Lazarov ve Seid'in Antremanından Omuz Programı Yaptım , Yardımcı Olurmusunuz ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ThePrestige99 tarafından 14 Mart 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. ThePrestige99

ThePrestige99 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar selam , omuz programı hazırlıyorum da , Omuz-Karın çalışıcam , Omuz programımı 6 ila 8 hareketten oluşturmak istiyorum , programım üzerinde nasıl oynamalar yapmalıyım ? Yardımlarınızı , yorumlarınızı bekliyorum . Teşekkürler .
    Omuz:
    1.Front Raise Weight Plate
    2.Front Dumbbell Raise
    3.Side Dumbbell Lateral Raises
    4.Military Press Behind The
    5.Reverse Pec Deck
    6.Bent Over Reverse Fly
    7.Dumbbell Shoulder Press
    8.Upright Row
    9.Shrugs

2. egemenn

egemenn Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    ben omuzda 2 hareket yapıyorum. overhead press ve lateral raise.

3. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    peki neden onların programını aldın?bu sana ne kazandıracak önce bunları öğrenebilir miyiz senden?

4. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Müsabık olan Profesyonellerin programlarını uygulamak doğru değil , antreman programları vücuduna göre ayarlanıyor o programı yazarken omuzunun uyarılması gereken yerlere , baskı yapmak istediği yerlere göre hareketler koyuyor , ona göre set sistemleri giriyorlar.Sen öncelikle onlarla bir değilsin , o kişiyle aynı kişi değilsin , ayrıca kas kütlen bu kadar çok hareketli bir programdan verim almaz bence.Neden almaz , alması için uzun süre idman yapıyor olman gerek diye düşünüyorum.Yani 1-2 yıl geçmişim var üstüne bu prgoramı uyguladım desen hani programın bir yararı olur ama senin kendi isteğin hedefin doğrultusunda seçilmiş birşey değil derim.O yüzden programlarını ya kendin oluştur yada antrenör eşliğinde götür.
    Şimdi biz sana onun yerini değiştir bunu böyle yap desekte , senin istediğin vücut omuz hatları formunu , senin vücudunu bilmiyoruz.Söylenilenler havada kalıcak.

5. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş