Lütfen yardım arkadaşlar..

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Enss tarafından 6 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Enss

Enss Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    1 aydır konu içinde araştırmalar yapıp konu açıyorum pm gönderdim birkaç kişiye ancak cevap alamıyorum her ne kadar basit olsada. Lütfen yardım edin.
    -1 aylık bir kür düşünüyorum ama en çok önemsediğim saç dökülmesi konusu boldenon var denildi ancak tek kullanma diyolarar kullanıldığında ne olur ne olmaz bilmiyorum.
    - saç için şampuan önerdiler ancak dökülme kan da dolaşan maddeden dolayı olduğu için dökülür diyen var dökülmez diyen.
    - kullanırsam dökülme 1 ayda ne kadar olur yada sadece boldenon kullansam gelişimim nasıl olur.
    Lütfen yardımcı olun kullanıcam kötü sonuçlar oluşturacak diye 1 aydır haber bekliyorum.

Arkadaşlar bilen kişiler lütfen es geçmesin geri dönüşü olmayan şeylere gireyim istemiyorum az bilgim var araştırıyorum ancak tam cevaplar bulamıyorum.

2. BlackPhanter

BlackPhanter Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    ilk olarak 1 aylik kür olmaz. 2 boldenone tek basina kullanilmaz. 3 her steroid sac dokmez.

3. octeniskrup

octeniskrup Üye

Beğenileri:
    2.399
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Finansal analist - personal trainer
    Yer:
    Yurtdisi
    Cok ama cok eksiksin, forumu dikkatlice oku. Daha cok erken senin icin..

angilonit bunu beğendi.
  4. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;
    - Mesaj içeriği 'Doping ve Hormonlar Bölümü'ne başlık açabilmek için yeterli görülmemiştir.

Açtığınız başlıktaki mesajınız, yönetim tarafından incelenmiş ve 'Doping ve Hormonlar Bölümü'nde yayımlanması için yetersiz görmüştür. Size tavsiyemiz; aşağıdaki önerileri dikkate almanızdır.

-Steroid (ilaç) kullanmadan, doğru antrenman ve beslenme programlarıyla istediğiniz vücut seviyesine, kas ölçülerine ulaşabilirsiniz. Antrenman ve beslenme ile ilgili başlıklarımız aşağıdaki linktedir.

https://www.bodyforumtr.com/threads/bodyforumtr-kullanım-kılavuzu.79035/

- BodyForumTR.com sitesi Steroid/Doping kullanımına karşıdır! Sitemizin amaçlarından bir tanesi, eğer steroidler KULLANILACAKSA doğru kullanılmasıdır. Bu bağlamda, eğer sporda yeterli tecrübeye ulaştığınızı ve steroid kullanmayı düşünüyorsanız, kullanmadan önce çok iyi araştırma yapmanızı tavsiye ederiz. Aksi takdirde kanser, kısırlık, jinekomasti (kadınımsı meme görünümü), kellik gibi bir çok ciddi sağlık problemleriyle karşılaşabilirsiniz.

- Steroid kullanmadan önce 'Doping ve Hormonlar Bölümü'nde bulunan, steroid kullanımını tecrübe etmiş üyelerimizin başlıklarını inceleyiniz. Bilimsel araştırmaların, makalelerin ve tecrübeli üyelerin mesajlarının bulunduğu başlıklarımızı okuyunuz.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş