Mekiği nasıl çekeyim

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve destan30 tarafından 5 Haziran 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. destan30

destan30 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Mrb hergun 1 saat kosuyorum.kosudan sonra mekik cekiyorum.agirlikla mi agirliksiz mi cekeyim

2. alperkrt17

alperkrt17 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Ağırlık ile yapabiliyorsan ağırlıkla yap. Ne kadar zorlarsan o kadar iyi. Mekik yetmez ama. Ege fitnessin kanalından bir karın idmanı seçip onu uygularsan daha verimli olur.
    --- Mesaj birleştirildi, 6 Haziran 2020 ---
    Ha bu arada önce karın çalış ege fitnessin herhangi bir antrenmanını yap. Haftada 3 gün. Karın çalıştıktan hemen sonra kardiyo yap. Bölgesel olarak yağ yakabilirsin. Eğer bölgesel yağ yakmak gerçek değil diyorsan şu araştırmayı buraya bırakıyorum. Denemekten bir zarar gelmez türkçeye çevirip okuyabilirsin. Bolgesel Yaglarinizdan Kurtulabileceginizi gosteren 12 haftalik;Roma Universite'sinde yapilmis arastirma: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/28497942/

Son düzenleme: 6 Haziran 2020
    destan30 bunu beğendi.
  3. destan30

destan30 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Öncelikle tesekkür ederim. Agirlikla nasil mekik cekecegim.buna da cevap verirmisin

4. alperkrt17

alperkrt17 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Yazdığın zaman mesajını görmemiştim kusura bakma dostum. Sen görmesen bile şimdi buraya yazıyorum belki başka arkadaşların işine yarar mekiğinizi her zaman zorlaştırın ve sadece mekik çekmeyin. Önceden de yazdığım gibi bir idman seçin onu uygulayın ve mekik karındaki simidi falan yakmaz. Eğer skinny fat iseniz sağlam bir ağırlık idmanı ile clean bulk yapmalısınız. ama ben çirozum zayıfım sadece karın istiyorum derseniz ki yanlış yine kas kütlesi için karın çalışıp clean bulk yapacaksınız yağ oranıda 13 den düşük olmalı ki ortaya çıksın. Arkadaşın sorusuna gelince mekiği ağırlıklı yapmak istiyorsan ya sırt çantana ağırlık koy dumball plaka gibi yada göğüslerinin üzerine plaka koy ellerinle X yap sağlamca tut. İyi forumlar.

5. destan30

destan30 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Teşekkürlet

6. Alincoln

Alincoln Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    28
    Tavsiyem mekik çekmemen. Omurgayı ciddi anlamda zorlayan bir egzersiz. Ağırlıklı olanı daha da zorlar. Bunun yerine leg raise ve plank duruma göre ağırlık arttırarak omurgaya zarar vermeden yapılabşlecrk güzel karın egzersixleridir.

Skinnyfat ve 42-cm-kol-istiyorum bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş