam olurmu 3:1 şeklinde ? 2 hafta geçtikce ilerletim 2:1 1:1 diye ? bide başka fikri olanlar varsa yazarsa sevinirim

6. AnatoliaSporova

AnatoliaSporova Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Adana
    Dostum sen kendini sınırlandırmışsın 75 kilosun yağ oranın %17 en az 15 dakika koşman lazım 1 dakika 12km/S 2 dakika 6km/s döngüsünde

7. Pshcyo

Pshcyo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Deniyeceğim Fakat Kalbim Çok Zorlanırsa Bırakmak Zorunda Kalabilirim Sonuna Kadar Gidicem

8. AnatoliaSporova

AnatoliaSporova Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Adana
    Merak etme bunu %19 yağ oranı olup 84 kilo olan kardeşime yaptırıyordum işte orada yağ yakmaya başlarsın Nabızı arttırıp geri normal hale getiriyorsun :)

9. Pshcyo

Pshcyo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    12ye dayanamayabilirim kondisyonum aşırı kötü başta aşırı fazla gelebilir

10. AnatoliaSporova

AnatoliaSporova Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Adana
    O halde bak koşabildiğin son hızda 1 dakika ama sonra da 6 da 2 dakika

11. Pshcyo

Pshcyo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    tamamdır kendimi sınırlamadan zorlicam fakat 9-10 maksimumum olcak gibime geliyor 15 bile koşarımda 10 saniyeden sonra ölürüm :)

Sayfayı Paylaş