Marc Fitt

Konusu 'Erkek Sporcular' forumundadır ve Hymenalos tarafından 25 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 52 üye.
  1. Fit

Fit Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    nekadar sürede yapılıcağını yazmamışsın... 1 senede yapılır mı?

2. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    1 senelik değil before fotosunda spor geçmişi olduğu ve hafif bulk olduğu belli zaten en az 2 -2.5 yılı var bu vücudun, 1 senede bu kadar kuru ve kaslı bir vücut doğalı geçtim steroidle bile kolay kolay yapılamaz sıfırdan

3. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul

Yapamazsın bu vücudu güzel kardeşim:) Çünkü doğal olarak ben 2 sene çektim çok bulklaştım, insan dışı diyet yaptım, besşenme- dinlenme herşeyime dikkat ettim. Sonuç 1.77'ye 73 kilo çok çok define bir vücut elde ettim. He ama şu oldu işte benim kollarım 43-44 değil de 37 falan geldi fark bu:) Kola 1 cm bile aldırmakta aşırı zor bilirsin. Ama aynı sene küre girip yaklaşık 42'yi buldum. Daha sonra KESKİN OLMAYAN bi definasyon daha yaptım 1.77'ye yaklaşık 76 kilo 40 cm kolla gayet iyi çıktım.

Doğal olarak yapamazsın edemezsin demiyorum tabi ki yaparsın ama o kütleyi, o doluluğu yakalayamazsın işte kürsüz. Hem 1.77'ye 78 kilo böyle insanlık dışı definasyon kolay zannetmiyorsun heralde. Ama ne kadar uğraşırsan uğraş çok kütlesiz bi şekilde bu definasyonu yakalayabilirsin kürsüz. Sonuç olarak 1.77'ye 78 kilo bu definasyonda bu kütlede(çok kütleli değil farkındayım) vücut natural yapılamaz diyorum. Sen yapılır yaparım diyorsan kendini kandırırsın uyarayım şimdiden. 2 sene sonra da kolların 37-38'de kaldığında bana hak verirsin ama 2 senen gider boşa.

Son olarak kas kütlesi buna yakın adamlar var demişsin forumda. Var tabi ki fazlası var hatta. Ama bu definasyon? Alakası yok işte. Adam 10-15 kilo verecekte bu definasyon için işte onu yapınca da bütün vücut gider. Steroid damgası vurmuyorum ortada emek var ama her başlıkta bu vücut yapılır edilir mesajlarından bıktım biraz açıkçası:) Yapan varsa natural görelim ama yok. Adamın arkadaşı- dayısı vs. yapmış sözde ama ortada kimse yok.

Son düzenleme: 8 Ağustos 2012
    burakbyr, Can Emre Arslan, DEXONİA ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  4. FrenchKiss

FrenchKiss Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    steroid kullandığını itham edip adamı nerdeyse asıcaksınız beyler :) aslına bakarsanız adamın gerçekten genetiği düzgün , en basit artısı ,zayıf bir halde spora başlamış ve kilodan kaynaklı deri genişleme durumu yok ve yağ oranını aşağı çektikçede derisi vücuduna tam oturmuş , ayrıca steroid kullanıp kullanmadığını bilemeyiz , yaptığı hareketleri video olarak paylaşmış ve çalıştığı her bölgede büyük emek var .Ayrıca steroid kullanmadanda yapılabileceğine inanıyorum ben ,örnek olarakta Chris Krueger'i verebilirim .70 günlük videosunu ve geldiği seviyeyi ve o 70 günden sonraki, 3 aylık çalışmasının sonucunda geldiği noktayı görürseniz ,bana hak verebilrisiniz

5. Hymenalos

Hymenalos Yeni Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    0
    chris 'i biliyorumda sen inanıyormusun 70 gündeo vücudu yapabilceğine :) ben şimdi alayım bugünün gazetesini saklayım 1 sene sonra cıkarayım meydana bak bugün daha yeni başladım diyeyim yanılıyorsam söyle

rockybalboa7 bunu beğendi.
  6. MERAKLI

MERAKLI Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    KIRIKKALE
    arkadaşlar söyleyeceklerim biraz tartışmaya mahal vercek nitelikten ancak genede söyleyeceğim.
    1. si biz antrenman yapmıyoruz
    2. si beslenmiyoruz
    3. sü ise dinlenmiyoruz
    (kendim 5 yaşımda tekvando ya başladım 12 yaşımda bıraktım ve boks a başladım sakatlıklarım cezalarım derken ara verdim ama önümüzdeki dönem tekrar müsabık duruma geçicem)
    Soruyorum sizlere kaçınız antrenman dan sonra eve taksiyle gitmek zorunda kaldı bu zaman kadar
    ve soruyorum kaçınız spor salonunda yüksek nabız dan dolayı kustu
    kaçınız 30-40 tane dips 80-90 tane squat yaptı dönem dönem veya 30 un üzerinde barfiks çektik
    yapmıyoruz arkadaşlar 3 dk bisiklet terlemeden gerilmeden gidip ağırlıkların altına biraz girip çıkıp geliyoruz
    haliyle bu şekilde oluncada olmuyor
    okulda güreşci arkadaşlarım var bu tarz sitelere takılmıyorlar hepsi müsabık milli sporcular adam 20 yaşında hayatında 1 tane bira içmemiş nargile nedir bilmiyor bulunduğu yerde sigara iç uzaklaşıyor akşam 11 den sonra ayakta bulamazsın kesin uyuyor
    66 kilo güreşci 130 kilo bench press basıyor
    yalnız yeri geliyor yarım kilo kırmızı et yediği günler var diş etleri ve dişleri et çiğnemekten sorun yaşadığından köfte yiyoruz adamlarla
    kilo düştüğümüz dönem günde 30 tane amino yuttuğumuz günler oluyo çıkan sivilceler mayın tarlası niteliğinde ancak amaç aynada güzel gözükmek değil.
    diyeceğim o ki emek olmadan yemek olmuyor çalışarak da yapılamayacak şey yok.
    günde bir avuç fındık misali yersen.

asrin78, shaq ve Solwied bunu beğendi.
  7. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    ya arkadaslar konuyu cok uzatmayalım ama dragox ve rockybalboa da bahsetmiş steroidsiz yapılamaz

ha yapılcaksada 6 8 sene ot gibi yaşıyacaksın :)

8. cece1

cece1 Üye

Beğenileri:
    225
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    abart abart.

9. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0

dogru ya her hafta sonu hayvan gibi icip hafta ici idman yapıyorum mantıgı ile 1 senede yapılır devam et ...

10. cece1

cece1 Üye

Beğenileri:
    225
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Ben öyle bişey mi dedim ? 6 - 8 seneye gerek olmadığını belirttim sadece.Steroidsiz, suplementlerle gayette yapılabilcek bi vücut.6 8 senede gerekmiyo.

11. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    dragox zaten yazmış detaylı bir şekildeki dedikleri doğru tartışmanın anlamı yok %100 steroidsiz varsa yapan arkadaş fotoğraf video eklesin yada %100 steroid kullanmadığına emin olduğunuz bir tanıdığınız varsa ekleyin görelim şimdi demeyim bir abi var bu vücudu yaptı steroid kullanmadığını söyledi falan diye tam emin olacaksınız steroid kullanmadığına Marc Fitti bende severim videolarını seyrederim emeği var bunun tersini yazmıyorum ama steroidde var

Son düzenleme: 13 Ağustos 2012
    dragox bunu beğendi.
  12. RabbitHole

RabbitHole Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    Olaylara bu şekilde genellemelerle yaklaşmanız iki şey yol açar...

Birincisi Motivasyonumuzu düşürür. Çünkü hepimiz sağlıklı yaşam için olduğu kadar iyi görünmek için yapıyoruz bu sporu... Bu adamlara imreniyoruz... bunların videolarını izleyerek motive olup salona daha moralli gidiyoruz. Yani bunların sağlıklı spor ve beslenme programları ile imkansız olduğu fikrine ikna olursak ozman bu sporu yapma amacımız ortadan kalkacaktır. Çünkü o kadar acı çekip hayallerimizdeki vücutlara ulaşamamak fikri bu spor için güzel bir fikir deil...

İkincisi Yaptığımız herşey yetersiz geldiği için Steroidlere başvuracağız.... Bunuda uzunca açıklamama gerek yok heralde...

Tknrn, bbacemi ve hasanateş bunu beğendi.
  13. Hymenalos

Hymenalos Yeni Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    0
    bence yaptıgımız herşeyin yetersiz geldiği için steroid e başvurmuyoruz sabırsızlıgımızdan dolayı steroid e başvuruyoruz ..

RabbitHole ve Rinkushichi bunu beğendi.
  14. FrenchKiss

FrenchKiss Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    inanıyorum , bunada nasıl inanıyorum ; kendisinin eğitim programında çalıştırdığı kişiler var , onlarında 70 gün içinde geldikleri seviyeyi fotoğraflamış , kendiside 70 gün içinde yapabilmişki , insanlarada 70 günü vaadedip onlarıda başarıya götürmüş

Chris Krueger ,steroid hatta supplement bile kullanmamış

15. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    Aynen öyle,

Sanki 5-10 yıl kendinizi bu spora adamışsınız gibi herşeyi yaptık olmadı steroide başladık demeyin, bu kendini kandırmaktır, hedefime daha kolay ulaşmak için steroid kullandım diyin, bu benim tercihim diyin, ama steroidsiz yapılmıyor, steroidsiz yapamayacağımız için kullandık demeyin

Steroidsiz vücut yapılamayacağına kendini ikna etmiş birisi zaten fikrini değiştirmez kolay kolay o sebeple tartışmak anlamsız.

Doğal limitlerimiz bu kadar sınırlı değil, ben Marc Fitt hakkında kullanmıştır veya kullanmamıştır diyemiyorum, kullanmadan da bu seviyede vücut yapılabilir diyorum,diğerleri nasıl oluyorsa eminler steroid kullandığından ve steroidsiz yapılamayacağından.

1-2 yıl spor yapıp da herşeyi denedik olmadı steroidsiz vücut yapılmıyor, ben yapamadım bu adam da yapamaz diyenleri de gerçekten anlayamıyorum,

10+yıllık sporculara bile çok fazla kütleleri olmadığı halde steroidsiz böyle yapması imkansız diyenler çıkıyor, steroid kullanmadığı halde steroidle yaptın demek emin olun bir sporcuya edilebilecek en büyük hakaretlerden biridir

Kimin neyi nasıl yaptığınını bilemezsiniz.

Son düzenleme: 15 Ağustos 2012
    shaq, mma-, TheBlack_D-D_ ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  16. MERAKLI

MERAKLI Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    KIRIKKALE
    Sonunda düzgün fikirli birisi yazdı yani tebrik ediyorum bizimkiler resimlerden anlıyorlar ne hikmetse birde başka millette bu takıntı yok sadece bizde var.

17. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul

Hatta spor bile yapmamıştır o:) Sana gösterilen herşeyi doğru gibi algılama sana tavsiye vermek haddim değil ama nasıl kendinden bu kadar eminsin ki:) Adam Allahın Amerika'sın da internetten yazıyor yani yanında yapsa tamam diyeceğim:)

18. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    adamla konuştum evde şınavla yapmış...

Can Emre Arslan, Remmy, YaheLL35 ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  19. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Peki böyle bi vücut whey hariç başka suplemment stroid vs olmadan yapılmazmı et tavuk yumurta gibi gıdalarla ? :)

20. Demirgan

Demirgan Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul
    Steroidi su gibi kullandıgını dusunmuyorum.Kuruma insanın yapısına baglı bu noktaya ulaşabilir. Örnekleri de var. Ve ben bu vucudun duzgun bir beslenme programıyla , iyi bir uyku duzeniyle ve kıcını terleticek bir antreman sekliyle steroidsiz yapılabilecegini dusunuyorum steroidsiz yapılabilecegine inanıyorum. Yani vucut geliştirmeden başka bir işin olmazsa eger ...

Hymenalos bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş