L-Carnitine Ve CLA'yi Beraber Kullanmak

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Berimbau tarafından 16 Mayıs 2005 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 79 üye.
  1. Valerio

Valerio Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    bence verdigin paraya yqazık sadece termojenik bir yag yakıcı alman yeterliydi bunların yerine

2. dagger

dagger Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ıkı gun once evım soyuldu laptop cantasının ıcınde onlarda calındı yanı tekrar başa donuyorum..bu arada 88.6 kıloya dustum..cardıyo mardıyo derken.. senın tavsıye ettıgın ılac nedır bu konu ile ilgili..

3. Valerio

Valerio Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    benimde son 1 aydır kullanıp (2.kutudyaım 1 kutu 20 gun gidiyor) cok faydasını gördüğüm lipo 6 black olabilir veya animal cuts veya hot rox deneyebilirsin... ama olay kesinlikle diette bitiyor duku karbonhidrat yuksek protein öneririm...

4. katahana

katahana Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    L-carnitine ve cla kullandim 2 ay boyunca ancak kesin soyleyebilecegim tek sey kardio da bile daha fazla kilo verirsiniz

undencem bunu beğendi.
  5. fakeone

fakeone Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    beyler ben 5 ürün birden kullanmaya başladım. L-Carnitine, L-Tirozin, Garcinia Cambogia, Tonalin CLA, Omega 3-6, C vitamini 1000mg. Bunların yanında Krom takviyesi de yapıcam yakında. Haftada 6 gün body ve kardio çalışmaları ve yediklerime biraz dikkat ederek 25 eylüle kadar 6 kilo vermeyi hedefliyorum.

Bi dahaki ay nekadar yağ verip kaç gram kas yaptığımı ve bu ürünleri nasıl kullandığımı açıklayacağım.

Gazamız mübarek olsun

6. kzmks

kzmks Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrb arkadslar ben 1 bucuk yııldıır body yapıyorum ben o kadar kaslıı yada sııs bıı vucut ııstemııyorum gercıı ısetgdıım vucudu yaptıım sayıılıırr ama bu belıım benıı delııtııryoo ben nıısan ayıında best model of tujkeye katıılcam boyum 186 kıılom 79 ya suana kadar hııc bıı sekıılde proteıın amıısosııt tarzıı sey kullamadıım sureklıı dııyet yapııyorum kıı zaten ııyle abur c7ubur tarzıı seylerıı sevmemde yememde gelıır yemegıımıı evıımde yaparıım ama dedıım ya bu belıım benıı delııtıırııyo belıımdekıı yagıı yakamadıım ne yapsam nafııle aerorbıık yapııyorum kucagııma 20 kıılo alııp mekıık cekııyorum ama sabah kalkııyom yııne aynıı suan aslıında sforuma ben yag yakııcıı ııcıın bıılgıı almak ııcıın gıırdıım bu yag yakııcıınıın zararıı nedıır yada varmııdıır ve ben bu ne zaman larıı kullanmam gerekııyo haftada bes gun spor yapııyorum pazartesıı salıı carsamba calıısma persembe dıınlenme cuma cumartesıı calıısma pazar dıınlenme cadrııyo yap dedııler ya cardııyo yapııyorum butun yaptgıım kas ucuyo gııdııyıo zayııflııyorum ama heryerden yazııflııyorum ben hocalarııma sormak ııstııyorum dedııgıım gııbıı hocam yag yakııcıılarıın zararıı varmııdıır hangıı yag yakııcıı daha saglııklııdıır ve yag yakııcıılarıı ne zaman kullanmaylııyıım gercekten yardııma ıhtııcayıım var eger yardıım etmek ııstersenıız ama gercekten [email protected] eklersenıız sevıınııyorum hocalarıım ordan daha ayrıımtlıı konusalıım yanıı ben nerde hata yapııyorum ? eger bu ıısıı cozen varsa :):) cııdden yardııjm etsıınn herkeze tesekkurler he bııde spor hayattıırr ;) hangıısıı olursa olsun kesıın bıı spor yapıılmalıı bence :)

7. mrv-VIC

mrv-VIC Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Merhaba,

Bugün CLA ve L-carnitine kullanmaya başladım. Haftada 4-6 gün cardio&ağırlık yapıyorum. Sonuçları ilerlerleyen günlerde ileteceğim...

8. holdan

holdan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    bu ürünler gerçekten işe yarıyormu çok merak ediyorum.

9. alperkaan

alperkaan Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    L-carnitine kardiyodan yarım saat 45 dk önce içilir.CLA ise 1 gün içinde yediğiniz 3 ana öğün ile beraber günde 3 kapsül olarak içilir.CLA bel ve abdominal üstü yağ yakımına yardımcı olur.L-carnitine ise kardiyo performansınızı artırarak sizin daha üstün bir performansla daha fazla yağ yakımına yardımcı olur.

10. atorex

atorex Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    işçi
    Now un CLA plus ı var. her tablette 750 Mg CLA 100 Mg L_carnitine biraz da krom taurine var galiba.
    Demekki kullanılabiliyormuş. Ama fiyaı biraz pahalı galiba 90 tl

11. gurur

gurur Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    oha adam 1000 mekik 500 şınav yazmış 77 kilo ve bel 96 183 boyda bana çok saçma geldi

12. terkiflimak

terkiflimak Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    l-carnitinmiş claymış alayı para tuzağı bunların inanmayın karbonhidrat ve şekerden arındırılmış bir diet ve güzel bir spor yeter

nrkovv bunu beğendi.
  13. yilmaz146

yilmaz146 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    eczacı
    Yer:
    ist
    bende 4 aydır cardio ağrlıklı antreman yapıyorum 93 kilodan 79 kiloya düştüm boyum 1.80 yalnız 75 kiloya düşmem lazım 1 aydır kilo veremiyorum vücut yağ oranım %24 den %13 e düştü fakat vücut kontak kapattı yediklerime dikkat ediyorum protein dieti yapıyorum şu ana kadar yardımcı ürün kullanmadım ama abdominal bölgede alt tarafta biraz yağ kaldı onu yakmam lazım her gün 60 dk cardio ve ağırlık çalışması yapıyorum cla almayı düşünüyodum ama yazılanları okuyunca kafam karıştı kullanan arkadaşlar deneyimlerini yazarsa daha iyi olur almayı düşünen kişiler için şaşırmış durumdayım

14. serhan efe

serhan efe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar , harika bilgiler için teşekkürler .

Ben CLA VE L-CARNİTİNE yi GNC firmasından aldım , CLA yı sabah öğle akşam CARNİTİNE yi ise sabah ve akşam alıyorum , spordan önce de bir adet arttırıyorum. Bir gün kardiyo çalışıyorum , ertesi gün ağırlık çalılıyorum ( kol , omuz ve göğüs) arkasından da karın adalesi , ne zaman faydasını görmeye başlarım sizce , şimdiden teşekkürler

15. SaGiTTaRiuS

SaGiTTaRiuS Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    2 haftadır animal cuts kullanıyorum ve 5 kilo verdim
    günde 3 öğün düzenli yemek ve protein ağırlıklı diyet yapıyorum (spora gittiğim günler 4 diğer günler 2 yumurta kahvaltı + akşamüstü 160gr ton balığı + akşam tavuk göğsü )
    1 hafta sonra animal cuts biticek ve 1 hafta ara vereceğim.

138lira vermiştim biraz fazla geldi bana ama bir hevesle aldım ve mutluyum.
    l-carnitine ve cla 2sini beraber alsam animal cuts dan sonra bir sıkıntı yaratır mı?

yoksa animal cuts a kaldığı yerden devam mı?

16. ghostrider1907

ghostrider1907 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    cla ve l-carnitine beraber kullanıyorum..

l-carnitine 500mg..
    antrenmandan önce 2 tane alsam bir sorun olur mu ?
    bide cla'la birlikte aynı anda içsem bişey olur mu ?

17. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    500lül carnitine'den antreman öncesi 2 tane çakıyorum, üzerine de bir bardak su...süper gidiyor.

ama sadece kardiyo günlerinde...yani haftada en fazla 5 defa...

18. mertcanc

mertcanc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    iYI GUNLER ARKadaslar ben bundan 2 bucuk sene once yaklasik 110 kiloydum hydroxycut vs kullandim ve vucut yasg oranimi yuzde 15 lere kadar cektimm 85 kilo civarindayim
    fakat onca kilo wermeden sonra hala vucudumda esnek bir sekilde yag war su an yine hyrdroxycut ve cla stakigna basladim definasyon mu yapsam diye dusunuyorum sizce korkum su yag oranimi yuzde 10 lara kadar ceksem acaba bu yine dewam eder mi

19. vandal34

vandal34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    piyasada ortalama 70 tl den başlıyo fiyatları. benimde bi sorum olucak cla hem yağ kaybettirip hemde kas geşimi yapmamız için enerji veriyomu. bu hafta alıcamda şimdiden teşekkürler

20. 4545

4545 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    95 kiloyum ve hardline karnitin aldım vücüdum dusenlı calsıırsam ne kadar zamanda sekile girer

Sayfayı Paylaş