Marc Fitt

Konusu 'Erkek Sporcular' forumundadır ve Hymenalos tarafından 25 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 52 üye.
  1. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    Bazı yazdıklarına katılıyorum, kimde steroid var ya da yok ben net konuşamam ama sana şunu diyeyim sende bizim salonda yeni başlayan üyelerin mantığını sezdim.

"Ben de antrenman yaptım ben de yemek yedim bende supplement aldım ama benim vücudum öyle olmadı demekki o adamda ilaç var, başka ek gıdalar var" vs diye aşırı derecede basit düşünüyorsun. Ronaldo ve Ramos'a bile bu şekilde atıp tutmandan yola çıkarak şunu diyebilirim senin gözünde güzel vücudu olan herkes steroid kullanmıştır dile getiremesen bile düşüncen kesinlikle bu yönde.

Bizim salonda 100 tane üye varsa 90 tanesi aynen senin gibi, ben de yaptım ama öyle olmadı onlar başka şeyler kullanıyor o yüzden yapabildi, vücudun çok değişmiş ne kullandın. Beslenme iyi programlarım iyi dersin ne alaka geç bu işleri der senin gibi ha bir de supplement kullanmıyorum dediğin zaman bitmiştir ona göre 1 numaralı yalancı olursun direkt. Bunları ne zaman görsem kaçacak delik arıyorum oturup 1 gün boyunca anlatsam gene de ikna olmayacak çünkü, sebebi de onun yapamamış olması.

Son düzenleme: 19 Mayıs 2013
    StormBlast bunu beğendi.
  2. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    bencede bu adam cok abartiliyor.kas kutlesi az.tamamen reklamlar sonucu bu kadar tanindi.dogal yollardan bu kadar define olmasada buna yakin vucut yapilabilir.

angilonit ve Unchained bunu beğendi.
  3. Unchained

Unchained Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Istanbul
    Şimdi ben böyle bir vucut istedim de yapamadım demiyorum, orada dikkat çektiğim nokta DEXONİA ' hocamında dediği gibi doğal yollardan bu kadar define görünmenin imkansız olduğunu düşünüyorum.

Ayrıca salonumda her güzel vücutlu insan için bu benzetmeyi yapmıyorum. Gayet kür yapan çoğu insan da bunu '''evet ben kürlüyüm'' diye egosuna yenilmeden söyleyebiliyor. Gerçi söyler söylemez orası bizi ilgilendirmez herkesin yapısı farklı.

Sizin kaçırdığınız nokta aynen Marc Fitt gibi bizim salonda kısa sürede ''çok kısa'' define hale gelen kişiler için yorumum. Yoksa 4-5 sene birlikte çalıştığım gelişimini kendi gözlerimle gün ve gün gördüğüm insanlarada kalkıp sen kürlüsün gibi eziklik içine girmiyorum söz gelimi sizin deyişinizle.

Kısa süreli body transformation yakalama, bak bunlarda benden program alan öğrencilerim hepside android oldular diyen bir adam Marc Fitt ve bunu pazarlayan. Sitesinde yayınlıyor bunları.

Benim yine kişisel görüşüm bu kadar estetik bu kadar güçlü define görünmek mümkün değil. Doğal yollardan bahsediyorum. Yaptım diye çıkanlar oldu forumda o vücuttaki efekti doğal yollardan yakalamaları mümkün değil bana göre.

Şimdi Rinkushichi siz ben yaptım diyorsanız ki ''Bunları ne zaman görsem kaçacak delik arıyorum oturup 1 gün boyunca anlatsam gene de ikna olmayacak çünkü, sebebi de onun yapamamış olması'' demişsiniz ,, sizin vücudunuz kendinize göre belli bir noktada olmuş olabilir ama bizim bahsettiklerimiz sizin gibi görünenler değil Marc Fitt ve Marc Fitt'e yakın bir görünüm sergileyen vücutçular. Bariz kullanılmayan birşey kalmamış :)

Selamlar.

4. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    aslında şöyle bir şey var imkanımız çok olsa iyi bir spor salonunda çalışsak,kaliteli supplementler kullansak beslenmemiz kusursuz olsa bu sporda çok başarılı olmuş ve bilgili kişilerden bilgi edinsek zamanımız bol olsa derdimiz ve sıkıntımız olmasa,huzurlu hayat sürsek son olarak genetiğimizde iyi olsa belkide iyi bir vücut yapabiliriz steroid olmadan

çükübik bunu beğendi.
  5. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    Ben bu seviyenin yarısında bile değilim zaten kendimi örnek verirken benden düşük seviyedekiler hakkında konuştum. Yani şöyle diyeyim hemen hemen benzer şeyleri yapıp benim gibi olamayan adam benim hakkımda o şunu yaptı bunu yaptı yoksa öyle olamaz diye konuşuyor bu gerçekten kötü bir durum ve dışarıdan bakıldığında zaten bunu diyenin niyeti,mantığı net anlaşılıyor.

Şimdi aynı şekilde ben elimden gelen herşeyi yapıyorum ama yanına bile yaklaşamadığım sporcular var ünlü olmasına gerek yok bizim salonda bile gerçekten sağlam adamlar var ben de bunlar hakkında var bir iş, birşeyler yapmıştır, kür yapmıştır, bcaa almıştır bilmemne almıştır yoksa öyle olamaz ben de yaptım ama anca bu kadar oldu desem nasıl olur? Senin mantığınla düşünürsem aynen böyle demem gerekiyor.

Ben Marc Fitt'in çok videosunu izledim, videolarda bu kadar net değil hele kapak fotoğrafları profesyonel fotoğrafların alakası yok evde çektiği videolara bakın bariz farklı vücudu daha sönük duruyor ve böyle kalemle çizilmiş gibi değil. Antrenman videosu çekerken özel alaka gösteriyor yani, fotoğraf çekerken zaten oynama vs her zaman var en basitinden ışıkla oynar o sebeple çok daha iyi görünüyor - vücudu gerçekte zaten iyi ona lafım yok -

Ayrıca 7/24 bu sporla uğraşıyor en ince ayrıntısına kadar hayatını buna adamış durumda ve her türlü imkana sahip. O sebeple potansiyelini, limitlerini, gerçekte ne yaptığını asla bilemeyiz yani emin olarak steroidsiz olmaz veya steroide gerek yok doğal yapmıştır diyemeyiz benim demek istediğim bu. Bana da steroid var gibi geliyor ama kullanmamış da olabilir çünkü kas yığını olmuş, prof vgciler gibi kütle üstüne kütle eklenmiş bir vücudu yok + bu forumda bile imkanları kısıtlı olmasına rağmen mükemmel vücut yapanlar var doğal yollarla ki dediğim gibi bu adamın her türlü imkanı var.

Son düzenleme: 19 Mayıs 2013
  6. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    rin ben bu adamin seviyesinin yarisinda bile degilim derken emin ol kendine haksizlik ediyorsun.bu adamda cidden kas kutlesi cok az.yag oranin bu adamla ayni seviyede olsa belki daha iyi bile gorunursun.yalniz her turlu imkani olmasi bence dogalligi degil ilac aldigini dahada netlestirir.dedigin gibi adamin doktorundan tut belki hormon uzmanina kadar her turlu imkani var.steroidler artik 15 yasindaki cocuklarin eline dusmusken bu adam neden supp.larla kendini harcasin ki?

Rinkushichi bunu beğendi.
  7. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    Zaten bu kadar güzel görünmesinin sebebi define olması benim ve çoğumuzun başaramadığı şey de bu definelik :D

Senin düşüncen de doğru ve daha mantıklı denilebilir ama asla net konuşamayız diyorum ben bir de sadece Fitt üzerinden değil genel olarak bu tarz vücutları da işin içine katarak konuşuyoruz buna yakın veya bu şekilde bir vücut bence imkan olduğu zaman doğal yollardan yapılabilir.

Benzer şeyleri daha önce de yazmıştım bu konuda tekrar karışmak istemiyordum ama Ronaldo ve Ramos'a bile steroidsiz olmaz muamelesi yapıldığında dayanamadım yani onlar bile doğal yollardan olmuyorsa kimse boş yere uğraşmasın, böyle yorumları görünce yeni başlayanların hevesi kırılıyor ya da daha ilk aylardan ilaç kullanımı teşvik ediliyor istemeyerek de olsa.

Son düzenleme: 20 Mayıs 2013
    rockybalboa7 bunu beğendi.
  8. baskn35

baskn35 Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    Vallaha tebrik ettim bazı kişiler steroid diye tutturmuşta tutturmuş, nereden nasıl bu kadar emin olabiliyorsunuz? Steroidsiz iyi bir vücuda sahip olunamaz mı? Bu adam 3 senedir sponsorlar ile birlikte çalışıyor aşağıda verdiğim videoda bu kadar imkanla 1.35 teki vucut olmaz kanısında mısınız? Bu kadar imkanı varken neden steroid kullanmasın zihniyetinde bazı kişiler? Hoş ben kullanmadı adım gibi eminim demiyorum, kimse emin olamaz. Fakat marc fitt in youtube daki yorumlarına kadar okurum ve takip ederim, sevdiğim örnek aldığım bir sporcudur böyle forumlarda ileri geri konuşulması gerçekten komik
    Chest/Triceps "Giant Evolution" workout -marcfitt.com - YouTube

9. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    steroid kullandı kullanmadı derken adamın vücuduna yorum yapılmamış çok her neyse beli sıkı ama genetik olarak kalın bir bele sahip,kas kalitesi iyi,vücudu simetrik görünüyor iyi definisyon sağlamış kolları 40-41 civarı sanırım yukarıda yazdığım gibi imkan genişse oladabilir böyle bir vücut ama bu adamınki kadar definisyon sağlanır mı orası kesin değil tabi

Son düzenleme: 20 Mayıs 2013
  10. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    kolu soğuk 37 cmyi geçmez videoların hepsinde sıcak zaten fotoğraflar zaten shop.bu arada ramosla ronaldoya ilaçsız olmaz demekte abartı olmuş doğal olarak yapılabilecek vücutlar.

11. baskn35

baskn35 Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    Nasil bu kadar emin konusabiliyorsunuz merak ettim dogrusu soguk 37 cm yoktur demekle, asagidaki resimde soguk halde adeleyi gorebiliriz ve bence 37 den her sekilde fazladir

Ekli Dosyalar:

• image.jpg
      image.jpg
      Dosya Boyutu:
      91,4 KB
      Görüntüleme:
      721
  12. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    o kol 37 cm geçmez daha az bile olabilir.bu arada marc fite baya hayransın sanırım toz kondurmak istemiyorsun?

13. baskn35

baskn35 Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    Hayranlik demiyelimde videolari ile motive olurum, kendisini takip ederim. Fakat seninle arasinda bilmedigimiz bir kan davasi var sanirim. Ayrica yanlis anlasilmasin resmi ornek vermek icin koydum, 38,5 cm dilersen olcu alirkende cekebilirim simdi umarim kiyaslaman daha kolay olur

Ekli Dosyalar:

• image.jpg
      image.jpg
      Dosya Boyutu:
      63,7 KB
      Görüntüleme:
      700
  14. semihberk

semihberk Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Marc ın kolunun 37 olmasının imkanı dahi yok %100 daha fazla göz var nizam var..

15. Dengesizzz

Dengesizzz Üye

Beğenileri:
    218
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Kuyumcu
    Yer:
    İstanßul
    iyi bir vücut cuyu kötülemeyi çok iyi biliyorsunuz valla bravo adamı şekilden şekile soktunuz 37 cm den az da olabiliyomuş hımm ilginçç

16. angilonit

angilonit Üye

Beğenileri:
    271
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    37'yi geçer ya da geçmez, steroid kullanmış ya da kullanmamış sonuç olarak oldukça estetik bir vücudu var ve hoş görünüyor. Nedense herkes bir yandan kötülemeye çalışıyor, mesajların bir kısmı tartışma ortamı yaratmak için yazılmış, ne gerek var yahu bakın geçin.
    Herkes bende bu imkanlar olsa derdine düşmüş, nedir bu narsistlik.

17. Shredded2

Shredded2 Yeni Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    zyzz'in bicepsi olamaz bu adam :D

18. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    gene diyorum o kol 37 cmyi gecmez.sende amma takinti yaptin.ne kadar onemliymis adamin kolu.hey allahim tartistigim seye bak.

19. baskn35

baskn35 Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    Farkinda degilsin ama takinti yapan sensin, adami kotuleme derdini hala cozemedim, tabiki her yorum olumlu olacak diye bir kosul yok ama seninki bunu asmis. Kiyaslaman icin attigim resimlerden sonra da hala 37 yi gecmez diyorsan, belli ki spora yeni basladin forumu okuyarak bilgi sahibi olabilirsin ozellikle sabit konulari yeniler icin bolca tavsiye iceriyor.

20. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    tamam kabul sen kac cm diyorsan o kadar olsun.sporada yeni basladim.kolay gelsin.

Sayfayı Paylaş