Lütfen yardım kafam allak bullak :(

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Longisland tarafından 29 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. Longisland

Longisland Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    İstanbul

2. dexter03

dexter03 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28

Eğer kas kütlesi kazanmaksa istediğin şey doğal ürünlerden en iyi verim alabileceklerin tribuluss zma AOL(arjinin ornitin lysin) bide yüksek pump ile antrenman yapmalısın bayan olduğun için testo seviyen düşük hergün bacak kalça çalışıyosan onu bir kenara bırakıp split çalışmalısın max 3-4 gün antrenman yapki dinlenmene zaman ayırabil. yazın ortasındada aşırı bir gelişim beklememlisin sıvı kaybı çok yaşanıyor .esnemenide dinamik yapma statik yap enerji kaybetme kardiyoyuda kas kazanırken azaltsan iyi olur haftada 2 kere başlar başlamaz 5-6 Km/h hızla 40 dk yapsan yeterli olur l-carnitin vücudundan sudan başka bişey atmaz emin ol laktik asiti azalttığı için biraz fazla zorlarsın okadar bence muscletech hydroxcut harcore elite al sonucu gör. universal beef amino yada muscmeds carnivor beef amino öneririm protein kaynağı olarak kırmızı et tavuk balık yumurta süt tüketimin azsa hiç öyle izole hydrolize protein olayına girme bas whey proteini gitsin aminoyla kombin yaparsan gerçek anlamda verim alırsın bi unsurda inisülin bu hormonu yüksek tutman kaslarına daha fazla amino asit salgılanmasını sağlar ama düşük tutarsanda yağ yakımı gerçekleşir fazlada düşük olursa kortisol yükselir kas kaybı gerçekleşir alsana paradox :D günde yalnızca antrenman öncesi öğününde taze fasulye pirinç pilavı gibi glisemik indeksi yüksek bir karb. kaynağından 100-150 gram fazla değil tüketirsen antrenman sırasında oluşan katabolizmayıda sona erdirmiş olursun daha da gelişemezsen artık arnolda mail at :D

hukukcu bunu beğendi.
  3. xsonysonic

xsonysonic Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    8
    :D :D :D

4. uzay demiralp

uzay demiralp Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Protein miktarını kilomun 2x katına yada 2x katına kadar arttır karbonhidrat miktarını düşük tut içicek olarak yeşil çay şiddetle tavsiyem hemde antreman öncesi on numara bi kombinasyon olur suplement olarak sadece ve sadece protein öneririm sana illa alıcam diyosan, şuan yap oranın yüzde 20 kadınlara göre ideal bi yağ oranı biraz daha kasıp 15 e indirirsen karın kasların olabilir başarılar

Longisland bunu beğendi.
  5. Ömer Alken

Ömer Alken Üye

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53
    Size gerçekten yardımcı olmak için yazıyorum.
    Anladığım kadarıyla gerçekten bu işi takıntı haline getirmişsiniz.Öncelikle supllement(l'carnitine,whey protein ...) ve streoid almaktan vazgeçin.
    Anabolik streoidler yoğun oranda testosteron hormonu barındırır.Göğüslerde sertleşme,çene kemiklerinde belirginleşme,ses de kalınlaşma,fazla kullanımda vücütta kıllanmaya kadar birçok etkisi mevcut.
    Sabırlı olmak zorundasınız.Suplementler ile sterodiler kürler ile olacak şey değil.Supplement belkide bu işin en son halkası en gereksiz kısmı.Doğru beslenme yeterli olacaktır.
    Eğer dediğiniz gibi bir sorun yaşıyorsanız muhtemel problem antrenmanınzdadır.Size istediğiniz vucüt tipi için örnek bir program yazacağım.Doğru beslenme ile işe yaramaması ilginç olur.

Haftada 4 gün antrenman

1.Gün-Alt Vücut-
    Deep Squat 4*12
    Lunge 4*12
    Hip Thrust 4*12
    Romanian ya da Stiff Leg Deadlift 4*12

3.Gün-Üst Vücut-
    Pull ups 4*5(kaç tane yapabiliyorsanız)-Hiç yapamıyorsanız lat pulldown 4*12
    Bench Press 4*12
    Bicep Dumbell Curl 2*15
    Trcipes Extension 2*15
    Militray Press 4*12

5.Gün-Tekrar Alt Vücut
    7.Gün-Tekrar Üst Vucüt

Bu program size ne kazandıracak.
    1.Genel Güçlennme-General Strentgh
    2.Kalça ve Bacaklarda dolgunluk(en egzersizler bunlardır)
    3.Güçlü şişkin olmayan bir üst vücut.

Programı 1 gün antrenmman-1 gün off day olacak şekilde birbirini takip edecek şekilde uygalayın.
    Karın kasları için off day lerde youtube da bulabilceğiniz 15 min abs workout tarzı egzersizler yapın.Sonuçlara şaşıracaksınız.

6. Longisland

Longisland Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    İstanbul
    0 karbonhidrat almıyorum diyemem ama mesela oturup bi ogun de bi bütün tavuk yiyorum öğlen ton balığı akşam yine protein almaya çalışıyorum tek tip protein de almamaya gayret gösteriyorum illaki arada kaçamaklar oluyor ama sebze yemeye kiloda uygun protein ihtiyacımı karşılamaya çalışıyorum su da 1 bck ltre içiyorum bu arada tsk ederim ama işte insanoğlu hep daha iyi olsun daha iyisi olsun diye zorluyor sıkıya gelemiyor bakalım ne sonuç alıcam ilginize teşekkür ederim

7. Ömer Alken

Ömer Alken Üye

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53
    Rica ederim ancak karbonhidrat alammak gelişmenize engel oluyor olabilir.Esmer makarna,bulgur pilavı tüketebilirsiniz en azından.Proteinin de fazlası yağa dönüşür unutmayınız.Karbonhidrat olmadan kas geliştiremeyiz.

8. Longisland

Longisland Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    İstanbul
    Sq
    Squat yapıyorum emin olun ama ben daha hızlı gelişsin istiyorum bide tez canlıyım ondan sanırım ;) böyle streoidlere kafam takıldı ​
    --- Mesaj birleştirildi, 29 Mayıs 2016 ---
    Haklsiiniz evet
    Ay çok teşekkür ederim gerçekten :D Evet takıntı yaptım dediğiniz gibi hemen olsun diye belki bu saydığınız ses tonunda kalinlasma vs diye saydiklarınızi kabullenebilirim belki:cool: pek korkutucu aman aman gelmiyor ama dediğiniz programı uygulucam harfi harfine :) bakalım inşallah gerek kalmaz garip hormonlara
    Teşekkür ederim :) açıklayıcı olmuş baya :D

Son düzenleme: 29 Mayıs 2016
  9. M.B

M.B Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Hiç bu kadar steroid meraklısı bi bayan görmemiştim :) arkadaş yukarıda program yazmış doğru bir beslenme ile gayet sonuçlarını alabilirsiniz . Supplementlere extra olarak sabah aç karnına ılık limonlu su. Günde. 3 kupa yeşil çay. Antrenmanlardan yarım saat önce kahve içmenizi öneririm :)

Longisland ve abseto bunu beğendi.
  10. Square

Square Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    bayansın ve testesteron vurdurmayı düşünüyosun ? kızlığını vucudunamı değişmeyi düşünüyosun ? bi kadının testesteron kullanması sonucunda olacakları düşünemiyorum bile hem duygusal hem fiziksel yönden o dediğin kürler 10 12 16 hafta sürüyor 1 kere vurmuyosun ben bile yüzkere düşündüm kullanmadan önce sakalın bile çıkar valla

11. Sühan

Sühan Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    3
    Steroid kürlerinden uzak dur.Bir çok arkadaş yukarda sert yazılar yazmış,zararlarını daha anlatmaya gerek yok,erkek olmak istiyorsan kullan.Sarkoplazmik hipertrofi yani adele şişirme kolay bir iş değil,vücut ağırlığının 2 katı kadar protein al,haraketlerini 3-2-1 sistemiyle(örn:bench Press 3 saniyede indir 1 saniye bekle 2 saniyede kaldır) kaldırabildiğin en fazla ağırlık ve 8-12 tekrar arası yap,istediğin adele gelişiminide elde ettikden sonra ketojenik bi diyetle destekleyip yağlarından arınırsın.

E6853 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Longisland bunu beğendi.
  12. Ömer Alken

Ömer Alken Üye

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53
    Hareketlerin negatiflerini o kadar uzatmanın anlamı yok.Pause kısmını ise deadlift,bench,squat gibi campound hareketler haricinde yapmanın da çok bir fayda kazandıracağını düşünmüyorum.

abseto bunu beğendi.
  13. Sühan

Sühan Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    3
    Kaslarınız negatiflerde ençok yırtılmayı sağlar.

E6853 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

14. Ömer Alken

Ömer Alken Üye

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53
    Haklısınız ancak negatifi o kadar uzun tutmak gireceğimiz ağrılığın daha az olmasını sağlar.Negataif en büyük kas yırtılmasını sağlar ancak yüksek ağırlıktan sonra gelir.

Sayfayı Paylaş