Marc Fitt

Konusu 'Erkek Sporcular' forumundadır ve Hymenalos tarafından 25 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 52 üye.
  1. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    zyzz'nin kolu 41di sanırım marc fitt'in kolu 37 cm denilince bir daha baktımda dikkatli doğru 37-38 cm gibi sanki ama 37 den aşağıda demek abartı olur

shaq bunu beğendi.
  2. Shredded2

Shredded2 Yeni Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Adamda o karizma yok bence,Zyzz'deki ihtişam o kutsallık bu adamda yok.Bu adam daha çok ergenlikten yeni çıkmış birine benziyor :D

3. Sercyy

Sercyy Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    37 değil . 42 +

4. Shredded2

Shredded2 Yeni Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    İsterse 50 olsun
    zyzz ilahsa bu adam elçisi bile olamaz.

5. brhmcr

brhmcr Guest

6. Shredded2

Shredded2 Yeni Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    178cm 77kg
    bu adamın yağ oranını cidden merak ettim. %5'i geçmiyordur heralde.

7. angilonit

angilonit Üye

Beğenileri:
    271
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    CURRENT BODY FAT
    5.5%
    Dec 7, 2012

8. Shredded2

Shredded2 Yeni Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    4235 gram yağ var,adamın before afterlarına bakıyorum 1 sene mümkün mü bu doğal olarak? İnanması cidden zor.Hem kas kütlesi kazanıp hem yağ yakabilirmi bir insan sürekli.
    Bence 2 ihtimal var , ya kimyasal ya da liposuction.

9. StormBlast

StormBlast Üye

Beğenileri:
    1.087
    Ödül Puanları:
    103
    Şu adama da kas kütlesi yok deniliyor ya sanırım denilecek pek bir şey kalmıyor bunun üstüne. %5-6 yağ oranıyla 40 -41 cm kola sahip olmak için evet pek kas kütlesine ihtiyaç yok su onların hepsi su

10. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2.kademe Vücut Geliştirme antrenörü
    Yer:
    Trabzon
    Adam kendi vücudunda heykeli oluşturmuş resmen. Ben kollarından çok kanat ve göğüslerinin bu kadar iyi geliştirdiği için hayranıyım diyebilirim. Malum benim iki bölgede de sıkıntım var :)

11. abcdefgHAKAN

abcdefgHAKAN Üye

Beğenileri:
    422
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    ANKARA
    Marc fitt adında açılmış bir konu içerisinde zyz ie kıyaslamalar, steroit dedikoduları, ölçüler hakkında tartışmalar yapacagınıza meslektaşlarınıza saygı gösterip hakettikleri yorumları yapın..

Marc benimde favorilerim arasında.. çok iyi genetige sahip.. before after örnekleri için muazzam gelişim.. Çok düzgün bir hayatıda var... Parası, sevdigi ve ona destekde bulunan bir kiz arkadaşı var. Bazı programlara çıkarak beslenme ve idman hakkında bilgilerini paylaşıyor...
    Herkesin isteyebilcegi vucuda ve hayata sahip..

angilonit bunu beğendi.
  12. MaXimuS_

MaXimuS_ Yeni Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    marc fitt efsanedir vucudu inanılmaz estetik yaşıda çok genç. adam hardcore bodici değil kolu 50 santim olmuş olmamış tartışması niye yapılmış anlamak mümkün değil.

son zamanlarda forumda bi çekememezlikmi ne var. bazı üyler sürekli birine çatıyo ortamı germeye tartışma çıkarmaya çalışıyo nedense :p.

angilonit bunu beğendi.
  13. candeger

candeger Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    sevgili kardeşim salonda aletlerin üzerinde dakikalarca oturup aynalara bakmak yerine tempolu ve gerçekten ciddi bi şekilde çalışınca oluyo bundan emin olabilirsin bizzat kendim yaptım ayrıca bu cocugun kesinlikle sporcu altyapısı var steroid kullandımı bilemem ama zannetmiyorum kişinin metobolizmasına göre yağ yakımı ve kütle kazanmasıda değişebilir ayrıca..ama emin 1 sene içinde bu hale gelmek zor degil tabi inanırsan...

14. TroJan

TroJan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    Başından Beri okuyorum da, Steroid falan demişler, Twitter üzerinden konuşmuşluğumuz vardı, steroidle ilgili de, videolarını izlerseniz bir videosunda anlatıyor. ' Ben steroid kullanmam, Abur-cubur yemem' tarzında bir konuşması var . Bence bizim gibi genç sporculara örnek olan çok başarılı biri. Tebrikler birkere daha

15. oziii1998

oziii1998 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    çok doğru diyosun bende senin gibi baya bi araştırdım streoid olmadan bu kadar güzel bi estetikte vücuda kavuşabiliriz tabiki paraya iyi bir genetiğe sahip olursak zaten adamdaki gelişmeye bakarsanız definelik zor bi durum değil sadece sizin vücut tipiniz yağlı olduğundan böyle düşünüyosunuz ben spora ilk başladığımdan zayıflığıumdan yağ oranım %8 di 7 ayda 15 kilo aldım yağ oranım baya yükseldiğini düşündüm amam bi bakarım ki %7 ye düşmüş şu yaz boyuncada hiç bir madde kullanmadan sporumu yapıyorum hala aynı kilodayı ve hala defineliğimi koruyorum vücut yağsız olunca yağ tutmuyo zaten sizin vücudunuz yağlı ise bu iş sizin için biraz daha zor hale geliyor sadece böyle şeylere inanıp inanmamak sizin elinizde ister inanın ister inanmayın amam fittnes modellerin çoğunun bacağının neden çok çok büyük olmadığını veya biceps tricep gelişimlerinin neden tam olmadığını doğallığından anlaya bilirsiniz

16. Realicty

Realicty Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    başarısız kişiler bu işi beceremiyen kişiler böyle göze çarpan fazla kütle olmuyan yağsızlığı,defineliği sayesinde bu kadar estetik duran bi vücuda steroidde der 10 yıldada yapılır der hemen hemen aynı ölçüler olmasada şuna yakın görüntüye 1 yılda gelen arkadaşlarım var neyin kafasını yaşıyorsunuz merak ediyorum

17. CemKPLN

CemKPLN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet Marc Fitt benim idol olarak gördüğüm kişi ve fiziktir, yağ oranı fazla olup da bench prees sehpaların da boş boş oturanlar evet bu vücudu yapmanız 6-8 yıl sürer, ama yağ oranı fazla olmayıp hani şu salonlarda zayıf diye dalga konusu yaptığınız fizikler azimli 1,5 yıllık çalışma sonucu bu denli bir vücuda kolaylıkla sahip olabilir.

18. BODYBULDER

BODYBULDER Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Muğla
    katılıyorum.aynısını bende düşünüyorum.Ne güldüm evde be

19. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    1.5 yıl mı ahahahahaha :D Galiba sen kilo almada sıkıntı yaşıyorsun ve bu spor hakkında pekte bir bilgin yok ;) biraz foruma araştırmanı tavsiye ederim.

20. sercyyy

sercyyy Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    cemkpln 1.5 yıl fazla değil mi ya 1.5 ayda anlaşsak

kaygusuz bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş